Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy poziom kobiecości!

field_553d29d248006

W przepięknej, inspirującej białej przestrzeni o loftowym klimacie w Domu Handlowym Mysia 3, w samym centrum Warszawy w dniu 24.09.2016 w godzinach 11.00-19.00 odbędzie się wspaniałe wydarzenie dla kobiet „Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy poziom kobiecości” organizowane przez portal Oh!me. (www.ohme.pl)

Będzie to energetyczne spotkanie, podczas którego każda z uczestniczek poczuje, jak wielka moc i siła tkwi w kobietach. To będzie Nasz czas. Będziemy z ekspertami, specjalistami rozmawiać o związkach, relacjach, emocjach, zdrowiu
i urodzie. Słowem o tym wszystkim, co dotyczy nas – kobiet.

Podczas spotkania będą miały miejsce wykłady i dyskusje, do udziału w których Was zachęcamy, bo właśnie tutaj z pewnością znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań i naładujecie swoją moc energią innych kobiet. W spotkaniu wezmą udział wspaniałe prelegentki, cudowne kobiety, które mają wiele cennych wskazówek do przekazania, i z którymi będziecie mogły nawiązać bezpośredni kontakt.

Swoją obecnością zaszczycą nas m. in :

Dagmara Skalska- autorka bloga Projekt Egoistka oraz książek “Egoizm, to nie grzech!” Wykład „Pozytywny egoizm = siła kobiety” O tym jak podnosić się z życiowych upadków, jak budować szczęście niezależne od okoliczności zewnętrznych, jak żyć w sposób wolny, jak zbudować pewność siebie niezależną od opinii innych, jak transformować trudne życiowe doświadczenia, jak pracować nad nastawieniem i jak się otwierać na to, co przynosi życie. Niemożliwe staje się możliwe w chwili, gdy twój umysł w to uwierzy. A uwierzy, gdy zobaczy, że udało się to chociaż jednej osobie.

Ewa Tyralik – szefowa portalu dojrzewalnia.pl. Trenerka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Zawodowo i osobiście zafascynowana pracą z przekonaniami oraz możliwościami rozwojowymi, jakie stwarza Internet.

Wykład „Co z tą kasą? Jak mieć serce, głowę i rękę do pieniędzy”

Kobiety w Polsce rzadziej od mężczyzn inwestują i oszczędzają długoterminowo. Harują dniami nocami i zarabiają mniej niż ich koledzy. Zajmują się domem i bywa, że na koniec dnia zostają
z niczym. A jak to jest u Ciebie? Czy martwisz się o pieniądze, czy masz sprawy finansowe sensownie ogarnięte? Czy dostajesz za swoją pracę tyle, ile jest warta? Czy umiesz rozmawiać o pieniądzach? Czy stawiasz siebie na równi z innymi i już dzisiaj dbasz o to, aby w przyszłości mieć z czego żyć? Jeśli chcesz poznać przyczyny, dla których kobiety nie lubią zajmować się pieniędzmi oraz zmotywować się do uzyskania wpływu w tej sferze, zapraszamy na wykład.

Magdalena Jarzębowska – psycholog, doświadczony psychodietetyk, autorka programu zmienswojenawyki.pl. Propaguje interdyscyplinarne podejście do problemu nadwagi i otyłości. Jest wice prezesem Towarzystwa Psychodietetycznego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Autorka książki „Krótka bajka o odchudzaniu z happy endem”  oraz współautorka książki do wspólnego czytania, dla dzieci i dorosłych ” Kuchnia pełna przygód, czyli tajniki dobrego odżywiania”.

Wykład „Jak odzyskać wpływ na swoje ciało – w kontekście ciągłego odchudzania się.
O poczuciu sprawczości.”
Anna Witowska, Kobiecy Punkt Widzenia doświadczona trenerka, która od lat skutecznie przeprowadza kobiety od frustracji, niskiego poczucia wartości i zagubienia – do motywacji, dumy z siebie, pełni energii.

Wykład „Wewnętrzna moc”. Rozmowa o tym, jak stać się pełną optymizmu Szefową Swojego Życia, jak stworzyć życie, od którego nie będziesz potrzebowała wakacji, odzyskać radość i uczucie, że możesz przenosić góry! Małgorzata Zawada, trener posiadający ponad 23-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej i kolorowej, kosmetologii, wizażu, kosmetyki leczniczej i upiększającej. Działa charytatywnie oraz wykonuje pracę społeczną wykorzystując zdobyte doświadczenie w pomocy osobom potrzebującym wsparcia w pielęgnacji z uwagi na stan zdrowia. Promuje ideę kosmetyki pozytywnej.

Wykład „Psychokosmetyka- czyli jak kosmetyki/ zabiegi pielęgnacyjne wpływają na nasze samopoczucie”. „Jeśli chcesz wiedzieć, o czym myślałeś wczoraj, spójrz na swoje ciało dzisiaj” – mówi stare indiańskie przysłowie. Znaczy to tyle, że ciało i dusza stanowią jedno. Nasze uczucia i przekonania wpływają na nasz wygląd – i na odwrót. Wiemy o tym rano, kiedy niewyspane i zgryźliwe zwlekamy się z łóżek. Potem jednak zapominamy. Przemęczamy się, dręczymy kompleksami, tłumimy emocje, boimy się być autentyczne. I nie cieszymy się życiem. Na szczęście wszystko można zmienić – wystarczy o siebie zadbać. Jak zacząć? Najlepiej od początku, czyli od zmiany myślenia o sobie. Karina Dudek- Miracka – Dyrektor Zarządzająca, Klinika Miracki. Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w globalnych koncernach kosmetycznych.

Wykład „Piękna, czyli jaka? Oswajamy medycynę estetyczną.” Rozmowa o jej innej stronie. Mity a realia i możliwości medycyny estetycznej. Iwona Kossakowska – pedagog, psychoterapeuta systemowy, mediator rodzinny i sądowy. Posiada bogate doświadczenie zawodowe jako menadżer w instytucjach rynkowych. Współpracuje z fundacją Savant działającą na rzecz dzieci i dorosłych z ADHD i zespołem Aspergera oraz zaburzeniami pokrewnymi. 

Wykład „Podróż w czasie – pomiędzy przeszłością a przyszłością”. Rozmowa o tym, co z przeszłości jest dla nas ważne, co zabieramy z sobą w przyszłość, a co nas blokuje i jak korzenie wpływają na naszą teraźniejszość. Trochę o stresie i wolności, o spełnianiu marzeń tych obecny
i tych z przeszłości.

Imprezę poprowadzi Małgorzata Ohme– psycholog i psychoterapeuta dziecięcy, młodzieżowy i rodzinny. Ponadto odbędą się warsztaty, pokazy i wiele konkursów, organizowanych co godzinę! W gronie wystawców znajdą się producenci kosmetyków, odzieży, bielizny, biżuterii, żywności, wydawnictwa, kliniki urody i inne.

O przekąski zadba Dziki ryż. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny dla wszystkich

Sponsorzy: www.eveline.eu, www.hurom.com.pl, www.naturativ.pl, www.mamaicorka.com, www.wydawnictwofeeria.pl, www.modelove.euwww.eyebar.plwww.pwn.plwww.kugana.plwww.bizuteriabw.plwww.dfmedica.euwww.obagstore.plwww.royalkids.plwww.zuiiorganic.comwww.blancmariclo.comwww.rentnrule.comwww.boutiquebielizny.comwww.ringmemore.comwww.ekodrogeria.plwww.ecoandmore.plwww.janpol.plwww.alles.plwww.klinikamiracki.plwww.ateliermokotow.plwww.usmiechzdrowia.plwww.bursztynlandia.plwww.marykay.plwww.oliodautore.plwww.dermedic.plwww.amante.com.pl, www.cocoons.eu, www.boskas.plwww.ducoton.plwww.pika.com.plwww.alba1913.plwww.diuvitam.com, www.nun-mi.com, www.lucystyle.pl, www.markscrub.pl, www.ohnmasters-polska.pl, www.bristolbusko.pl, www.vlaboratories.pl, www.lolbags.pl, www.houseofapril.com

Patroni medialni: www.avanti24.plwww.ladybusiness.plwww.4allwoman.plwww.wizerunekkobiety.plwww.woman-news.plwww.kobietaxl.plwww.obcasy.plwww.dojrzewalnia.plwww.mamopracuj.plwww.kwiatkobiecosci.plwww.czasdzieci.pl, Magazyn Kreatywne https://www.facebook.com/magazynkreatywne/www.modaija.plwww.dzieckowwarszawie.plwww.zakupynaobcasach.pl, www.damosfera.com

Partnerzy: www.dzikiryz.plwww.mysia3eventy.plwww.pakofilm.plwww.twojasesja.comwww.fajnafotobudka.pl

—————————————

Szczegóły :

www http://ohme.pl/lifestyle/kobieca-strona-mocy-odkryj-z-nami-wyzszy-poziom-kobiecosci/

Fb https://www.facebook.com/events/104433810002592/

„Postęp jest niemożliwy bez zmiany, a ci którzy nie mogą zmienić swoich umysłów nie mogą zmienić niczego.”
George Bernard Shaw


Udostępnij