Sopot: Wieczór Biznesowy „Savoir vivre i etykieta biznesowa”

Wieczór ze sztuką ma wskazać niedocenianą siłę etykiety, sztuki i savoir vivre w tworzeniu więzi z klientami premium.

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą zapraszają do udziału w wydarzeniu w ramach cyklu prestiżowych spotkań i konferencji dla biznesu, organizowanych w wybranych miastach Polski.

Wieczór ze sztuką ma wskazać niedocenianą siłę etykiety, sztuki i savoir vivre w tworzeniu więzi z klientami premium.

Wszyscy chcielibyśmy przyciągać do siebie klientów klasy premium. Jeśli postawisz na jakość w swoim życiu wkrótce zobaczysz jak zmienia się otoczenie wokół Ciebie na wartościowe i wiarygodne. Tylko podobieństwa przyciągają się do siebie.

Kim musisz się stać, żeby zostać partnerem dla klientów klasy premium?

Gdzie przebiega granica pomiędzy MARKĄ OSOBISTĄ premium a wizerunkowym tworem popkultury. Znajomość kultury oraz zasad savoir vivre  działa jak tajny kod w komunikacji, stosowany przez  wtajemniczonych do szybkiego rozpoznania podobnych sobie.

Główna zasada filozofii savoir vivre brzmi: będę zawsze reprezentował najwyższy możliwy poziom intelektualny, moralny, estetyczny, kulturowy, obyczajowy.

Możesz poprzez kulturalne zachowanie, wzmacniać renomę osobistą i budować obraz osoby wiarygodnej oraz szlachetnej.

Osoby z otoczenia zewnętrznego utożsamiają zachowanie właściciela z funkcjonowaniem całej firmy. Przedsiębiorca  może więc poprzez swoją markę kształtować pozytywny bądź negatywny obraz firmy w świadomości odbiorców.

Głównym tłem wydarzenia będzie prezentacja wybranych prac wybitnego artysty KRZYSZTOFA IZDEBSKIEGO – CRUZ, a także prelekcja Pani Natalii Kruss m.in. o związku sztuki z biznesem.

Wieczór jest również okazją do uroczystego finału XXIII Edycji Kursu Personal Branding dla przedsiębiorców Bądź widzialną Marką. Zostaną wręczone certyfikaty oraz znaku towarowy Marka z Klasą. Za wybitne osiągnięcia w budowaniu i rozwoju marki osobistej Kapituła Akademii Marki z Klasą przyzna prestiżowy tytuł i wręczy statuetkę Ambasadorka Klasy.

Termin i miejsce: 11.04.2016, godz. 18:30, Sopot, Hotel Haffner, ul. J.Haffnera 59 

Lady Business Club i Akademia Marki z Klasą, swoimi działaniami pokazują jak ważne w odkrywaniu sensu życia jest wychodzenie poza potrzeby materialne i kierowanie się ku ogólnoludzkim wartościom dostępnym w kontakcie ze sztuką.

Prelegenci spotkania to znani eksperci w swoich dziedzinach:

Krzysztof IzdebskiKRZYSZTOF IZDEBSKI – CRUZ (“Kriz Cruz”), właściwie Krzysztof Izdebski (ur. 8 maja 1966 w środkowej Europie) – polski artysta współczesny, malarz, grafik, fotografik, rysownik. W malarstwie najczęściej sięga po tradycyjny warsztat. Swoje prace wykonuje w technice olejnej oraz pastelu a w rysunku posługuje się najchętniej metalowym sztyftem. Podejmuje tematy klasyczne, alegoryczne oraz symboliczne. W swoich pracach programowo prowadzi dialog z pracami artystów historycznych. Mieszka i pracuje w Polsce. W latach 1999 r. do 2006 r. prezes Okręgu Gdańskiego Związku Polskich Artystów Plastyków. W latach 2005-2007 pełnił funkcję wicedyrektora Muzeum Narodowego w Gdańsku (Polska). Od 2010 do 2015 roku jest członkiem władz głównych Związku Polskich Artystów Plastyków w Warszawie. Od 2015 r. jest honorowym, stałym członkiem Jury – “Kapituły Nagrody im. K. Ostrowskiego” – przyznającej corocznie nagrodę najwybitniejszemu żyjącemu malarzowi współczesnemu w Polsce.

Wielokrotnie nagradzany. W 2014 r. odznaczony przez Ministra Kultury Rzeczpospolitej Polski – Brązowym Medalem “Zasłużony Kulturze Gloria Artis” – najważniejszym polskim odznaczeniem dla artysty. W 2015 roku otrzymał nagrodę Marszałka woj. Pomorskiego za dotychczasową działalność artystyczną i twórczość.

TEMAT WYSTĄPIENIA: “Zawód pełnoetatowej muzy” – związek sztuki z biznesem – prezentacja Pani Natalii Kruss oraz “Jak powstaje sztuka” –  na przykładzie twórczości artysty Krzysztofa Izdebskiego-Cruz

Ewa CzertakEWA CZERTAK – wspólnik w spółce Business Unlimited, ekspertka i praktyk personal brandingu, w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorców na terenie całej Polski. Mentor, twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Master Business Trainer level superior, posiada tytuł MBA, coach certyfikowany ICC od 2006, prelegentka konferencji, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

TEMAT WYSTĄPIENIA: Kim musisz się stać, żeby zostać partnerem dla klientów klasy premium?- wybrane elementy savoir vivre w tworzeniu więzi z klientami.

Akademia Marki z Klasą buduje i rozwija silne marki. Jako unikalna i kompleksowa propozycja szkoleniowa, rozwiązuje rzeczywiste problemy właścicieli firm. Zbiera doświadczenie i najlepsze praktyki z zrealizowanych XXV edycji półrocznych kursów. Akademię tworzy wyjątkowy zespół ekspertów, każdy oprócz unikalnej wiedzy odnosi sukces biznesowy w swojej firmie. Akademia oferuje warsztaty oraz półroczny kurs budowania marki dla przedsiębiorców. Kurs rekomendowany jest właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz freelanserom, którzy poprzez renomę i rozpoznawalność własnego nazwiska chcą dotrzeć do szerszego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów. Celem kursu jest wskazanie przedsiębiorcom rzeczywistych szans i wykorzystanie w rozwoju firmy wszystkich elementów brandingu to jest marka osobista, marka firmy, marka produktu i usługi. Efektem działań podjętych przez przedsiębiorcę jest stworzenie w odbiorze rynku spójnej, holistycznej marki przedsiębiorstwa, reprezentowanej przez markę osobistą właściciela.

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. Powstał pięć lat temu i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie.

To również sieć społecznościowa, w której członkinie mogą nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę.

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą znajdują się w porfolio marek spółki Business Unlimited (pozostałe marki: znak Marka z Klasą, tytuł Ambasadorka Klasy, portal biznesowy ladybusiness.pl)

Na spotkanie zapraszamy:

– członkinie Lady Business Club i ich osoby towarzyszące – zapraszamy również panów!

– uczestniczki Programu Personal Branding Bądź widzialną Marką

– osoby rekomendowane przez członkinie Lady Business Club i uczestniczki Programu Akademii Marki z Klasą

– właścicielki i właścicieli firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnej firmy

Inwestycja: 65 pln płatny przelewem przed spotkaniem: 87 1020 1185 0000 4902 0229 6390 lub 75 pln gotówką w dniu spotkania, członkinie Lady Business Club: 40 pln

Wymagana wcześniejsza rejestracja: marta.plowiec@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!

POTWIERDZENIE UDZIAŁU TYLKO DROGĄ MAILOWĄ!

Partnerzy medialni spotkania: Magazyn Dolce Vita, Express Biznesu, portal trojmiasto.pl, portal my3miasto.pl

Partnerzy spotkania: Hotel Haffner, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Gordon Blackler Photography


Udostępnij