Zaawansowana pielęgnacja anti-age – nowa linia Clochee Premium

Branża kosmetyków, szczególnie naturalnych, nieustannie się rozwija i na rynku stale pojawiają się nowości kosmetyczne. Jedno, co od wielu lat pozostaje niezmienne to nieustający apetyt na młodość, a zatem i na produkty anti-age, które mają ją zapewnić.

Odpowiadając na potrzeby konsumentów, a raczej w tym przypadku głównie konsumentek, Clochee stworzyło nową linię – Premium, która jest zaawansowaną pielęgnacją anti-age stworzoną według filozofii Clochee.

Co to oznacza? – Stworzyliśmy linię, która ma ściśle określony tor działania. W kształtowaniu tej linii przyświecała nam idea tzw. slow aging’u, Jak wiemy procesy endogennego starzenia się skóry i organizmu są nieuniknione, to procesy naturalne. Pamiętajmy, że każda nasza zmarszczka to historia naszego życia. Szczególnie piękne i wyjątkowe są te, które powstają na skutek częstego uśmiechu! Możemy je pielęgnować i zadbać o swoje lepsze samopoczucie utrzymując dobrą kondycję skóry, dzięki wykorzystaniu kosmetyków Clochee PREMIUM – mówi Marta Ryszewska, kosmetolog Clochee.

Clochee PREMIUM to cztery, organiczne, naturalne i wegańskie kosmetyki, które są efektem połączenia natury, technologii i nauki. W linii znajdują się: Krem młodości na dzień, odbudowujący krem na noc, koncentrat rozjaśniający oraz eliksir liftingujący. Kosmetyki zostały zamknięte w innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska opakowaniach: szkle PCR (Post-Consumer Recycled), a także refillach z plastiku po recyklingu (PCR), które są wymiennymi wkładami i debiutują jako kolejne eko opakowanie w portfolio Clochee.

Jakie składniki królują w nowej linii Clochee? Są to m.in. organiczne wody kwiatowe podnoszące poziom nawilżenia, biofermenty, które wraz z prebiotykami wzmacniają mikrobiom, dzięki zachowaniu równowagi flory bakteryjnej. Pojawiają się też odżywcze fitolipidy, naturalne ekstrakty, multifunkcyjne antyoksydanty takie jak bakuchiol i resweratrol, a także zielony botoks, czyli stewiozyd. To jeszcze nie koniec składnikowych dobrodziejstw. W linii PREMIUM znajdują się też tajemniczo brzmiące: cobiolift – dzięki strukturze 3D doskonale dopasowuje się do skóry i odpowiednio ją napina, filmexel, który tworzy biomimetyczną sieć naśladując funkcje skóry, emblika, będąca adaptogenem i wpływająca na poprawę kolorytu skóry, vin-uplift, czyli ekskluzywne, szwajcarskie wino lodowe o działaniu napinającym i antyoksydacyjnym, a także mosscelltec no.1. wspomagający procesy detoksykacji i stanowiący ochronę przed miejskimi zanieczyszczeniami.

To doskonałe połączenie składników, dzięki uzupełniającym właściwościom, perfekcyjnie działa na skórę, gwarantując jej prawidłowe funkcjonowanie i zdrowy, piękny wygląd.

Kobiecie piękno niech trwa…naturalnie!

Zobacz wszystkie kosmetyki z nowej linii >>>TUTAJ<<<


Udostępnij