Warszawa: Warsztat jak stworzyć model biznesowy, który zapewni przewagę konkurencyjną

Możemy i powinniśmy kreować naszą przyszłość...ponieważ jeśli nie, kto inny na pewno to zrobi” Joel Barker, futurysta

Dynamicznie zmieniające się otoczenie, takie jak rozwój technologii, rosnące wymagania klienta, konkurencja oraz wzrost znaczenia innowacji wymuszają na organizacjach większej elastyczności i efektywności działania. Dziś liczy się jak szybko tworzymy nowe możliwości, kreujemy nowe pomysły oraz jak szybko generujemy nową wartość dla klienta. Przetrwają tylko te organizacje, które w obliczu wyzwań i zmian będą potrafiły dostosować się do nowej sytuacji rynkowej.

Podczas warsztatu wykorzystując techniki kreatywnego rozwiązywania problemów oraz wizualnego myślenia, podpowiem jak stworzyć model biznesowy, który zapewni Ci przewagę konkurencyjną. Pierwsza część warsztatu będzie wprowadzeniem do modeli biznesowych, następnie stworzymy wspólnie przykładowy model, aby przejść do tworzenia własnych rozwiązań. Będzie praktycznie, inspirująco i twórczo!

Agenda:

  1. Otoczenie biznesowe – Dlaczego warto kreować swoją przyszłość?
  2. Wprowadzenie do modelu biznesowego:

– Schematy biznesowe

– 9 obszarów modelu biznesowego

– Narzędzia i techniki kreatywnego rozwiązywania problemów oraz wizualnego myślenia

  1. Przykładowy model biznesowy
  2. Mój własny model – praca w grupach
  3. Podsumowanie warsztatu

Magorzata_KusykProwadzący: MAŁGORZATA KUSYK – Partner zarządzający AgilePMO, certyfikowany Project Manager PMP®,  ekspert zarządzania projektami, mentor, trener biznesu, wykładowca MBA, twórca innowacyjnych szkoleń i metodyk z zakresu zarządzania projektami, prezes Project Management Institute Poland Chapter.

Od 14 lat z pasją i zaangażowaniem skutecznie zarządza projektami i zespołami projektowymi w Europie, Azji i Ameryce. Doświadczenie zdobywała zarówno w międzynarodowych korporacjach jak i w rodzimych organizacjach, prowadząc strategiczne projekty i programy oraz tworząc i wdrażając metodyki zarządzania projektami. Na jej koncie są takie przedsięwzięcia jak rozwój biura i przeniesienie usług do Polski firmy Thomson Reuters, konsolidacja i integracja firm, zmiany organizacyjne, tworzenie i rozwój biura zarządzania projektami,  czy budowa nowej infrastruktury technicznej oraz projekty informatyczne z zastosowaniem podejścia Agile (SCRUM).

Możemy i powinniśmy kreować naszą przyszłość…ponieważ jeśli nie, kto inny na pewno to zrobi” Joel Barker, futurysta

Zmieniające się otoczenie, takie jak rozwój technologii, rosnące wymagania klienta, konkurencja oraz wzrost znaczenia innowacji wymuszają na organizacjach większą elastyczność i efektywność działania. Dziś liczy się jak szybko tworzymy nowe możliwości, kreujemy nowe pomysły oraz jak szybko generujemy nową wartość dla klienta. Przetrwają te firmy, które w obliczu wyzwań i zmian będą potrafiły dostosować się do nowej sytuacji rynkowej” – stwierdza ekspert ds. globalizacji w Lady Business Club Małgorzata Kusyk

Czas i miejsce: 19.11.2015, godz. 10:00 – 15:00, WARSZAWA, siedziba Akademii Marki z Klasą, ul. Narbutta 25 A, lok. 20.

Uczestnicy: warsztaty dla grupy max 8 osób. Minimalna liczba uczestników niezbędna do przeprowadzenia warsztatów – 5*.

Warunkiem udziału w warsztacie jest dokonanie płatności (najpóźniej na 1 dzień przed terminem szkolenia) w wysokości odpowiednio:

– 150 pln + 23 % vat: uczestnicy w trakcie realizowania programu Bądź widzialna Marką Akademii Marki z Klasą,

– 200 pln + 23 % vat: członkinie Lady Business Club

– 300 pln + 23 % vat: pozostałe osoby

*Kwota zostanie zwrócona przez Akademię Marki z Klasą jedynie jeżeli warsztaty nie odbędą się z winy organizatora, w szczególności jeżeli nie uzbiera się w podanym terminie grupa minimum 6 osób. Zgłoszenie i potwierdzenie udziału jest równoznaczne z obowiązkiem uregulowania płatności. Jeżeli uczestnik odwoła swój udział w warsztatach niezależnie od powodu i terminu takiego zgłoszenia zwrot nie przysługuje, jeśli nie dokonał płatności, a potwierdził swój udział zostanie poproszony o uregulowanie płatności.

Szczegóły i zapisy: marta.plowiec@ladybusinessclub.com


Udostępnij