Praktyczny TRENDBOOK na 2023.

Rozśpiewany marketing? Reklama w erze AI? A może influencerzy-roboty? Które trendy w 2023 roku będą najważniejsze w komunikacji marketingowej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w PRAKTYCZNYM TRENDBOOKU na 2023 przygotowanym przez agencję FOCUS NATION.

Praktyczny Trendbook 2023 to zestawienie 20 gorących trendów i 3 zaskakujących antytrendów w komunikacji marketingowej, które zostały przygotowane przez specjalistów Focus Nation i wzbogacone przez liczne komentarze ekspertów zewnętrznych. 

To ponad 90 stron praktycznej wiedzy w 4 kategoriach: Social Media, Digital Marketing, Inspiracje i Antytrendy.

Publikacja przeznaczona jest dla osób, które zajmują się szeroko pojętą reklamą oraz marketingiem, szukają inspiracji i chcą korzystać z nowych możliwości jakie przynosi technologia. 

Trendbook jest darmowy, podany w przyjaznej formie pliku pdf, który można pobrać >>>TUTAJ<<<

Partnerem merytorycznym trendbooka jest IAA Polska.

Patronami medialnymi trendbooka są: Media Marketing Polska, Burda Media Polska, Nowy Marketing, OOH Magazine, Sprawny Marketing, Brief.

Michał Korczak, Dyrektor Zarządzający agencji Focus Nation komentuje: „Prawdopodobnie, otwierając nasz raport, zastanawiasz się skąd pomysł na kolejny na polskim rynku trendbook? I słusznie. Co roku powstaje kilka publikacji, które warto śledzić, ale nie tylko dlatego, że dają one przedsmak tego co nastąpi, lub tego co aktualnie krystalizuje się jako nowy trend. To nie trafność predykcji jest najważniejsza, ale różnorodność opinii na ich temat, które pomagają zrozumieć zjawiska uchwycone z różnych perspektyw.
Oddajemy w Twoje ręce materiał, prezentujący naszą perspektywę pracy z trendami oraz niezależną perspektywę różnych specjalistów. Podjęliśmy się ułożenia ich w postaci „Praktycznego Trendbooka  2023”. Znajdziesz w nim najciekawsze i najistotniejsze naszym zdaniem trendy, które wpłyną na pracę w przestrzeni komunikacji, choć nie tylko. Część z nich zdaje się być oczywista i nie sposób ich pominąć. Część może Cię zaskoczyć i mam nadzieję zainspirować. Każdy z wymienionych przez nas trendów wzbogaciliśmy garścią praktycznych wskazówek pomagających włączyć je do obecnie realizowanych projektów. Mam nadzieję, że dzięki naszemu  raportowi  będziesz lepiej przygotowany do czekających Cię wyzwań, a każdą nadarzającą się okazję do kreatywnej komunikacji, wykorzystasz świadomie.” – dodaje Michał Korczak.

Trendbook w liczbach to:

  • Ponad 90 stron praktycznej wiedzy
  • 20 gorących trendów i 3 zaskakujące antytrendy
  • w 4 kluczowych obszarach – Social Media, Digital Marketing, Inspiracje i Antytrendy
  • Trendy komentują znakomici eksperci z rynku 
  • A jak je widzi sztuczna inteligencja? Zobaczysz to w grafikach i wskazówkach.

Więcej informacji o Praktycznym Trendbooku 2023 znajdziesz >>>TUTAJ<<<

Źródło: materiały prasowe


Udostępnij