Katowice: Lady Business Round Table – Jak zwiększyć rozpoznawalność marki firmy w internecie?

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą, ogólnopolskie i prestiżowe organizacje zapraszają do udziału w spotkaniu biznesowym skierowanym do członkiń Lady Business Club oraz ich gości specjalnych. Lady Business Round Table to nowa forma spotkań biznesowych uruchomiona w odpowiedzi na potrzeby Kobiet Biznesu. To kameralne spotkania merytoryczne, które dostarczają sprawdzoną i najnowszą wiedzę z zakresu budowania przewagi marki w środowisku biznesowym.

Kobiety przedsiębiorcze, właścicielki firm coraz częściej sięgają po rozwiązania, które dają realną alternatywę dla tradycyjnych modeli prowadzenia własnego biznesu. Nie ustaje jednak potrzeba dyskusji i wymiany doświadczeń.

Rynek przedsiębiorców rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie – prognozowany wzrost wartości tego rynku w roku 2016 znacznie powyżej wzrostu przewidywanego dla innych segmentów. Rośnie presja bycia konkurencyjnym i pokusa konkurowania ceną. Na spotkania Lady Business Round Table oprócz ekspertów i praktyków zapraszamy również doświadczonego przedsiębiorcę w roli mentorki biznesu. To najlepszy spsób, by w bezpośredniej rozmowie skonfrontować obawy z doświadczeniem praktyka a jednocześnie zainspirować się do odważnych działań.

Termin: 23.11.2015, godz. 11:00 – 14:00

Miejsce: Restauracja Łania, Chorzów, Aleja Łani 1

Ograniczona ilość uczestników spotkania do 35.

Stałymi elementami 3 godzinnych spotkań są:

  1. Szkolenia z zakresu efektywnego zarządzania firmą oraz nowoczesnych technologii
  2. Rozmowa z uczestnikami, przedsiębiorcami, którzy działają lokalnie a myślą globalnie – jaki jest kluczowy czynnik sukcesu w przeprowadzeniu własnej firmy na obszar bezpiecznego „błękitnego oceanu“?
  3. Rozmowa z mentorką biznesu, która z pozycji swojego doświadczenia i wiedzy przekaże własne spojrzenie na sytuację przedsiębiorcy
  4. Nawiązanie bliskich i serdecznych relacji z każdą osobą uczestniczącą w spotkaniu, zamiast oficjalnych prezentacji, żywy i bezpośredni kontakt z ekspertami i mentorką

Lady Business Round Table to doskonała okazja do bezpośrednich rozmów o własnych projektach jak również możliwość pozyskania cennych rekomendacji oraz nowych kontaktów w ogólnopolskim środowisku właścicielek firm. To możliwość zapoznania się z kreatywnymi ideami zaproszonych gości, którym sprzyjają dostępne już internetowe technologie i rozwiązania. To także możliwość spotkania się z ekspertami Akademii Marki z Klasą, przedstawicielami lokalnych firm oraz osobami odpowiedzialnymi za rozwój biznesu na Śląsku, aby wymienić dotychczasowe doświadczenia i opinie.

Prelegenci spotkania to znani eksperci w swoich dziedzinach.

PRELEGENCI I GOŚCIE:

Ewa CzertakEWA CZERTAK – wspólnik w spółce Business Unlimited, ekspertka i praktyk personal brandingu, w Akademii Marki z Klasą buduje silne marki przedsiębiorczych kobiet na terenie całej Polski. Mentor, twórca i Prezes Akademii (www.akademiamarkizklasa.pl), współtworzy Lady Business Club. Master Business Trainer level superior, posiada tytuł MBA, coach certyfikowany ICC od 2006, prelegentka konferencji, autorka artykułów o personal brandingu, pisze bloga Bądź widzialną Marką. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line.Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

EmiliaBartosiewicz2EMILIA BARTOSIEWICZ – wspólnik w Spółce Business Unlimited, założycielka i prezes Lady Business Club. redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl – pierwszego w Polsce portalu dla kobiet biznesu z klasą. Współtworzy Akademię Marki z Klasą. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Ekspert budowania osobistej marki w sieci.

W 2012 znalazla sie w gronie 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. Jej życiowe motto: „Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają”. Steve Jobs

Temat wystąpienia: Jak stać się autentyczną i rozpoznawalną marką w internecie

20150520-lbc-sopot-131MICHAŁ FEDOROWICZ – założyciel i współwłaściciel największej internetowej agencji ochrony wizerunku w sieci Apostołowie Opinii. Od 2012 Apostołowie Opinii pomogli ponad 700 podmiotom gospodarczym w rozwiązywaniu e-kryzysów. Firma Apostołowie Marki (blog www.ministerstwoprawdy.pl) specjalizuje się w budowaniu, zarządzaniu oraz ochronie wizerunku w internecie.

Temat wystąpienia: Jak chronić swój wizerunek w internecie i być gotowym na hejt

W roli mentora wystąpi:

Ewa JakubowskaEWA JAKUBOWSKA – Właścicielka PROTRUST Real Estate, współwłaścicielka DE Partnership in Properties, z wykształcenia prawnik, zarządca nieruchomości i manager, z pasji i zamiłowania – doradca inwestycyjny.

Po studiach prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim, sercem i życiem Ewy zawładnął Londyn, gdzie, kształcąc się dalej w naukach prawnych na University of London, rozpoczęła swoją przygodę z sektorem nieruchomości.

Współpraca z funduszem Davida Slade – brytyjskiego inwestora, ewoluowała od pracy w charakterze managera i pełnomocnika, aż do pomysłu utworzenia osobnej firmy doradczej. Ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej i uzyskała państwową licencję zarządcy nieruchomości, studia podyplomowe z psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. W 2012 roku otrzymała tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet.

Ewa kocha i docenia życie- każdą jego najkrótszą chwilę. W relacjach biznesowych Ewa stawia na szacunek, lojalność i konsekwencję. To Ewy klucz do sukcesu. Prywatnie żona i mama.

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie.

Powstał cztery lata temu i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie.

To również sieć społecznościowa, w której członkinie mogą nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza organizacja szkoleniowa, która kompleksowo łączy proces budowania osobistej marki z działaniami marketingowymi, PRowymi, wizerunkowymi i rozwojem osobistym.  Akademia to zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, ochrona marki – rzecznik patentowy, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, zarządzanie wizerunkiem w sieci oraz wizerunek osobisty. Akademia Marki z Klasą specjalizuje się w Personal Brandingu i dedykuje swoją ofertę właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz osobom indywidualnym, którzy poprzez markę własnego nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.

Wstęp: 50 pln płatny gotówką w dniu spotkania, członkinie Lady Business Club: 20 pln

Uwaga, spotkanie zamknięte dla gości, którzy nie mogą okazać zaproszenia imiennego. Wymagana wcześniejsza rejestracja: magdalena.rehlich@ladybusinessclub.com Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona! POTWIERDZENIE UDZIAŁU i otrzymanie zaproszenia TYLKO DROGĄ MAILOWĄ lub poprzez rekomendacje członkiń LBC!


Udostępnij