dorota Waga

 

Czymkolwiek się zajmujesz, zmieniaj świat na lepsze!

Od ponad dwudziestu lat moje życie zawodowe związane jest z hotelarstwem oraz turystyką.

Jako młoda kobieta, znalazłam się w Słonecznej Toskanii, a pracę w hotelu zaczęłam od… ścielenia łóżek, sprzątania apartamentów czy przygotowywania porannego cappuccino gościom pięknej renesansowej willi, sieneńskich patrycjuszy. Po pewnym czasie, zlecono mi zarządzanie całym obiektem. W ten sposób mogłam wdrażać w życie swoją wizję gościnności polsko-włoskiej.

Własne SPA w Toskanii

Po kilku latach, spełniłam swoje wielkie marzenie. Założyłam własną firmę i otworzyłam pierwsze w Toskanii SPA, znajdujące się w historycznym budynku. Przez kilka lat z pasją i sukcesem zarządzałam całym obiektem oraz podległym jej zespołem.

Po powrocie do Polski zajęłam się zarządzaniem rodzinną firmą, w skład której wchodził Hotel Sielanka nad Pilicą****, ośrodek jeździecki wraz z pensjonatem dla koni oraz międzynarodowe centrum piłkarskie, akredytowane przez UEFA. Tu przez jedenaście lat mogłam realizować wiele wspaniałych projektów oraz wdrażać najwyższe standardy usług.

Osiągnięcia

Do największych sukcesów zawodowych zaliczam Organizację Mistrzostw Świata w Powożeniu Zaprzęgami oraz uczestnictwo w Mistrzostwach Europy Euro 2012, jako baza pobytowa i treningowa dla narodowej drużyny Chorwacji.

Moje życiowe doświadczenie, szacunek do ludzi i ich pracy, łatwość znajdowania sojuszników dają mi niezależność w biznesie.

W 2021 roku otworzyłam nowy rozdział życia. Marka TRIPYOU, której jestem założycielką specjalizuje się organizacji pobytów turystycznych szytych na miarę. Swoją ofertę kieruję do świadomych podróżników, którzy potrafią  delektować się urokami życia, z otwartością patrzą na świat oraz bliskie są im zasady zrównoważonego podróżowania.
Moją podróżniczą uwagę skupiam nie na kolejnych miejscach na mapie świata, ale przede wszystkim na sferach zainteresowań, takich jak: aktywny wypoczynek, enoturystyka i podróże kulinarne oraz obcowanie ze sztuką lokalną kulturą.

Zainteresowania

Podróże, sport, wino, społeczne i geopolityczne zagadnienia międzynarodowe

W czym mogę pomóc innym

Planowanie i strategia rozwoju, zarządzanie organizacją, strategie marketingowe, negocjacje, budowanie zespołów, zarządzanie zmianą w organizacji.

Misja Doroty

Rozpalać radość życia, we wszystkich płaszczyznach mojej działalności.

Kontakt: www.tripyou.pl

Dołącz do przedsiębiorczych kobiet, które stawiają na współpracę, rozwój i budowanie pozytywnego wizerunku oraz wzajemne wsparcie i wymianę doświadczenia. Zgłoś się lady@ladybusinessclub.com lub wejdź na stronę www.ladybusinessclub.com

Poznaj również