Tajemnice kariery. 50 sekretów, które powinna znać każda kobieta sukcesu

Kate White – autorka bestsellerów, była redaktor naczelna magazynu „Cosmopolitan”, prelegentka na wielu konferencjach biznesowych, kobieta sukcesu – zdradza czytelniczkom swoje sekrety w kompleksowym, a jednocześnie dowcipnym i błyskotliwym przewodniku.

Blurb: Daj z siebie wszystko albo… daj sobie spokój!

Nie spotkałyśmy się, ale wiem coś o tobie. Sam fakt, że sięgasz po książkę o sekretach sukcesu, świadczy o tym, że praca jest twoją pasją, że zależy ci na własnej karierze i chcesz ją rozwijać, aby potem rozkoszować się owocami swojego sukcesu. W tej książce podpowiadam, jak to wszystko osiągnąć. Znajdziesz tu błyskotliwe porady, sprawdzone strategie i mnóstwo inspiracji do samorozwoju. Mam nadzieję, że moja książka okaże się dla ciebie cennym źródłem informacji. Wierzę, że pomoże ci nie tylko osiągnąć sukces, którego pragniesz, ale także cieszyć się z niesamowitych profitów, które przychodzą wraz z nim – Kate White.

Ta książka przyda ci się niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, wracasz na rynek pracy, czy też chcesz dokonać rewolucji w swoim życiu zawodowym. Nauczysz się planować, organizować oraz pracować nad sobą i nad rozwijaniem pewności siebie, a także obudzisz w sobie liderkę!

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak:

  • określić, co naprawdę chcesz robić w życiu;
  • zdobyć wymarzoną pracę;
  • wykorzystywać swoje sukcesy;
  • utrzymać się na szczycie i nie osiąść na laurach;
  • rozwijać swoje umiejętności;
  • być świetną, inspirującą szefową;
  • mądrze zarządzać swoją karierą;
  • odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym;
  • znaleźć czas tylko dla siebie!

tajemnice karieryO autorce: Kate White – prelegentka na wielu konferencjach biznesowych, kobieta sukcesu, autorka serii bestsellerów, przez 14 lat była redaktor naczelną amerykańskiej edycji magazynu „Cosmopolitan”. Potem postanowiła skupić się na pisaniu książek. Napisała kilka poradników zawodowych dla kobiet, takich jak Grzeczne dziewczynki stoją w miejscu… a przebojowe kobiety robią karierę, oraz bestsellerową serię kryminałów o Bailey Weggins. Jej książki są publikowane w 18 krajach świata. Mieszka na Manhattanie wraz z mężem i dziećmi.

Więcej informacji o książce TUTAJ

Tytuł oryginału: I shouldn’t be telling you this. Success secrets every gutsy girl should know

Autor: Kate White / Tłumacz: Justyna Trojnar

Data wydania: sierpień 2016

ISBN: 978-83-7489-671-9 / Wydanie: I / Format: 135 x 205 mm (A5 zw.) / Liczba stron: 330

Cena detaliczna: 39,90


Udostępnij