Edyta Tecław

Większość  dorosłego życia Edyta Tecław spędziła poza Polską, w Bostonie wyszła za mąż i mieszkała kilka lat, dzieci wychowywały się w Rosji i na Ukrainie. Ze względu na pracę męża, wiele razy zmieniała miejsce zamieszkania. Zawsze jednak starała się rozwijać i realizować zawodowo wnikając w kulturę i język każdego z państw. Angażowała się w działalność społeczną przy Ambasadzie Polskiej w Moskwie. Była w zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie. Wspierała też polski biznes po za granicami kraju, zarządzając filią polskiej agencji reklamowej. Po powrocie do Polski zdecydowała się spełnić swoje marzenia i stworzyła markę ViaAroma. Dzięki niej udało jej się połączyć pasję do piękna z rozkoszą dla zmysłów. Połączyła tym samym miłość do podróżowania z pracą.

Zainteresowania

Na pierwszym miejscu stawia zdrowie. Od wielu lat interesuje się medycyną naturalną – stąd zawodowo zajęła się aromaterapią. Stawia też na zdrowe odżywianie (jest dyplomowanym dietetykiem). Dużo czyta na temat potęgi podświadomości i stara się zachować odpowiednie proporcje w życiu prywatnym i zawodowym. W ostatnim czasie słowo „holistyka” nabrało dla niej nowego znaczenia.

Moją pasją są podróże, uwielbiam uczyć się języków obcych, poznawać kulturę, historię, a przede wszystkim sztukę kulinarną odległych zakątków świata. Uwielbiam Stany Zjednoczone, które objechaliśmy z cała rodziną podróżując kamperem. Mam ogromny sentyment do Włoch, gdzie staram się być każdego roku, szlifuję swój włoski, smakuję włoskie przysmaki. Włochy działają na moje zmysły, stąd powstała nazwa mojej marki – ViaAroma! – wyznaje Edyta Tecław.

Od wielu lat praktykuje jogę, zgłębia filozofię i co raz więcej czasu poświęca na medytację.

W czym mogę pomóc innym

Chętnie podzielę się swoimi szerokimi kontaktami i doświadczeniem zawodowym zdobytym zarówno w Polsce jak i za granicą. Z radością zarażę optymizmem i pokażę sposoby na osiągnięcie równowagi w życiu zawodowym i prywatnym. Opowiem o mocy olejków eterycznych. Przeprowadzę warsztaty, na których stworzymy zapachy, które dodadzą każdej uczestniczce energii lub przyniosą wyciszenie.

ViaAroma

via aroma-logoMarka ViaAroma powstała w 2017 roku, było to moje „postanowienie noworoczne”, że wreszcie będę robiła to, co kocham i od czasu, kiedy zajęłam się prowadzeniem własnego biznesu nie mam poczucia, że chodzę do pracy.

Tworzę własne wzory biżuterii zapachowej, jest to nowość na rynku inspirowana tym, co widziałam mieszkając w USA. Staram się ostatnio projektować wzory inspirowane polską sztuką ludową (z myślą o promocji polskiej kultury w Polsce i za granicą) lub nawiązujące do mojej ukochanej jogi. Sprowadzam olejki eteryczne z destylarni na całym świecie dbając o najwyższą jakość. Staram się szerzyć wiedzę i pasję wśród Polek. Chcę wykreować modę na naturalne zapachy tworzone na bazie tak wartościowych esencji roślin. Wcześniej sama korzystałam z olejków firm amerykańskich, gdzie jakość była znakomita. Jednak forma sprzedaży MLM i zawrotne ceny odstraszały klientki. Postanowiłam dotrzeć do najlepszych źródeł naturalnych olejków i udostępniać je Polkom w przystępnych cenach.

Prowadzę także warsztaty, gdyż moją misją jest edukacja w zakresie aromaterapii, uczę jak komponować zapachy, jak tworzyć naturalne środki do czyszczenia w domu, a przede wszystkim jak wpływać aromatami na emocje. Moja biżuteria jest unikalna na rynku w Polsce, stworzyłam ją w taki sposób, aby każda osoba mogła skomponować dla siebie wyjątkowy model. Proces rozpoczyna się od wzoru, poprzez kolor, aż po dodatki. Do tego wysoka jakość i szeroki asortyment olejków tworzą niepowtarzalną biżuterię, którą można w łatwy sposób dostosować do nastroju lub ubrania.

Kontakt: www.viaaroma.pl

Poznaj również