Komfortowy hotel w stolicy Podlasia

W czarującej stolicy Podlasia – Białymstoku, znajduje się Hotel Royal & SPA*****. Oferta została przygotowana z myślą o osobach, które cenią sobie komfort wygodę i prywatność. Goście hotelu mogą poczuć się jak w domu.

Hotel Royal znajdziecie w samym centrum Białegostoku na Rynku Kościuszki. Nieopodal obiektu znajduje się Ratusz, Pałac Branickich i wiele innych ciekawych atrakcji turystycznych.

Od samego początku naszej działalności przyświeca nam jeden cel – sprawić, aby nasz hotel był miejscem, w którym Goście będą mogli odpocząć, zregenerować siły i świetnie się bawić!

W jednym miejscu Goście znajdą luksusowy hotel, salę konferencyjną, wyśmienitą restaurację, Browar Stary Rynek, Salon Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Partner oraz wyjątkową atmosferę.

Posiada także wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych w Białymstoku. To idealne miejsce na wyprawienie wesela, chrzcin czy komunii.

Browar Stary Rynek nie jest klasycznym browarem ani klasyczną restauracją. W ofercie, poza piwami stałymi, które są warzone przez cały rok, można znaleźć również szereg oryginalnych piw sezonowych, pozwalających zaprezentować podlaskim piwoszom bogaty świat regionalnego piwa.

Od początku działalności właściciele obiektu mieli jeden cel – połączyć tradycyjność z nowoczesnością.

Interpretujemy historyczne style piwa i przedstawiamy je Państwu w nowej odsłonie. Używamy do tego specjalnych słodów, tradycyjnych i nowofalowych odmian chmielu oraz specjalnych drożdży. U nas skosztują Państwo unikalnych piw, które odznaczają się niepowtarzalnym smakiem.

Browar Stary Rynek to nowoczesna warzelnia wyposażona w piętnaście tanków fermentacyjno-leżakowych posiadających pojemność dziesięciu hektolitrów.

Więcej o Hotelu i Browarze >>>TUTAJ<<<


Udostępnij