Sopot: Wieczór Biznesowy “Business & Art”

Lady Business Club, Akademia Marki z Klasą zapraszają do udziału w wydarzeniu w ramach cyklu prestiżowych spotkań i konferencji dla biznesu, organizowanych w wybranych miastach Polski. Wieczór ze sztuką, ma wskazać jak ważna jest estetyka, piękno i osobiste zaangażowanie na rzecz edukacji kulturalnej w środowisku biznesu.

30.11.2015, godz. 18:30, Sopot, Villa Antonina, ul. Obrońców Westerplatte 36

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że z pozoru hermetyczny świat sztuki współczesnej jest otwarty a jego poznanie oraz kolekcjonowanie może stać się wielka przygodą i sposobem na doskonalenie i poznawanie siebie. Malarstwo, rzeźba, fotografia, film video, street art można traktować jako pretekst do bardzo interesującej rozmowy, ale i do początku budowania własnej kolekcji.

  • Czy doprawdy trzeba być milionerem, by zacząć fascynującą przygodę ze światem sztuki?
  • Czy trzeba być znawcą sztuki, aby tworzyć kolekcje na własne potrzeby?
  • Czy budowanie marki osobistej może stać się sztuką życia?

Pięknym tłem wydarzenia będzie wystawa wspaniałych prac wybitnego artysty KRZYSZTOFA IZDEBSKIEGO – CRUZ

Lady Business Club i Akademia Marki z Klasą, swoimi działaniami pokazują jak ważne w odkrywaniu sensu życia jest wychodzenie poza potrzeby materialne i kierowanie się ku ogólnoludzkim wartościom dostępnym w kontakcie ze sztuką.

Prelegenci spotkania to znani eksperci w swoich dziedzinach:

błaszczykMAŁGORZATA BŁASZCZYK – swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w korporacjach międzynarodowych, ale zawsze marzyła o stworzeniu własnego biznesu, który pozwoliłby mi w pełni realizować własne pasje i dał satysfakcję rozwoju osobistego i gratyfikację finansową.

Wykorzystując  swoją wiedzę z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz procesami projektowymi zdecydowała się na rozwój własnego biznesu. Od 2010 roku prowadzi galerię sztuki współczesnej i zajmuje się promocją młodych twórców na rynku polskim i międzynarodowym. Realizuje projekty z zakresu edukacji artystycznej i  przedsiebiorczości dla kobiet i zarządzania humanistycznego.

Jest certyfikowanym coachem ICF i trenerem oraz prezesem Fundacji Zona Art i. Brała udział w projektach Banku Światowego z zakresu kreowania przedsiębiorczości kobiet na terenie Śląska oraz wspierałam ciekawe inicjatywy społeczne związane z aktywizacją różnych grup społecznych. Ceni biznes oparty na relacji i uczciwości. Chętnie podzieli się swoim doświadczeniem w tworzeniu wizerunku firmy i skutecznego działania i pasji tworzenia i odkrywania swoich talentów. Jej motto to – działaj skutecznie, ale z klasą.

TEMAT WYSTĄPIENIA: “Inwestowanie w sztukę”

izdebskiKRZYSZTOF IZDEBSKI – CRUZ (“Kriz Cruz”), właściwie Krzysztof Izdebski (ur. 8 maja 1966 w środkowej Europie) – polski artysta współczesny, malarz, grafik, fotografik, rysownik. W malarstwie najczęściej sięga po tradycyjny warsztat. Swoje prace wykonuje w technice olejnej oraz pastelu a w rysunku posługuje się najchętniej metalowym sztyftem. Podejmuje tematy klasyczne, alegoryczne oraz symboliczne. W swoich pracach programowo prowadzi dialog z pracami artystów historycznych. Mieszka i pracuje w Polsce. W latach 1999 r. do 2006 r. prezes Okręgu Gdańskiego Związku Polskich Artystów Plastyków. W latach 2005-2007 pełnił funkcję wicedyrektora Muzeum Narodowego w Gdańsku (Polska). Od 2010 do 2015 roku jest członkiem władz głównych Związku Polskich Artystów Plastyków w Warszawie. Od 2015 r. jest honorowym, stałym członkiem Jury – “Kapituły Nagrody im. K. Ostrowskiego” – przyznającej corocznie nagrodę najwybitniejszemu żyjącemu malarzowi współczesnemu w Polsce.

Wielokrotnie nagradzany. W 2014 r. odznaczony przez Ministra Kultury Rzeczpospolitej Polski – Brązowym Medalem “Zasłużony Kulturze Gloria Artis” – najważniejszym polskim odznaczeniem dla artysty. W 2015 roku otrzymał nagrodę Marszałka woj. Pomorskiego za dotychczasową działalność artystyczną i twórczość.

EwaCzertakKopiaEWA CZERTAK – wspólnik w spółce Business Unlimited, ekspertka i praktyk personal brandingu, w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Mentor, twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Master Business Trainer level superior, posiada tytuł MBA, coach certyfikowany ICC od 2006, prelegentka konferencji, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

TEMAT WYSTĄPIENIA: „Sztuka życia i sztuka budowania marki”

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie.

Powstał cztery lata temu i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie.

To również sieć społecznościowa, w której członkinie mogą nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza organizacja szkoleniowa, która kompleksowo łączy proces budowania osobistej marki z działaniami marketingowymi, PRowymi, wizerunkowymi z rozwojem osobistym. Akademia to zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, stylizacja ubioru, fryzury i wizaż, fotografia biznesowa. Akademia Marki z Klasą specjalizuje się w Personal Branding i proponuje półroczny Program budowania marki osobistej Bądź widzialną Marką. Program dedykowany jest właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz osobom indywidualnym, którzy poprzez rozpoznawalność nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą znajdują się w porfolio marek spółki Business Unlimited (pozostałe marki: znak Marka z Klasą, tytuł Ambasadorka Klasy, portal biznesowy ladybusiness.pl)

Na spotkanie zapraszamy:

  • członkinie Lady Business Club i ich osoby towarzyszące
  • uczestniczki Programu Personal Branding Bądź widzialną Marką
  • osoby rekomendowane przez członkinie Lady Business Club i uczestniczki Programu Akademii Marki z Klasą
  • właścicielki i właścicieli firm z minimum dwuletnim stażem w prowadzeniu własnej firmy

Wstęp: 45 pln płatny przelewem przed spotkaniem: 87 1020 1185 0000 4902 0229 6390 lub 55 pln gotówką w dniu spotkania, członkinie Lady Business Club: 20 pln

Wymagana wcześniejsza rejestracja: marta.plowiec@ladybusinessclub.com

Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!

POTWIERDZENIE UDZIAŁU TYLKO DROGĄ MAILOWĄ!


Udostępnij