Hanna Rubaszkiewicz: Han - Art Studio Dekoracji Okiennych

Właścicielka firmy Han - Art Studia Dekoracji Okiennych Hanna Rubaszkiewicz

Hanna Rubaszkiewicz
fot. Lidia Skuza

Posiada wykształcenie wyższe, inżynier elektronik – Politechnika Warszawska, ukończyła kurs dekoracji wnętrz. Jej mocne strony to upór i determinacja w dążeniu do celu i umiejętność realizowania marzeń.

Za jedno ze swoich osiągnięć uważa wychowanie dwójki dzieci na bardzo inteligentnych i wysportowanych młodych ludzi o wielu zainteresowaniach. Swoją markę stworzyła po 40 – tym roku życia odchodząc od swojego wykształcenia.

Zainteresowania: sport – jeździectwo i narciarstwo, malarstwo, teatr i opera, dekoracja wnętrz, dobra książka.

Han Art Dekoracje OkienneFirma Han-Art istnieje 5 lat. Powstała jako spełnienie marzeń pasji właścicielki o dekoracji wnętrz i prowadzeniu własnego biznesu.

Zajmuje się wykonaniem dekoracji okiennych w domach prywatnych, hotelach, restauracjach, biurach, salonach kosmetycznych, ale także dodatków z tkanin, które uzupełniają wyposażenie wnętrz np. kap, poduszek, obrusów, poduch na siedziska i różnych innych, nietypowych zamówień z tkanin na indywidualne potrzeby klienta.

Ważniejsze ostatnie realizacje to: 4 – gwiazdkowy Hotel Czarny Potok w Krynicy Górskiej – poziomi +1 i + 3 Budynku F (SPA i Dyskoteka), 5 domów pokazowych na oś. domów jednorodzinnych Villa Campina w Kaputach k. Ożarowa, dom pokazowy i biura na oś. Walendia w Walendowie k. Nadarzyna,  restauracja i kawiarnia z pokojem  Vipów przy hotelu Alicja w Konstancinie, Ośrodek Węgierski na tyłach Sezamu w Warszawie oraz biura i domy prywatne wielu znanych osób.

W ofercie firmy Han – Art można znaleźć również: karnisze, szyny sufitowe, żaluzje drewniane i aluminiowe, rolety (wszystkie rodzaje, czyli rzymskie, austriackie, w prowadnicach na szybie okna), plisy, verticale, zasłony, firany, obrusy, kapy, poduszki i wiele innych czasami bardzo nietypowych dodatków z tkanin na indywidualne zamówienia klientów i projektantów.

To także piękne dekorowanie okien nowych obiektów i zmian wystroju w starszych lub zaniedbanych wnętrzach, poprawa funkcjonalności dekoracji i unowocześnianie ich zarówno technicznie jak też stosując najnowsze trendy w kolorystyce i wzornictwie tkanin.

www.hanart.eu