Sonia Barczyk – Gołda: Daress

Właścicielka Daress Profesjonalne usługi Porządkowe

sonia-barczyk-golda

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Katowicach oraz licznych szkoleń z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem europejskim, motywowania pracowników i zarządzanie przez cele. Manager produkcji i logistyki z doświadczeniem w środowisku międzynarodowym.

Wieczna optymistka, kocha przebywać wśród ludzi i musi być w ciągłym biegu. Jej dewiza: „zatrzymać się to znaczy cofać się”.

Propagatorka „kobiecej szkoły prowadzenia biznesu”, ponad wszystko ceni wysoką jakość i świadomość dobrze wykonanej roboty. Motywują ją nowe wyzwania i dążenie do celu w harmonii z własnym sumieniem oraz życiem prywatnym.

Od 2010 działa aktywnie w polskich strukturach Business Network International – międzynarodowego stowarzyszenia ludzi biznesu.

Zainteresowania: sporty wodne i zimowe, żeglarstwo, rozwój osobisty.

O firmie: Daress powstała z niezgody na “bylejakość”. Firma świadczy usługi porządkowe dla przedsiębiorstw a jej misja to “sprzątać z pasją”. Daress to zaangażowany i zmotywowany zespół, który zawsze jest gotowy by zrobić więcej niż oczekują klienci.

daressDaress to nowoczesność, profesjonalne narzędzia, to radość z porządkowania i dostarczania najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo jest zrzeszone w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach

Kontakt: www.daress.pl