Zaplanuj rok w biznesie online z Olą Gościniak

O biznesie online mówi się jak o żyle złota. Tylko szybko się okazuje, że wcale nie jest tak prosto jak na początku się wydawało. Ola Gościniak, autorka nagradzanego bloga Jestem Interaktywna i mentorka, która przeszkoliła już prawie 50 000 Polek, wydaje KsiążkoPlaner „Rok w biznesie online”, bo wierzy, że dobre planowanie jest podstawą sukcesu biznesu online.

O biznesie online mówi się jak o żyle złota. Tylko szybko się okazuje, że wcale nie jest tak prosto jak na początku się wydawało. Ola Gościniak, autorka nagradzanego bloga Jestem Interaktywna i mentorka, która przeszkoliła już prawie 50 000 Polek, wydaje KsiążkoPlaner „Rok w biznesie online”, bo wierzy, że dobre planowanie jest podstawą sukcesu biznesu online.

„Kilka lat temu postawiłam na biznes online i nie żałuję swojej decyzji. Jednak trzeba wiedzieć, że sprzedaż produktów przez Internet rządzi się swoimi prawami. Śmiało mogę powiedzieć, że są to prawa dżungli. Jest mnóstwo obszarów, które trzeba poznać i co więcej ciągle się w nich rozwijać. To pochłania mnóstwo czasu!” – opowiada o swoich doświadczeniach Ola Gościniak i dodaje – „W świecie online mamy nieograniczone możliwości i wbrew pozorom to nie ułatwia jego rozwijania. Trudniej dokonywać selekcji, trzymać obranego kursu i zwyczajnie się nie wypalić. Po urodzeniu córki przekonałam się, jakim wyzwaniem jest rozwijanie biznesu z dzieckiem na kolanach. Dlatego stworzyłam KsiążkoPlaner „Rok w biznesie online”, aby ułatwić planowanie działań, bo tak naprawdę to jest podstawą sukcesu.”


KsiążkoPlaner „Rok w biznesie online” to sprytne i praktyczne sposoby Oli Gościniak na rozwój biznesu online

Autorka KsiążkoPlaneru rozwinęła swoją firmę od zera do 30 000 zł przychodu miesięcznie i w planowaniu swoich aktywności doszła do perfekcji. Ona i jej zespół mają konkretny plan działania na kolejny rok już w sierpniu roku poprzedniego. Dzięki temu wszystko jest dokładnie przemyślane i układa się w spójną całość.

Biznes online rządzi się swoimi prawami, obszarów do poznania jest tak wiele, a każdy z nich wymaga ciągłego rozwoju. To pochłania mnóstwo czasu i rodzą się pytania:

  • Jak zaplanować biznes online?
  • Jak go rozwijać?
  • Jak nie ominąć żadnego z kluczowych obszarów?

KsiążkoPlaner krok po kroku, każdego dnia, przez cały rok przeprowadza przez wszystkie ważne elementy biznesu online, tak by przynosił realne zyski. W całym procesie aktywnie towarzyszy Ola Gościniak.

KsiążkoPlaner „Rok w biznesie online” to:

  • Praktyczne i sprawdzone metody planowania i rozwijania biznesu online, których nie znajdziesz w wyszukiwarce Google,
  • 12 obszarów tematycznych, którymi zajmujesz się w ciągu całego roku. Krok po kroku poznasz najważniejsze kwestie dotyczące pisania bloga, pozycjonowania, tworzenia newslettera, prowadzenia social media, nagrywania video, optymalizacji i automatyzacji działań, a także przygotowania sklepu, produktów oraz zaplanowania promocji i wyzwań dla swoich odbiorców.
  • Wsparcie społeczności Jestem Interaktywna,
  • Regularne webinary i spotkania online, które usprawnią pracę nad planowaniem i dodadzą wiatru w żagle,
  • Wypłynięcie na otwarte wody biznesu online, ale bez rzucania się od razu na głęboką wodę,
  • Ogromna dawka motywacji do działania i mierzenia się z nowymi wyzwaniami.

KsiążkoPlaner to 264 stron, które przeprowadzą osoby zdecydowane działać online w taki sposób, żeby był on prosty i zyskowny. Dochodowy biznes online, który jest świetnie zorganizowany, a wszystko chodzi samo jak w szwajcarskim zegarku. Planer to kompas, który wskaże właściwy kierunek.

Cena w przedsprzedaży: 89 zł

Cena regularna: 119 zł

Dodatkowe opcje i szczegóły: www.ksiazkoplaner.pl 

Aleksandra Gościniak – Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, blogerka, autorka książki „Bądź Online” oraz książkoplaneru „Rok w biznesie online”, mentorka, przedsiębiorczyni.

Od 6 lat pomaga kobietom z całej Polski w realizacji ich interaktywnych marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliła już prawie 50 000 Polek. Pokazuje im, jak stworzyć stronę www od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online. Z sukcesem tworzy zaangażowaną społeczność Jesteśmy Interaktywne.

Znalazła się w TOP20 wpływowych blogerów 2018, 2019, 2020 i TOP30 2017 w rankingu JasonHunt. Laureatka w XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu. Prelegentka i mówczyni na wielu branżowych wydarzeniach, m.in. I <3 Marketing czy Blog Conference Poznań.

Absolwentka Informatyki na Politechnice Poznańskiej oraz Grafiki Projektowej w Collegium Da Vinci. Swoją pierwszą stronę internetową stworzyła jeszcze w podstawówce 20 lat temu. Od tamtej pory stworzyła ich ponad 400.

Portal Ladybusiness.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.


Udostępnij