Suwałki: Konferencja biznesowa “Wizerunek Kobiety Biznesu w sieci i w realu”

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą, ogólnopolskie i prestiżowe organizacje zapraszają do udziału w wydarzeniu biznesowym w ramach cyklu prestiżowych spotkań i konferencji organizowanych w wybranych miastach Polski. Zdecyduj co chcesz osiągnąć? Jaki wizerunek chcesz wykreować? Jak pragniesz być postrzegana przez otoczenie? Czego naprawdę pragniesz?

Termin: 11.02.2016, godz. 18:30 – 21:30

Miejsce: Hotel Velvet, ul. Kościuszki 128

 Chcę umieć wszystko, co otwiera świat, by niczego się nie bać.

Jestem niezależna. Niezależność i wolność – nie umiem żyć inaczej.

To takie proste – liczyć zawsze i głównie na siebie.

Beata Tyszkiewicz

Świadomość tego jest kluczem do wykreowania pożądanego przez Ciebie wizerunku, który będzie jednocześnie wspierał Twoje ambicje i cele życiowe oraz biznesowe.

Mózg to ignorant, czyha tylko na to by wrzucić Cię w jakiś znany mu schemat, do szuflady z napisem grafik, handlowiec, przedsiębiorca, dyrektor, kosmetyczka… To od Ciebie zależy, czy pokazując siebie wyłamiesz się ze schematów.

Możesz chcieć być postrzegana jako Kobieta Sukcesu, więc z nami zastanów się co za tym się kryje. Zaplanuj własny sukces!

„Aby odnieść sukces należy wyglądać tak, jakby już się go odniosło.”

Valentin Polcuch

Werner Niefer – prezes zarządu Mercedes Benz AG kiedyś stwierdził – „Dbałość o wizerunek nie jest lakierowaniem ani polerowaniem zewnętrznego błysku, ale sprawą jakości całej konstrukcji.” Natomiast François Mitterand stwierdził: „Mowa nie zawsze potrzebuje słów.”

Wizerunek to nie tylko to, co pokazujemy na zewnątrz, to jakie marynarki i szpilki nosimy, ale to również to jakim językiem się wyrażamy, jakie wartości wyznajemy, co jest nam bliskie i według jakich zasad postępujemy. W świecie biznesu czasem małe detale świadczą o powodzeniu rozmów, zdobyciu klientów czy zdobyciu zaufania i wiarygodności.

W trakcie spotkania:

– Jak wizerunek wpływa na zdobycie zaufania wśród klientów i partnerów biznesowych;

– Poćwiczysz mowę ciała Kobiety sukcesu i dowiesz się jakich nieświadomych kobiecych gestów unikać w negocjacjach biznesowych;

– Jak zadbać o swój wizerunek w internecie – co pomaga a co niszczy Twoją reputację;

– Jak zadbać o zdrowy kręgosłup i wygląd kobiety biznesu

Konferencje biznesowe z Lady Business Club to nie tylko dawka praktycznej wiedzy z zakres promocji firmy, budowania marki, e-wizerunku, ale również możliwość poznania ciekawych kobiet biznesu, które szukają nowych inspiracji.

Nasi prelegenci to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach, którzy otwarcie i trafnie przedstawią temat spotkania. To mega dawka energii do działania oraz specjalistyczna wiedza.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy:

– przedsiębiorcze Panie, prowadzące firmę minimum 2 lata (małe, średnie i duże firmy)

– członkinie klubu Lady Business Club oraz sympatycy klubu

– uczestniczki Programu Personal Branding “Bądź widzialną Marką” Akademii Marki z Klasą

– kobiety biznesu zainteresowane budowaniem silnej marki .

Prelegenci spotkania:

Magdalena Koźmala

MAGDALENA KOŹMALA – Właścicielka marki Inspire Your Life Magdalena Koźmala, Master Coach, Team Coach, Business Trainer, Body Language and Emotional Competences Specialist w KS Group, Właściciel Restauracji Dobre Miejsce 65 w Poznaniu, Współwłaściciel Firmy Handlowej POSMmarket, Prezes Fundacji Zdrowia i Rozwoju Człowieka.

Ekspert w zakresie mowy ciała i inteligencji emocjonalnej, pasjonuje się mimiką i komunikacją niewerbalną. Specjalizuje się w szkoleniach miękkich i coachingu. Zdobywczyni tytułu „Laur Eksperta 2015” za szkolenia „Mowa ciała i wykrywanie kłamstwa w biznesie.”

Współtwórczyni akcji „Odchudzamy Polskę” – ogólnopolskiej inicjatywy łączącej trening mentalny ze świadomością dobrego odżywiania i treningiem fizycznym.

We wrześniu 2015 została wpisana na listę wykładowców Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.

Zawodowo łączy restaurację z firmą szkoleniową i firmą handlową, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i sprzedażą zdobytą w Nestle Polska S.A. oraz ciągły rozwój i chęć nauki. Prywatnie mama 7,5 letniej Natalki.

Temat wystąpienia: Jak mowa ciała wpływa na wizerunek kobiety biznesu”.

Beata Jeleniewicz
fot. Lidia Skuza

BEATA JELENIEWICZ – Ekspert doboru bielizny i profilaktyki biustu, właścicielka butików z profesjonalną i luksusową bielizną Biuściasty Zakątek Suwałki i Augustów, brafiterka, twórczyni autorskich wieczorów „Spotkania z kobiecością” w Suwałkach.

Jako firma rodzinna na rynku funkcjonuje od 10 lat, dostarcza wyselekcjonawane nasiona kukurydzy do siewu gospodarstwom rolniczym. 4 lata temu trafiła do brafitteki na dobór bielizny. Była zachwycona, wówczas pojawił się pomysł, że to może być jej nowy projekt. Zamarzyła aby dostęp do brafittingu i profesjonalnej bielizny miały kobiety z Suwałk i okolic. I tak powstał pierwszy butik Biuściasty Zakątek w Suwałkach, w marcu 2015 otworzyła drugi w Augustowie.

Biuściasty Zakątek to miejsce dla kobiet, które potrzebują spotkać się z własną kobiecością Biuściasty Zakątek oferuje bieliznę najlepszych światowych marek wraz z indywidualną profilaktyką i opieką. Pomaga kobietom ubrać ich kobiecość niezależnie od etapu ich życia (nastolatki, przyszłe mamy, oraz te które dojrzewając chcą w pełni poczuć się kobieco)

Temat wystąpienia: Jak zdrowy kręgosłup i postawa ciała wpływa na wizerunek kobiety

Emilia Bartosiewicz

EMILIA BARTOSIEWICZ – wspólnik w spółce Business Unlimited, prezes Lady Business Club, ekspert budowania osobistej marki w sieci, twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl, współtwórczyni Akademii Marki z Klasą.

Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Doradza w prezentowaniu marki w sieci w odpowiednich kanałach. Zafascynowana nowymi technologiami, social media, wszelkimi działaniami PR-owymi wspierającymi przedsiębiorcę w dotarciu do jak najszerszego grona potencjalnych klientów. Szczególną uwagę zwraca na obecność marki kobiety biznesu w sieci.

W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski.

Jej motto: „Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają”, Steve Jobs. Szczęśliwa mama 2 letniej Heli.

Temat spotkania: Wizerunek i reputacja kobiety biznesu w internecie.

Plan spotkania:

18:00 Rejestracja uczestniczek i networking

18:30 Początek spotkania i przywitanie uczestniczek – Emilia Bartosiewicz – prezes Lady Business Club

18:40 Jak mowa ciała wpływa na wizerunek kobiety biznesu”. Magdalena Koźmala

19:20 „Wizerunek kobiety biznesu w internecie” – Emilia Bartosiewicz

20:00 Networking – Lady Business w akcji

20:20 Temat wystąpienia: Jak zdrowy kręgosłup i postawa ciała wpływa na wizerunek kobiety – Beata Jeleniewicz

21:00 Konkurs wizytówkowy i podsumowanie spotkania

21:30 Zakończenie spotkania

Partnerzy spotkania: Hotel Velvet, Inspire Your Life Magdalena Koźmala, Day Spa Gosia Bielecka, Pixart Pracownia Reklamy, Biuściasty Zakątek

Partnerzy medialni: Radio 5, www.suwałki.info, www.niebywalesuwalki.pl, Dwutygodnik Suwalski

Wstęp: 35 pln płatny przelewem: 87 1020 1185 0000 4902 0229 6390 lub 40 pln płatny w dniu spotkania, członkinie Lady Business Club: 25 pln

Wymagana wcześniejsza rejestracja: marta.plowiec@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie.

Powstał cztery lata temu i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie.

To również sieć społecznościowa, w której członkinie mogą nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza organizacja szkoleniowa, która kompleksowo łączy proces budowania osobistej marki z działaniami marketingowymi, PRowymi, wizerunkowymi z rozwojem osobistym. Akademia to zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, stylizacja ubioru, fryzury i wizaż, fotografia biznesowa. Akademia Marki z Klasą specjalizuje się w Personal Branding i proponuje półroczny Program budowania marki osobistej Bądź widzialną Marką. Program dedykowany jest właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz osobom indywidualnym, którzy poprzez rozpoznawalność nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.


Udostępnij