Tpay – zaufane płatności dla e-commerce

Tpay – operator zapewniający wygodne i bezpieczne płatności za zakupy w internecie, dbający także o komfort sprzedawców.

Szukasz integratora płatności dla swojego e-commerce?

Postaw na płatności, które łatwo uruchomisz, od ręki i na długo umożliwiając klientom szybkie, wygodne i bezpieczne opłacanie zamówień internetowych.

Bramka płatnicza Tpay:

  • Oferuje szeroki wachlarz metod płatności, m.in. BLIKA, przelewy online, karty płatnicze, portfele elektroniczne, Visa Mobile, Raty Pekao czy PayPo i Twisto.
  • Doskonale wyświetla się na każdym urządzeniu, także, jeśli sprzedajesz w mobilnej aplikacji.
  • Spełnia rygorystyczne wymagania związane z bezpieczeństwem transakcji – to jedyny operator płatności z CloudFlare na poziomie premium i realizujący bankowe standardy bezpieczeństwa.

Tpay to komfortowe zarządzanie płatnościami

  • Z umową zapoznasz się online jeszcze przed rejestracją.
  • Weryfikacja konta może odbyć się nawet do 24h.
  • Integracja jest prosta i szybka, dzięki wielu wtyczkom i modułom sklepowym, m.in. WooCommerce, PrestaShop, Shopify, Magento czy Shoper.
  • Dostępne są dodatkowe rozwiązania płatnicze, takie jak BLIK on-site z konwersją do 97%, Widget one click czy powiadomienia przypominające klientom o niedokończonej transakcji.

Rozpoczynasz przygodę z e-commerce?

Tpay udostępnia wiele edukacyjnych materiałów, z których dowiesz się, jak wybrać operatora płatności, czym różnią się metody płatności czy ile trwa wdrożenie płatności w sklepie:

Chcesz udostępniać płatności, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Rozpoczęcie współpracy z Tpay to tylko 3 kroki: założenie i aktywacja konta, weryfikacja konta oraz integracja. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.

Poznaj bliżej ofertę Tpay.

 

 

Udostępnij