Suwałki: Konferencja biznesowa Lady Business Club “Jak pasja może skutecznie nakręcić Twój biznes?”

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą, ogólnopolskie i prestiżowe organizacje zapraszają do udziału w wydarzeniu biznesowym w ramach cyklu prestiżowych spotkań i konferencji organizowanych w wybranych miastach Polski.

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować
nawet przez jeden dzień w swoim życiu”
Konfucjusz

Pasja i zadowolenie idą ze sobą w parze, a bez nich każde szczęście jest chwilowe, nie ma bowiem bodźca który by je podtrzymywał. 
Nicholas Sparks

“Twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga”. 
Isabelle Laflèche 

Konferencja biznesowa Promuj siebie i swoją firmę „Jak pasja może skutecznie nakręcić Twój biznes?”

Termin: 28.04.2016, godz. 18:30

Miejsce: Hotel Velvet, Suwałki, ul. Kościuszki 128

W trakcie spotkania:

– Jak Twoja pasja może nakręcić Twój biznes
– Dowiesz się dlaczego pasja sprawia, że zniesiesz więcej przeszkód drodze do celu
– Jak przekuć pasję w zyski finansowe
– Jak pokazać w internecie Twoją pasję i zrobić z tego biznes
– Jak dzięki pasji stać się Ambasadorką własnej marki

Wieczory biznesowe z Lady Business Club to nie tylko dawka praktycznej wiedzy z zakres promocji firmy, budowania marki, e-wizerunku, ale również możliwość poznania ciekawych kobiet biznesu, które szukają nowych inspiracji.
Nasi prelegenci to doświadczeni praktycy w swoich dziedzinach, którzy otwarcie i trafnie przedstawią temat spotkania. To mega dawka energii do działania oraz specjalistyczna wiedza.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy:
– przedsiębiorcze Panie, prowadzące własną firmę lub poszukujące inspiracji aby ją założyć
– kobiety ze świata biznesu, które chcą więcej i więcej
– członkinie klubu Lady Business Club oraz sympatycy klubu
– kobiety biznesu zainteresowane budowaniem silnej marki

Prelegenci spotkania: 

Anna Pestilenz

fot. Lidia Skuza

ANNA PESTILENZ – właścicielka Hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze. Od 20 lat pracuje w branży turystycznej podążając za swoją pasją. Zaczynała od pracy u innych, wynajem pokoi, pensjonat, aż do budowy i prowadzenia własnego hotelu. Od wielu lat jest w zarządzie Towarzystwa Miłośników Jastrzębiej Góry. Wspiera również młode talenty np „Ogród Wyobraźni” Rodziny Zalewskich oraz Stowarzyszenie „Radość Życia” we Władysławowie.

Jej sukces doceniło wiele prestiżowych organizacji: w 2014 roku otrzymała tytuł Ambasadorka Klasy przyznany przez Akademię Marki z Klasą; w czerwcu 2015 otrzymała tytuł Lwica Biznesu w kategorii Hotelarstwo i Turystyka przyznany przez Imperium Kobiet; w październiku 2015 otrzymałam Statuetkę Manhattan Business; w 2016 otrzymała tytuł Kobieta Sukcesu przyznany przez Marszałka Województwa Pomorskiego

Temat wystąpienia: “Jak pasja nakręca biznes i sprawia, że jesteś Ambasadorką swojej marki”

IwonaŁobasiukIWONA ŁOBASIUK – Prezes Zarządu Ideal Line Sp. z o.o. – dystrybutora i producenta mebli metalowych oraz sejfów z Suwałk. Skończyła Prawo na Uniwersytecie w Białymstoku oraz Inżynierię Środowiska na Politechnice Białostockiej. W trakcie pracy kończyła dwa kierunki studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej. Pracę zaczynała w firmie Malow w Suwałkach, następnie pracowała w firmie Kler oraz Konsmetal, w każdej z nich była to praca w dziale eksportu od sprzedawcy, poprzez stanowiska kierownicze do dyrektorskich.

Zdobyte doświadczenie, studia podyplomowe, wszystko to pomogło jej w podjęciu decyzji o założeniu własnej firmy. Działa od 5 lat na rynku polskim i zagranicznym. W osiągnięciu tego celu pomogła jej wiara, determinacja, siła oraz nauka czerpana z doświadczeń i poznanych ludzi. Rozwija się, wprowadza nowe wyroby na rynek, celem jest marki jest bycie silną, stabilną firmą, solidnym dystrybutorem i współproducentem sejfów oraz mebli metalowych. Jej największą pasją jest bieganie, które napędza ją do działania i nowych wyzwań.

Temat wystąpienia: Pasja motorem do działania

EmiliaBartosiewicz_poziomEMILIA BARTOSIEWICZ – wspólnik w spółce Business Unlimited, zarządzającej portfolio 6 marek zajmujących się rozwojem i budowaniem marki osobistej przedsiębiorców na terenie całej Polski (klub biznesowy Lady Business Club, instytucja szkoleniowej Akademia Marki z Klasą, portal biznesowy ladybusiness.pl, Marka z Klasą, Ambasadorka Klasy, agencja PR).

Ekspert budowania osobistej marki w internecie. Twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl. Prezes Lady Business Club, współtwórczyni Akademii Marki z Klasą.

Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Od 5 lat konsultant i doradca w obszarze planowania strategii PRowej i promocji marki osobistej w internecie. W swoich działaniach stawia na markę osobistą przedsiębiorcy, szczególnie w działaniach internetowych, social mediach i nowych technologiach.

Jest przekonana o skuteczności budowania osobistej marki w internecie i promowania marki własnego nazwiska. Szczególną uwagę zwraca na obecność w sieci marki kobiety biznesu.

W wolnych chwilach rozwija swoją największą pasję – projektowanie wnętrz. Zna język angielski i francuski. Kocha podróże, marzy o niezwykłej wyprawie do Indii, Chin i Japonii. Amatorka jazdy konnej i gry w golfa.

W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski. W 2016 wybrana do grona przedsiębiorczych kobiet na świecie na portalu weruleglobal.com

Temat wystąpienia: W jakich kanałach społecznościowych i jak pokazać siebie jako Ambasadorkę Marki

Partnerzy spotkania: Hotel Velvet, Day Spa Gosia Bielecka, Pixart Pracownia Reklamy, Biuściasty Zakątek, Ideal Line, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Partnerzy medialni: Radio 5, www.suwałki.infowww.niebywalesuwalki.pl, suwałki24.pl, Dwutygodnik Suwalski

Inwestycja: 35 pln płatny przelewem: 87 1020 1185 0000 4902 0229 6390 lub 40 pln płatny w dniu spotkania, członkinie Lady Business Club: 25 pln
Wymagana wcześniejsza rejestracja: marta.plowiec@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie.
Powstał cztery lata temu i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie.
To również sieć społecznościowa, w której członkinie mogą nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza organizacja szkoleniowa, która kompleksowo łączy proces budowania osobistej marki z działaniami marketingowymi, PRowymi, wizerunkowymi z rozwojem osobistym. Akademia to zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, stylizacja ubioru, fryzury i wizaż, fotografia biznesowa. Akademia Marki z Klasą specjalizuje się w Personal Branding i proponuje półroczny Program budowania marki osobistej Bądź widzialną Marką. Program dedykowany jest właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz osobom indywidualnym, którzy poprzez rozpoznawalność nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.


Udostępnij