W 10 tygodni nauczysz się doceniać siebie – recenzja książki Małgorzaty Trzaskowskiej

10 tygodni – tyle może podarować sobie każda kobieta, aby odkryć i nauczyć się, że jest wartościową osobą.

Wiele kobiet żyje w przekonaniu, że potrzeba jeszcze lat, miesięcy lub kolejnych certyfikatów czy kursów, aby powiedzieć o sobie, że dużo zrobiłam, dużo osiągnęłam. Są dla siebie bardzo surowe,  a nawet jeśli inni sprawiają im przykrość, nie mają w sobie wystarczająco dużo odwagi, aby powiedzieć, że im się to nie podoba. Chcą być miłe, uprzejme, mimo, że w środku są nieszczęśliwe.

Autorka książki “Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie.”– Małgorzata Trzaskowska zaprasza czytelniczki do ciekawej, ale jakże pięknej, drogi poznania siebie i pokonania wielu przekonań, głęboko zakorzenionych w naszej świadomości. To nie tylko zwykła książka, ale praktyczny poradnik, w którym znajduje się wiele podpowiedzi jak nauczyć się doceniać siebie, jak uwierzyć, że to co robimy jest wartościowe oraz cenne.

W świecie wiecznego braku czasu i presji, że wszystko trzeba szybko, od razu i jak najwięcej, autorka zaprasza nas do spokojnej i sprawdzonej przez nią drogi, 10 tygodni odkrywania siebie i tego, co najlepsze, a często niedocenione. Krok po kroku zachęca do szukania właściwych odpowiedzi na ważne pytania i mimo, że nie zawsze są łatwe – to dobry początek do zmiany i spojrzenia na siebie z miłością i akceptacją.

Polecam szczególnie tym kobietom, które czują, że potrzebują coś zmienić w życiu, chcą odkryć siebie na nowo i swoje mocne strony, ale także tym, które wciąż uważają, że nie są zbyt dobre czy doskonałe.

Dzięki tej książce nauczysz się:

  • jak przestać zabiegać o sympatię innych
  • jak odważyć się wyrażać siebie i nie bać się tego, co ludzie powiedzą
  • jak zacząć kochać i akceptować siebie
  • jak pozwolić sobie na bycie niedoskonałą
  • jak radzić sobie z lękiem przed działaniem
  • jak zaakceptować swoje zalety i wady

Znajdziesz w niej także 10 błędnych strategii, których pełno jest w życiu kobiet, a także utartych przekonań, które pozostawiają w nas swój ślad na całe życie. Każdy dzień jest dobry aby pokochać siebie i zacząć robić coś tylko dla siebie.

Więcej informacji o autorce >>>TUTAJ<<< 

 Więcej informacji o książce >>>TUTAJ<<<


Udostępnij