Dlaczego warto mieć profesjonalny profil na LinkedIn?

W oparciu o doświadczenie pracy z ponad 200 przedsiębiorcami, wiem, jak bardzo internet wpływa na postrzegania firm i ich marek. Jak ogromne znaczenie ma w procesie poszukiwania kontrahentów, partnerów biznesowych i zwiększania zysków firmy. Dowiedz się, jak stworzyć profesjonalny profil na LinkedIn i rozwinąć swoją karierę i firmę.

Dzisiaj nasi klienci czy partnerzy poznają nas zanim spotkają się z nami w realu. Chcą wiedzieć kim jesteśmy,  poznać nasze doświadczenie czy dokonania, zanim nawiążą kontakt. Głównym miejscem, gdzie poszukuje się partnerów biznesowych jest właśnie LinkedIn. Twój profil może ich zachęcić do kontaktu, umocnić Twoją pozycję i postrzeganie Ciebie jako eksperta oraz lidera branży.

To wizytówka, która wpływa na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google i zwiększa rozpoznawalność oraz zasięg dotarcia do potencjalnych odbiorców, co finalnie przekłada się na wizerunek, ale przede wszystkim na sprzedaż produktów czy usług.

linkedin-2616651_960_720Ale nie tylko firmy powinny dbać o swój wizerunek w sieci. Każdy, kto myśli o zmianie pracy lub chciałby rozwijać się zawodowo, powinien być obecny na LinkedIn.  Korzysta z niego ponad 90 proc. headhunterów, pozwala w atrakcyjny sposób zaprezentować Twoje doświadczenie, sukcesy, nagrody, publikacje, a także umożliwia kontakt z ludźmi z branży i potencjalnymi pracodawcami. LinkedIn to dużo więcej CV w internecie. To nieodłączny element profesjonalnego wizerunku i skuteczne narzędzie szukania pracy.

Nie wiesz, czy potrzebujesz profilu na LinkedIn? A czy:

  • Chcesz zmienić pracę na lepszą i przykuć uwagę head hunterów?
  • Chcesz zbudować wizerunek eksperta w swojej branży?
  • Chcesz znaleźć nowych klientów i nawiązać wartościowe relacje biznesowe?
  • Czy chcesz być obecny w sieci, a nie masz swojej strony internetowej?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś twierdząco, to LinkedIn jest miejscem dla Ciebie!
A jesli chciałbyś mieć profil w tym serwisie, ale kompletnie nie wiesz, od czego zacząć, jak selekcjonować informacje i przedstawić swój dorobek zawodowy – zapraszam do udziału w warsztacie z tworzenia profesjonalnego profilu na LinkedIn. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez poszczególne etapy budowania profilu tak, by podkreślał Twoje kluczowe kompetencje i osiągnięcia, stanowił wiarygodną, wyróżniającą i atrakcyjną wizytówkę.

To najbardziej praktyczny warsztat na rynku!

Wybierz swój warsztat: więcej informacji i zapisy >>

Emilia Bartosiewicz – założycielka i prezes Lady Business Club, twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl, ekspert budowania osobistej marki w sieci, CEO agencji Imagine Yourself.


Udostępnij