Zalety współpracy z luksusowymi markami

Prestiżowe marki meblarskie przywodzą na myśl wyjątkowość, wysoką jakość oraz piękno. Ich wzornictwo i wykonanie, w połączeniu z funkcjonalnością, mają za zadanie zadowolenie najbardziej wymagających klientów. Drugą istotną rolą ekskluzywnych mebli jest wyznaczanie trendów w aranżacji wnętrz, które potem są inspiracją dla światowego designu. Inwestycja w takie produkty to inwestycja w przyszłość, komfort, styl i ekologię. Dobrze zaprojektowane dodatki - towarzyszą ludziom przez większość życia, a niektóre z czasem zyskują na wartości.

Dla architektów ze Studio.O. najważniejsze jest tworzenie przestrzeni, które są przyjazne człowiekowi. To klienci, ich potrzeby, przyzwyczajenia i marzenia są priorytetem podczas powstawania i wdrażania projektów pracowni. Najważniejsza jest funkcjonalność oraz nastrój sprzyjający odpoczynkowi. Studio.O. słynie z wykorzystywania naturalnych kolorów i materiałów do urządzania przestrzeni. Zaprojektowanie unikatowego wnętrza z charakterem nie byłoby możliwe bez współpracy z cenionymi markami meblowymi. Dzięki ich doświadczeniu, wiedzy, a przede wszystkim designowi możliwe jest stworzenie wymarzonego domu.

studio_o_wnetrze-vetiver_luksusowe-marki3

Luksus po włosku

Inwestując w markę luksusową, inwestujemy nie tylko w produkt, ale też w historię z nim związaną – w historię rodziny właścicieli marki, w ich filozofię tworzenia oraz wartości, z którymi możemy się utożsamiać – tłumaczy Aga Kobus. Studio.O. wykorzystuje produkty zarówno marek z długą historią, jak i tych młodszych. Architekci chętnie współpracują z Baxter Made in Italy. Meble tej marki są wynikiem idealnej receptury. Jest nią połączenie miłości do materiałów i designu oraz rodzinnej pasji. Firma umożliwiła Luigiemu i Paolo Bestetti przeniesienie włoskiej tradycji i wartości na arenę międzynarodową. Baxter Made in Italy na rynku funkcjonuje od 1990 roku i w niedługim czasie znalazł się w ścisłej czołówce ekskluzywnych marek meblarskich.

Tradycja i design

Dobre marki chętnie inwestują we współpracę ze znanymi, sprawdzonymi projektantami lub „wschodzącymi” talentami. Takie działania wzbogacają ich ofertę i wyznaczają nowe trendy w designie. Z biegiem lat, tendencje te mogą zamienić się w styl, który na długo zagości na rynku wnętrzarskim. Marka Gervasoni chętnie współpracuje z cenionymi designerami. Łączy w ten sposób piękną, rodzinną historię z nowoczesnością. Założona w 1882 roku, obecnie prowadzona jest już przez trzecią generację rodu Gervasoni. Ich produkty to zetknięcie się włoskiej tradycji i nowoczesnych technik, a efektem są jedyne w swoim rodzaju, najwyższej jakości meble.

Najwyższa jakość

Największym wyróżnikiem marek luksusowych jest rzetelny, a co się z tym wiąże – kosztowny proces produkcji. Słynie z tego marka Chapel Parket. Są to ekskluzywne podłogi powstające w sposób przyjazny dla środowiska. Do ich produkcji wykorzystywane jest najwyższej jakości europejskie drewno dębowe. Podłogi Chapel Parket wytwarzane są tylko na zamówienie. Każde jest spersonalizowane tak, aby zapewnić unikatowość i najwyższą jakość projektu. Produkcja odbywa się w Holandii, a koordynowana jest przez Houtindustie Schijndel – wiodącą międzynarodową firmę zajmującą się przetwórstwem drewna oraz produkcją podłóg.

 Z miłości do perfekcji

Każdy produkt po pojawieniu się na rynku jest naturalną drogą testowany przez klientów. – Marki luksusowe zapewniają serwis gwarancyjny na wysokim poziomie. Jeśli zostaną zauważone przez klientów bądź dystrybutorów niewielkie wady techniczne, estetyczne lub ergonomiczne, producent usprawnia produkt. Korygowany jest proces fabrykacji i wykluczane są mankamenty. Możemy zaobserwować na podstawie niektórych produktów, jak zmieniały z biegiem czasu swoją konstrukcję, kształt bądź materiał. – opowiada Aga Kobus.

 Studio.O. to pracownia, która tworzy wnętrza, budynki jednorodzinne, a także krajobraz. Architekci najlepiej czują się w kompleksowej kreacji przestrzeni, od projektu domu, jego idealnej lokalizacji na działce i znalezieniu najlepszych połączeń ogrodu okalającego budynek, po precyzyjnie przemyślaną koncepcją wnętrza.

Więcej inspiracji na: http://studioorganic.pl/


Udostępnij