Make Your Business Better: 3-miesięczny program dla przedsiębiorczych Polek

Make Your Business Better to 3-miesięczny program dla przedsiębiorczych Polek – właścicielek firm, które prowadzą biznes i zarządzają firmą minimum 3 lata. Projekt Fundacji LBC Business Women Foundation jest odpowiedzią na największe potrzeby i wyzwania, z którymi mierzą się właścicielki firm w Polsce i za granicą.

Program powstał dzięki wieloletniej obserwacji działalności firm polskich kobiet biznesu – to społeczność ponad 350 kobiet, właścicielek firm, uczestniczących w działaniach Fundacji w ciągu ostatnich 10 lat. Projekt jest wynikiem uważnego słuchania potrzeb przedsiębiorczych Polek, ich oczekiwań, ale także poznania ich możliwości czasowych i budżetowych.

Szukasz odpowiedzi na pytania:

 • Czego potrzebuję, aby pójść dalej?
 • Czy mój biznes przynosi mi satysfakcję?
 • Czy to jak wygląda moja firma obecnie było moim marzeniem?
 • Jak moja firma może działać lepiej w polskiej rzeczywistości i sytuacji na świecie?

Dobrze trafiłaś!

Co zyskasz dzięki udziałowi w Programie:

>> Rozwój umiejętności biznesowych. To nie jest kolejny kurs, gdzie spotka Cię sama teoria. Udział w programie pomoże Ci rozwinąć skrzydła w takich obszarach jak planowanie strategii, marketing, finanse, digitalizacja czy innowacje.

>> Motywacja i inspiracja – będziesz miała okazję spotkać się z innymi kobietami biznesu, które osiągnęły sukces w swoich branżach. Dzięki temu wzmocnisz swoje kompetencje związane z leadershipem oraz zdobędziesz motywację, aby kontynuować rozwój swojego biznesu i osiągać swoje cele.

>> Indywidualne konsultacje – program oferuje wsparcie i porady od ekspertów w dziedzinie biznesu. Te sesje będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki nim możesz dowiesz się konkretnie, czego potrzebujesz, aby pójść dalej, jak sprawić, aby Twój biznes przynosił Ci satysfakcję i czy to, jak wygląda obecnie Twoja firma jest zgodne z Twoimi marzeniami?

>> Rozbudowanie sieci kontaktów – w ramach programu uczestniczki będą miały okazję zaprezentować swoje firmy oraz poznać inne właścicielki firm. To idealna okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych, budowania potencjalnych partnerstw, współpracy lub rozwoju nowych relacji biznesowych.

>> Dostęp do zasobów – Program “Make Your Business Better” oferuje uczestniczkom dostęp do różnych zasobów, takich jak narzędzia biznesowe, szablony dokumentów i poradniki. Te zasoby pomogą Ci w rozwoju firmy i uproszczeniu niektórych aspektów zarządzania biznesem.

Czy Program MyBB jest dla Ciebie?

 • Jesteś właścicielką firmy prowadzącą biznes miniumum 3 lata, mieszkającą w Polsce lub zagranicą?
 • Jesteś managerką zarządzającą minimum 5 lat w firmach?
 • Chcesz rozwinąć swoje kompetencje, jak i działania firmy?
 • Czujesz, że potrzebujesz zmiany, wiesz, że to konieczne w zrobieniu kolejnego kroku w Twoim biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć i co dokładnie zmienić?
 • Zmagasz się z rosnącą presją czasową i regulacyjną, digitalizacją i automatyzacją procesów?
 • Chcesz wdrażać innowacje i być skutecznym liderem w dobie transformacji cyfrowej?

  Program Make Your Business Better jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Co zawiera Program?

3 miesiące – czas trwania programu

6 modułów – każdy po 3 godziny

18 godzin wiedzy

24 prelegentów/ -ek i trenerów/ -ek

6 wystąpień power speech

Program jest częścią projektu MYBB Growth – dedykowanego programu rozwojowego pozwalajacego na budowę kompetencji i potencjału do wzrostu.

Po zakończeniu kursu online zaprosimy Cię do kolejnego kroku w Twoim rozwoju i udziału w MYBB Mastermind.

O Organizatorze

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną.

Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie.

Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Aktywnie działa i realizuje wspólne projekty z najlepszymi ekspertami na rynku, w szczególności w zakresie rozwoju przedsiębiorczości, rozpoznawalności oraz integracji polskich kobiet biznesu.

>>>TUTAJ<<< poznasz pełny opis Programu, a także poznasz trenerów, z którymi będziesz się rozwijać.

Do Programu możesz dołączyć >>>TUTAJ<<<


Udostępnij