Hanna Rubaszkiewicz posiada wykształcenie wyższe, tytuł inżyniera elektronika zdobyła na Politechnice Warszawskiej. Ukończyła kurs dekoracji wnętrz. Jej mocne strony to upór i determinacja w dążeniu do celu i umiejętność realizowania marzeń.

Hanna Rubaszkiewicz

fot. Lidia Skuza

Sukcesy

Hanna Rubaszkiewicz za jedno ze swoich osiągnięć uważa wychowanie dwójki dzieci na bardzo inteligentnych i wysportowanych młodych ludzi o wielu zainteresowaniach. Swoją markę stworzyła po 40 – tym roku życia odchodząc od swojego wykształcenia.

Zainteresowania Hanny Rubaszkiewicz

Sport – jeździectwo i narciarstwo, malarstwo, teatr i opera, dekoracja wnętrz, dobra książka.

Han-Art – Studio Dekoracji Okiennych

Han Art Dekoracje OkienneFirma Han-Art istnieje 5 lat. Powstała jako spełnienie marzeń pasji właścicielki o dekoracji wnętrz i prowadzeniu własnego biznesu.

Zajmuje się wykonaniem dekoracji okiennych w domach prywatnych, hotelach, restauracjach, biurach, salonach kosmetycznych. Tworzy też dodatki z tkanin, które uzupełniają wyposażenie wnętrz. Są ozdobą np. kap, poduszek, obrusów, poduch na siedziska i różnych innych. Realizuje nietypowe zamówienia z tkanin na indywidualne potrzeby klienta.

Realizacje

Ważniejsze ostatnie realizacje to:

  • 4 – gwiazdkowy Hotel Czarny Potok w Krynicy Górskiej – poziomi +1 i + 3 Budynku F (SPA i Dyskoteka),
  • 5 domów pokazowych na osiedlu. domów jednorodzinnych Villa Campina w Kaputach k. Ożarowa,
  • dom pokazowy i biura na osiedlu Walendia w Walendowie k. Nadarzyna,
  • restauracja i kawiarnia z pokojem  Vipów przy hotelu Alicja w Konstancinie,
  • Ośrodek Węgierski na tyłach Sezamu w Warszawie
  • biura i domy prywatne wielu znanych osób.

Oferta Han-Art

W ofercie firmy Han – Art można znaleźć również: karnisze, szyny sufitowe, żaluzje drewniane i aluminiowe, rolety (wszystkie rodzaje, czyli rzymskie, austriackie, w prowadnicach na szybie okna). Oferujemy też plisy, verticale, zasłony, firany, obrusy, kapy, poduszki i wiele innych czasami bardzo nietypowych dodatków z tkanin na indywidualne zamówienia klientów i projektantów.

To także piękne dekorowanie okien nowych obiektów i zmian wystroju w starszych lub zaniedbanych wnętrzach, poprawa funkcjonalności dekoracji i unowocześnianie ich zarówno technicznie jak też stosując najnowsze trendy w kolorystyce i wzornictwie tkanin.

www.hanart.eu

Poznaj również