JESTEM… dopisz słowo, które dodaje Ci mocy – limitowana kolekcja na 10 – lecie Lady Business Club

Ta specjalna biżuteria powstała z okazji 10 urodzin Lady Business Club - ogólnopolskiego klubu dla kobiet biznesu. 10 złotych z każdej sprzedanej bransoletki jest przekazany właśnie na dalsze działania Fundacji.

Kobiety! Dostrzegam w nich moc i potencjał. Ogromne wsparcie w trudnych chwilach, ale też w biznesie. Brak niezdrowej rywalizacji, zawiści, chęć dzielenia się własnym doświadczeniem i wiedzą. To energia kobieca, w której działanie wydobywa piękno i siłę z kobiet. Jeśli zgadzasz się z taką postawą i utożsamiasz się z nią, ta biżuteria jest dla Ciebie. Noś ją z dumą!

Zestaw zawieszka + bransoletka

Biżuteria z kolekcji JESTEM ma zachęcić Cię do jeszcze większej wiary w siebie. Ażurowa biżuteria w nowej linii oddaje lekkość i zwiewność kobiety. Delikatny abstrakt kreski dodaje wyjątkowości i lekkości! Wystarczy kilka kropli olejku eterycznego naniesionego na wkładkę, wykonaną z wysoko chłonnej tkaniny, aby tchnąć w biżuterię nowy wymiar: aromaterapii. Ażurowy delikatny wzór pomaga subtelnie uwalniać olejek eteryczny.

Dzięki kolorowym wkładom do nasączania możesz dopasować swój naszyjnik i bransoletkę do dowolnej stylizacji. Zestaw zawiera zawieszkę, krótki łańcuszek, 4 różnokolorowe wkłady do nasączania i 2 mini olejki: z pomarańczy i ONA (2ml każdy). Stworzone, by otaczać pięknem aromatów i dodawać energii obrazem!

JESTEM… dopisz słowo, które mówi o Tobie, dodaje Ci mocy, pewności siebie, uświadamia kim jesteś, jak wiele już masz i osiągnęłaś. Zestaw dostępny >>>TUTAJ<<<

Dostępne są także same bransoletki i zawieszki, które można zakupić >>>TUTAJ<<<

Edyta Tecław, właścicielka ViaAroma – marki biżuterii zapachowej i niezwykłych olejków eterycznych sprowadzanych z destylarni na całym świecie.


Udostępnij