Zamień anonimowość w rozpoznawalność – kurs online

Fundacja Lady Business Club Business Women Foundation, realizując swoją misję promowania przedsiębiorczych kobiet w sieci, zaprasza do udziału w 7-dniowym Kursie Online ZAMIEŃ ANONIMOWOŚĆ W ROZPOZNAWALNOŚĆ. – Chcemy przekonać i wspierać właścicielki firm w ich świadomej obecności w internecie. Osobiście wierzę, że rozpoznawalność w sieci (taka pozytywna i autentyczna) działa cuda i zwraca uwagę potencjalnych klientów i partnerów – mówi Emilia Bartosiewicz, Prezes Fundacji.

Kurs ZAMIEŃ ANONIMOWOŚĆ W ROZPOZNAWALNOŚĆ odbywa się w całości online i trwa 7 dni. Skierowany jest do kobiet, które już posiadają własną firmę lub dopiero planują rozpocząć działalność biznesową. Celem kursu jest zbudowanie rozpoznawalnej marki osobistej w sieci, świadome i skuteczne promowanie siebie i swojej firmy, co pozwoli zdobywać klientów online i zwiększyć zyski.

 

Podczas kursu prowadząca – Emilia Bartosiewicz, podpowie krok po kroku jak:

Jak być bardziej widoczną i rozpoznawalną marką w sieci
Jak zbudować strategię osobistego PR w internecie
Jak i co publikować w kanałach social media
Jak mówić o sobie w sposób autentyczny i zgodny z Tobą
Jak stworzyć lub ulepszyć Twój profil osobisty na FB i LinkedIn
Jak dobre praktyki i netykieta mogą Ci pomóc w Twoim wizerunku

Z tym kursem ruszysz z miejsca i zaczniesz osiągać zamierzone cele!

Kurs ZAMIEŃ ANONIMOWOŚĆ W ROZPOZNAWALNOŚĆ obejmuje:

4 godzinne nagrania LIVE – 17.04/19.04/21.04/23.04
1 godzinne nagranie LIVE – sesja pytań i odpowiedzi – 20.04
Zadania, które otrzymujesz do wykonania każdego dnia – metoda małych kroków
Dostęp do tajnej grupy na FB
PDF z wytycznymi i zadaniami, które dadzą Ci prawdziwy power i inspirację do dalszego działania
Listę sprawdzonych narzędzi, z których Emilia korzysta i poleca

Zapraszamy! Zapisy na kurs TUTAJ>>

_dsc2174Prowadząca: Emilia Bartosiewicz
Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Od 7 lat pracuje z przedsiębiorcami nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 220 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających obecność przedsiębiorcy w sieci, skutecznych kampaniach PR-owych oraz udziela konsultacji z zakresu treści stron internetowych i tworzeniu profili indywidualnych.
Założycielka i prezes Lady Business Club Business Women Foundation, która promuje, wspiera i uczy jak zadbać i budować swój osobisty PR w sieci. CEO Imagine Yourself Sp. z o.o. Redaktor naczelna www.LadyBusiness.pl


Udostępnij