Kamila Wrocińska: Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o. o.

Prezes Zarządu Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o. o.

W życiu pełnie trzy kluczowe role: mamy, żony i szefa. Jest osobą bardzo aktywną zawodowo i życiowo. Lubi nowe zadania i wyzwania, uwielbia pracę z ludźmi, którym chce się chcieć.

Jej doświadczenie zawodowe, to już blisko 18 lat pracy w biznesie. Zaczynała od pracy w firmie informatycznej, gdzie zarządzała najpierw działem sprzedaży, później połączonymi działami sprzedaży i serwisu oraz pełniła rolę Pełnomocnika Zarządu ds. Zarządzania systemem jakości zgodnym z ISO 9001.

W 2004 roku z pasji pracy z ludźmi założyła firmę doradztwa personalnego. W 2015 roku firma zmieniła formę prawną i działa jako spółka z o. o.

Zainteresowania: osobiście ciekawią ją tematy związane z rozwojem osobistym, uwielbia sprzedaż, bo dzięki temu rozwiązuje wiele problemów klientów. Bardzo chętnie dzieli się doświadczeniami związanymi ze sprzedażą.

Jest aktywnym członkiem organizacji Toastmasters – międzynarodowej organizacji non-profit, której celem jest szerzenie umiejętności komunikacji, przemawiania publicznego i przewodzenia.

W czym może pomóc innym:

– doradztwie w obszarze rozwoju zawodowego, zmian w ścieżce kariery i budowaniu osobistego wizerunku na rynku pracy

– budowaniu wizerunku firmy poprzez proces rekrutacji, czyli traktowanie kandydatów do pracy jak swojego najlepszego klienta

– zarządzaniu sprzedażą

logo-miladoO firmie: Misja Milado jest wpisana w jej nazwę:  Centrum Rozwoju Personalnego. Klientem jest firma, ale również kandydat szukający pracy, który mimo tego, że nie płaci za nasze usługi, jest przez nas traktowany jak klient i niejednokrotnie staje się klientem, który zamawia usługi.

Firma dba o wysokie standardy i jakość usług. Od 2009 roku jest nagradzana certyfikatem Wielkopolska Jakość, a w 2014 roku otrzymała pierwsze miejsce w konkursie o Wielkopolską Nagrodę Jakości organizowaną przez Wielkopolski Instytut Jakości.

Celem wszystkich podejmowanych działań przez Milado jest pomoc i wsparcie zarówno dla pracowników, jak i pracodawców.

 • Pracownikom pomaga znaleźć wymarzoną pracę oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Poprzez odpowiedni dobór i kompleksową ofertę szkoleń pomaga pracownikom firmy w rozwoju zawodowym i osobistym.
 • Pracodawcom pomaga w znalezieniu kompetentnych pracowników. Doradza, w jaki sposób skutecznie zarządzać personelem, jak stworzyć i pielęgnować atmosferę w firmie, w której każdy z przyjemnością pracuje.

Firma Milado oferuje:

Do tej pory najczęściej realizowane były projekty dla branży IT, branży produkcyjnej, handlowej, motoryzacyjnej, medycznej, telekomunikacyjnej i transportowej.

 • Szkolenia biznesowe: handlowe, menedżerskie, interpersonalne oraz z zakresu HR dla firm. Głównie są to szkolenia dedykowane dla konkretnych firm, ale również szkolenia otwarte. Firma współpracuje z zaufanymi trenerami, z którymi od lat współpracujemy i realizujemy projekty z sukcesem.
 • Usługi doradztwa personalnego dla firm (tj. audytu personalne, badania satysfakcji z pracy, coaching, doradztwo strategiczne)
 • Usługi doradztwa zawodowego dla osób szukających pracy w formie indywidualnych spotkań osobistych oraz warsztatów, na których przekazujemy wiedze o tym w jaki sposób znaleźć swoją wymarzoną pracę

Wartości firmy: Firma Milado i każdy z jej pracowników w swoich działaniach kieruje się określonymi zasadami i wartościami.

 • Uczciwość – jesteśmy uczciwymi ludźmi, uczciwie prowadzimy biznes, współpracujemy z uczciwymi pracodawcami i partnerami;
 • Zaufanie – dbamy o poufność informacji uzyskanych od pracodawców, pracowników, szukających pracy i partnerów; budowanie relacji w oparciu o zaufanie jest dla kwestią fundamentalną;
 • Partnerstwo – naszym Klientami są pracodawcy, ale również pracownicy naszych Klientów oraz szukający pracy, których traktujemy w sposób równy i partnerski;
 • Jakość – wysoka jakość naszych usług jest celem naszych działań, ponieważ wiemy jak istotnym czynnikiem sukcesu są zasoby ludzkie;
 • Życzliwość – zawsze jesteśmy mili i uprzejmi dla każdego. Cieszymy się, że możemy współpracować z innymi ludźmi;
 • Kompetencje – nieustannie dbamy o własny rozwój, poszerzamy wiedzę i umiejętności tak, abyśmy spełniali oczekiwania naszych Klientów;
 • Odpowiedzialność – bierzemy odpowiedzialność za działania, których się podejmujemy;
 • Jasne zasady – kierujemy się jasnymi zasadami współpracy, dbamy aby zawsze zostały spisane, omówione i uzgodnione. W sposób otwarty przedstawiamy oferty pracy naszych klientów tak, aby kandydat trafił do wymarzonej pracy i spełniał się zawodowo.

Kontakt: www.milado.com