Jak działa Google

field_553d29d248006

Międzynarodowy bestseller „Jak działa Google” Erica Schmidta i Jonathana Rosenberga. Jednak wbrew temu, z czym większość internautów kojarzy nazwę „Google”, nie jest to książka o mechanizmach działania najlepszej wyszukiwarki internetowej; to niezwykle wciągająca i odsłaniająca wiele sekretów opowieść o firmie Google – akademickim start-upie, który przerodził się w globalną korporację, stając się jednocześnie jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw o olbrzymim wpływie na nasze życie.

Książka to ciekawe i wciągające opowieści o metodach, innowacjach i pracy w Google. To znakomita pozycja dla przedsiębiorców, którzy szukają wzorców i przykładów, które warto zastosować w firmie, aby nie tylko zwiększyć zyski, ale przede wszystkim poprawić jakość pracy i efektywność pracowników m.in. umiejętność rozmów, potrzebach pracowników, idealnym systemie pracy.

Poniżej kilka podpowiedzi autorów jaką karierę wybrać?:

– podjedzie do kariery jak do surfowania: “W biznesie nie wystarczy być być doskonałym w tym, co się robi. Trzeba się jeszcze załapać na przynajmniej jedną naprawdę dużą falę i dojechać na niej do samego brzegu”.

– rozglądajcie się za ludźmi, którzy “czują” technologię

– zaplanujcie karierę

– statystyka to to przyszłość

– nauczcie się szybko przedstawiać albo reklamować swój projekt

– podróżujcie

– łączcie pracę z pasją

Zamów książkę „Jak działa Google”: http://bit.ly/jakdzialagoogle


Udostępnij