Fundacja LBC: 1 grudnia poznamy laureatki VII edycji Plebiscytu Lady Business Awards

Wieczór Lady Business Awards to uroczyste podsumowanie VII Edycji Plebiscytu Lady Business Awards organizowanego przez Fundację LBC Business Women Foundation

01.12.2023, godz. 18:00 – 22:00

Warszawa, Teatr 6 piętro (budynek PKiN)

W tym roku nagrodzimy:

+ 2 Laureatki w Kategorii Wsparcie i Inspiracja wybrane przez członkinie społeczności LBC na podstawie ankiety.

+ 5 Laureatek w Kategorii Przedsiębiorcza Kobieta to TY wyłonione przez Kapitułę, w której zasiadają się ludzie ze świata biznesu i mediów.

Celem Plebiscytu jest pokazanie jak Polki budują świetnie prosperujące firmy, rozpoznawalne marki, które stanowią prawdziwą wartość na rynku. A także promowanie kobiet, które talentem, ciężką pracą i charyzmą osiągają sukces finansowy i osobisty. Są wzorem do naśladowania dla kolejnych pokoleń mądrych, odważnych i zdolnych kobiet. Wprowadzają kobiecy pierwiastek i nową jakość do świata biznesu.

Nagroda jest uhonorowaniem i podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć, a także motywacją i inspiracją do dalszego rozwoju. Promując wybitne przedsiębiorczynie, zwiększamy nie tylko ich rozpoznawalność, ale także budujemy atmosferę sprzyjającą zakładaniu firm przez kobiety i zachęcającą do podejmowania zawodowych wyzwań. Laureatki otrzymują również możliwość dołączenia do klubu biznesowego i społeczności Lady Business Club.

Czy ten tytuł mogą otrzymać tylko członkinie Lady Business Club?  

Nie! Zgłosić może się każda kobieta prowadząca biznes minimum 2 lata. Udział w plebiscycie jest bezpłatny.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy >>>TUTAJ<<<. Opisać w nim m. in. swoje osiągnięcia, zakres działalności zarówno biznesowej, jak i społecznej. Można także zgłosić inna kobietę, która Twoim zdaniem inspiruje i motywuje poprzez swoją działalność.

Zgłoszenia można wysyłać do 5 listopada 2023.

Aby wziąć udział w Wieczorze kup bilet >>>TUTAJ<<<

AGENDA

18:00 – rejestracja gości

18:30 – 19:00 – ogłoszenie Laureatek 2023 i wręczenie statuetek na scenie

19:00 – 19:30 – przerwa i poczęstunek w Foyer Teatru

19:30 – 22:00 – spektakl z jedną 15 min. przerwą

22:00 – 23:30 – poczęstunek i networking w Foyer i Sali Gałczyńskiego

Aby wziąć udział w Wieczorze kup bilet >>>TUTAJ<<<

To będzie niezapomniany wieczór! Strój wieczorowy. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana.

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami o wydarzeniu śledząc nas w social mediach:

Profil na Facebook’u

Profil na Instagramie

Wieczór połączony ze Spektaklem […] LOVE

Spektakl […] LOVE jest sceniczną wersją sztuki wybitnego angielskiego dramatopisarza Alana Ayckbourna Things We Do for Love, którą angielscy krytycy uznali za „arcydzieło tragicznej komedii i komicznej tragedii”.

Przesłanie spektaklu można streścić jednym zdaniem: „Uwaga! MIŁOŚĆ!”Jego akcja rozgrywa się na trzech poziomach niedużej wiktoriańskiej kamienicy, której mieszkańcy zrządzeniem losu łączą się w zaskakujące związki na stałe zmieniające ich dotychczasowe życie.

__________________

Wieczór poprowadzą:

Paweł Orleański – Aktor, prezenter, lektor. Od 2007 roku jest gospodarzem programu popularnonaukowego „Galileo”. W TV4 prowadził teleturnieje: „Daję słowo”, „Przetrwanie” oraz „Lingo”. Na antenie TVP1 prowadził teleturniej „The Wall”. Wygraj marzenia”(Od 2017-2019). Obecnie prowadzi polską edycję światowego formatu „Cash or Trash” pod nazwą „Łowcy skarbów.

Emilia Bartosiewicz-Brożyna – Założycielka i Prezes Lady Business Club Business Women Foundation, twórczyni i redaktor naczelna portalu LadyBusiness.pl, pomysłodawczyni plebiscytu Lady Business Awards, konsultant osobistego PR i komunikacji w sieci. Wspiera w działaniach PR-owych i wizerunku online ponad 100 właścicielkom firm w ramach klubu LBC.

Organizator:

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną. Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas