4-6.12 Online: Ogólnopolskie bezpłatne wydarzenie dla kobiet – Jesteś wystarczająca! Uwierz w to!

Niemal co druga kobieta ma kłopoty z poczuciem własnej wartości. 70% kobiet rezygnuje z czasu tylko dla siebie, bo uważa, że inni (np. bliscy) bardziej tego potrzebują. Kobietom brakuje odwagi, by prosić o awans czy lepsze zarobki. Jak to zmienić?

Rozpoczynamy ogólnopolską akcję, której celem jest wsparcie kobiet w pozbyciu się przekonania, że nie są wystarczające. Chcemy pokazać, że istnieje droga środka, w której nie trzeba być ani siłaczką, ani ofiarą.

Termin: 4-6 grudnia 2023

Miejsce: wydarzenie online (bezpłatne)

Kobiety codziennie mierzą się z oceną, porównują się do innych, zastanawiają się, czy są wystarczająco kompetentne, przygotowane, czy się nadają, itd.

To efekty wychowywania, życiowych doświadczeń, uwarunkowań społecznych, oczekiwań, kodów kulturowych i trochę własnych przeświadczeń.

Jaką cenę płacą?

Niskie poczucie własnej wartości, niewiara we własne możliwości, zgoda na niższe zarobki, gorsze traktowanie w związku, itd.

Pragniemy zainicjować akcję w przestrzeni publicznej, która pokaże kobietom, że nie muszą być takie, jak ktoś od nich oczekuje, nie muszą być nadmiernie perfekcyjne ani godzić się z rolą ofiary.

3-dniowe wydarzenie online Jesteś wystarczająca-uwierz w to!  – to głos ponad 30 ekspertek: społeczniczek, psycholożek, prawniczek, mentorek, inspiratorek, businesswomenek, dziennikarek, ekspertek z różnych obszarów. To kobiety, które pokażą, że istnieje droga środka.

Podczas trzech dni zapraszamy do wysłuchania inspirujących rozmów i paneli dyskusyjnych.

– Chcemy, aby uczestniczki zobaczyły, co tak naprawdę blokuje kobiety w docenieniu i szanowaniu siebie. I w jaki sposób sobie z tym poradzić – mówi pomysłodawczyni wydarzenia, mentorka i bizneswoman, laureatka tytułu Liderka Równego Biznesu 2022 Sylwia Petryna.

Podczas 3 dni spotkań wraz z zaproszonymi prelegentkami i panelistkami pokażemy, jak różne obszary mają wpływ na poczucie naszej wartości, na nasze życie, na akceptację nas samych, na prawo do dokonywania własnych wyborów, do popełniania błędów, na prawo do posiadania własnych pieniędzy, niezależności, decydowania o sobie.

W dyskusji wezmą udział m. in. Ola Gościniak twórczyni marki Jestem interaktywna, która od lat zachęca kobiety do niezależności, Monika Gałuszkiewicz, twórczyni Pikantnej Edukacji, która pięknie i lekko mówi o kobiecej seksualności; Joanna Cur, prawniczka, specjalizująca się w prawie antydyskryminacyjnym; Iwona Kutyna, dziennikarka Radia Zet, Katarzyna Gaweł Ringier Axel Springer, współprowadząca podcast Forbes Woman; Agata Jankowska – dziennikarka Forbes Woman; Ewa Wilk – dziennikarka Tygodnika Polityka i wiele innych kobiet, które często zabierają głos w przestrzeni publicznej.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Program wydarzenia i rejestracja >>> TUTAJ <<<

Patroni medialni:

Prawo Kobiet

Lady Business Club

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

O Organizatorze:

Sylwia Petryna – od 20 lat zajmuje się wsparciem w rozwoju ludzi i organizacji. Prowadzi z sukcesem własną firmę Petra Consulting. Szczególną uwagę poświęca kwestiom aktywizacji zawodowej i przedsiębiorczości kobiet. Realizuje projekty partnerskie oraz inicjatywy, promujące edukację, zdobywanie kompetencji i nowych kwalifikacji na rynku pracy przede wszystkim przez kobiety. W swoich licznych publikacjach porusza sprawy kobiet – szczególny nacisk kładzie na szerzenie idei siostrzeństwa i współpracy.

Źródło: Materiały prasowe

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas