Agata Wojcik z wykształcenia to informatyk ekonomiczny. Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem internetowym, a od 8 lat pozycjonuje strony internetowe.  W 2009 r. ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej.

Agata Wójcik

Pomaga biznesom małym i dużym zaistnieć w wyszukiwarce, a co za tym idzie – docierać do coraz większej liczby ich klientów.

Sama wyznaję zasadę – w przypadku wszystkich firm – obsługuję klientów tak, jak sama chciałabym być obsłużona. W swoją pracę wkładam serce, staram się dla każdego klienta dobrać działania, kierunek działań, ulepszeń tak – by dawał jak najlepsze efekty.

Pomagam liderkom firm, aby wyprzedzając swoją konkurencję stały się pionierkami w swojej branży– mówi o sobie Agata Wojcik.

Poza marketingiem internetowym zajmuje się również nieruchomościami na Mauritiusie – zakup, sprzedaż, wynajem. Uwielbia klimat wyspy, dlatego przybliża go również Polakom.

Agata Wójcik- zainteresowania

Dobra książka, podróże, informatyka, nowinki technologiczne

W czym mogę pomóc innym

Mogę pomóc w zakresie strategii marketingowej w internecie, w budowie, przebudowie stron, w pozycjonowaniu stron (zwiększaniu widoczności w wyszukiwarce Google z uwzględnieniem preferencji użytkownika), mogę pomóc w lokowaniu kapitału w najpiękniejszym miejscu.

O firmach

Posiada 3 firmy – 2 w Wielkiej Brytanii oraz 1 w Polsce. Pierwsza powstała w 2014 roku (handel międzynarodowy działający do dziś), kolejna w 2017, a ostatnia w 2019 roku.

Dream Home

Dream Home Mauritius - logoFirma związana z nieruchomościami na Mauritiusie powstała z miłości do tego kraju. Oferta skierowana jest do osób, które inwestują już w nieruchomości na rynkach zagranicznych. Dla osób doceniających (poza ROI) dodatkowe korzyści płynące z inwestowania na wyspie. Dla osób, które szukają niebanalnego miejsca, nieoklepanego, w cudownym klimacie.

Platinium Wave

platinum wave logo gotoweFirma Platinium Wave sp. z o. o., związana z pozycjonowaniem, powstała w odpowiedzi na coraz większe grono osób zainteresowanych moimi usługami, a także zgłoszenia kolejnych osób pokrzywdzonych przez agencje, które przede wszystkim kładły nacisk do podejścia przedmiotowego i taśmowego do klienta, a nie troski o jednostkę. Misją firmy jest również „odczarowanie” złej sławy SEO.

Kontakt: www.skuteczne-seo.pl

Poznaj również