Warszawa: AUTOPREZENTACJA KOBIETY SUKCESU JAK W 2 SEKUNDY ZBUDOWAĆ AUTORYTET?

Przyjmując w procesie kreowania marki osobistej, że Ty jesteś produktem markowym, możesz w sposób znaczący wpływać na otoczenie - jeśli poświęcisz wystarczająco dużo uwagi własnej ekspresji niewerbalnej. Twój sukces w dużej mierze zależy od tego jak budujesz relacje i czy wzbudzasz autorytet.

Kobieta za pomocą tych samych słów i zwrotów nieraz mówi coś innego niż mężczyzna. A przecież słowa to nie wszystko. Jest wiedza, którą warto zgłębić. Jest mowa ciała, mowa zachowań i mowa gestów, które warto rozumieć.

“To, co robisz, przemawia tak głośno, że nie słyszę, co do mnie mówisz” Ralph Waldo Emerson

Większość kobiet przyznaje, że w karierze zawodowej, a tym bardziej w osobistym PR, konieczna jest umiejętność prezentowania własnej osoby. Usuwanie się na drugi plan bywa dla otoczenia oznaką braku zaangażowania, aktywności i niestety również kompetencji. Nie uda się być osoba wpływową, nie będąc aktywną w prezentowaniu siebie i własnych osiągnięć.

Przyjmując w procesie kreowania marki osobistej, że Ty jesteś produktem markowym, możesz w sposób znaczący wpływać na otoczenie – jeśli poświęcisz wystarczająco dużo uwagi własnej ekspresji niewerbalnej. Twój sukces w dużej mierze zależy od tego jak budujesz relacje i czy wzbudzasz autorytet.

W trakcie każdej rozmowy, milczącym partnerem jest Twoje ciało. Milczącym aczkolwiek nie niemym. Za pomocą rąk, mimiki, postawy, ruchu i energii ciała wprowadzasz chaos lub pewność siebie. Gdybyś nie zmieniała wysokości i siły głosu, tempa i rytmu  brzmiała byś jak robot. Niezależnie od rozumienia własnego języka ciała, posługujesz się nim na co dzień. Czy wiesz co wypowiada Twoje ciało, kiedy mówisz?

Warsztat odbędzie się 3.06.2016 godz. 10:00 – 15:00 w Warszawie w siedzibie Akademii Marki z Klasą, ul. Narbutta 25 A, lok.211. Grupa maksymalnie 8 osobowa.

Ewa CzertakProwadzący: Ewa Czertak – pierwsza w Polsce ekspertka i praktyk personal brandingu, mentor biznesu.

Wspólnik w spółce Business Unlimited. W Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line. Twórca i Prezes Akademii Marki z Klasą współtworzy Lady Business Club. Od 2004 Certyfikowany coach ICC, Master Business Trainer level superior, prelegentka konferencji dla kobiet, praktyk storytellingu, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką. Biega, jeździ na rolkach, jest maratończykiem, zgłębia sztukę jeździectwa, szuka wciąż nowych wyzwań i skutecznych dróg rozwoju. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

Od 2008 roku pracuje z Top menadżerami BZ WBK, przygotowując ich do inspirujących wystąpień publicznych, integruje ich wizerunek oraz wdraża skuteczne metody prezentowania ich osobistej marki w środowisku biznesowym.

Więcej szczegółów i rezerwacja miejsca TUTAJ


Udostępnij