Warszawa: ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE CZYLI JAK ORGANIZOWAĆ ZADANIA I SKĄD BRAĆ ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które mają mnóstwo obowiązków. Czują, że pomimo działania aktywnie, nie wykonują wszystkiego, co by chciały i mają poczucie, że brakuje im czasu. Czasem też brakuje im energii. Zdarzają im się zadania, które odkładają na później i chcą w końcu wykonywać zadania w wybranym czasie.

Uczestnicy dowiedzą się:

  • Jakich metod i podejścia użyć, aby sprawniej zarządzać sobą i mieć więcej energii;
  • Jak zmienić swoje podejście na takie, aby wspomagało ich funkcjonowanie;
  • W jaki sposób sam utrudniasz sobie pracę;
  • Odniesiesz swoje zarządzanie zadaniami w życiu do kontekstu biznesowego;
  • Jakie metody i narzędzia przydatne są w sytuacjach odwlekania, nadmiaru obowiązków i wyrzutów sumienia;
  • Jak określić swoje priorytety oraz kryteria oceny zadań pod kątem ważności;
  • Jakie są główne zasady zarządzania sobą we współczesnym świecie.

Warsztat odbędzie się 2.06.2016 w godz. 10:00 – 14:00 w siedzibie Akademii Marki z Klasą, ul. Narbutta 25 A, lok.211. Ograniczona ilość miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztat prowadzi: KAMILA KRUK – przedsiębiorca, ekspert w zakresie rozwoju osobistego.

Kobieta przedsiębiorcza realizująca własne projekty biznesowe od 2009 roku. Obecnie współwłaścicielka firmy OSMConsult w ramach której rozwija portfolio projektów łączących rozwój osobisty i biznes. W OSMConsult pełni też rolę wydawcy i redaktora książek autorów polskich i zagranicznych. W portfolio projektów znajdują się również: marka OSMpower, konferencje „Failway” oraz „Czytaj i działaj!” Jest także redaktor naczelną ogólnopolskiego portalu Świat Coachingu, który zbudowała i tworzy od 2012 roku.

Od 15 lat fascynuje ją rozwój osobisty i mechanizmy, jakie kierują zachowaniami ludzi. Ma 10-letnie doświadczenie jako trenerka rozwoju osobistego w pracy z biznesem, administracją publiczną i organizacjami pozarządowymi.

Autorka pierwszej w Polsce książki poświęconej tematowi strefy komfortu „Wyspy komfortu. Krótka opowieść o ludzkich postawach” oraz autorskich warsztatów „Wyjdź ze swojej strefy komfortu- świadomie i celowo”.

Od 2005 roku współpracowała również z różnymi mediami, a od 2 lat jest współgospodarzem audycji radiowej dotyczącej tematyki rozwoju osobistego, pasji i stylu życia.

Posiada 11-letnie doświadczenie w organizacji eventów (konferencje, festiwale, koncerty, wybory miss), które gromadziły dziesiątki tysięcy ludzi. Aktywnie angażuje się społecznie już od 13 lat w inicjatywy lokalne, ogólnopolskie i międzynarodowe. Inicjatorka i organizatorka projektów dla kobiet m.in. Kobiecy Lublin (od 2012 roku).

OD 10 lat prowadzi szkolenia grupowe i treningi indywidualne. Jest trenerką rozwoju osobistego w zakresie umiejętności miękkich. W szczególności specjalizuje się w tematach dotyczących kompetencji managerskich, motywacji, strefy komfortu i podejścia do zmian, zarządzania sobą w czasie i organizacji pracy, inteligencji emocjonalnej, asertywności, pozytywnego myślenia.

Więcej szczegółów i rejestracja miejsca TUTAJ 


Udostępnij