Agata Wojcik

Od ponad 13 lat pozycjonuje strony internetowe, układa strategie marketingowo-sprzedażowe. Pomaga biznesom małym i dużym zaistnieć w świecie online, a co za tym idzie – docierać do coraz większej liczby klientów. Zarządza kilkoma spółkami. Kobieta dobrze zorganizowana, która wie, co chce osiągnąć w życiu. Wyznacza sobie ambitne cele, do których skutecznie zmierza i je realizuje. Stale podnosi swoje kwalifikacje, dba o rozwój osobisty. Wolny czas poświęca na czytanie, a także pisanie  książek, prace w ogrodzie i słuchanie muzyki. Uwielbia uszczęśliwiać ludzi, w tym siebie.

Pomaga biznesom małym i dużym zaistnieć w wyszukiwarce, a co za tym idzie – docierać do coraz większej liczby ich klientów.

Sama wyznaję zasadę – w przypadku wszystkich firm – obsługuję klientów tak, jak sama chciałabym być obsłużona. W swoją pracę wkładam serce, staram się dla każdego klienta dobrać działania, kierunek działań, ulepszeń tak – by dawał jak najlepsze efekty.

Pomagam liderkom firm, aby wyprzedzając swoją konkurencję stały się pionierkami w swojej branży– mówi o sobie Agata Wojcik.

W 2009 roku ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej.

Poza marketingiem internetowym zajmuje się również nieruchomościami na Mauritiusie – zakup, sprzedaż, wynajem. Uwielbia klimat wyspy, dlatego przybliża go również Polakom.

Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

ZAINTERESOWANIA: Dobra książka, podróże, informatyka, nowinki technologiczne

W CZYM MOŻE POMÓC: w zakresie strategii marketingowej w internecie, w budowie, przebudowie stron, w pozycjonowaniu stron (zwiększaniu widoczności w wyszukiwarce Google z uwzględnieniem preferencji użytkownika), a także w lokowaniu kapitału na Mauritiusie.

O FIRMACH

Dream Home Mauritius - logoDREAM HOME – firma związana z nieruchomościami na Mauritiusie powstała z miłości do tego kraju. Oferta skierowana jest do osób, które inwestują już w nieruchomości na rynkach zagranicznych. Dla osób doceniających (poza ROI) dodatkowe korzyści płynące z inwestowania na wyspie. Dla osób, które szukają niebanalnego miejsca, nieoklepanego, w cudownym klimacie.

platinum wave logo gotoweFirma Platinium Wave sp. z o. o., związana z pozycjonowaniem, powstała w odpowiedzi na coraz większe grono osób zainteresowanych moimi usługami, a także zgłoszenia kolejnych osób pokrzywdzonych przez agencje, które przede wszystkim kładły nacisk do podejścia przedmiotowego i taśmowego do klienta, a nie troski o jednostkę. Misją firmy jest również „odczarowanie” złej sławy SEO.

Kontakt: www.skuteczne-seo.pl

Poznaj również