Agata Wojcik z wykształcenia to informatyk ekonomiczny. Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem internetowym, a od 8 lat pozycjonuje strony internetowe.  W 2009 r. ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej.

Agata Wójcik

Pomaga biznesom małym i dużym zaistnieć w wyszukiwarce, a co za tym idzie – docierać do coraz większej liczby ich klientów.

Sama wyznaję zasadę – w przypadku wszystkich firm – obsługuję klientów tak, jak sama chciałabym być obsłużona. W swoją pracę wkładam serce, staram się dla każdego klienta dobrać działania, kierunek działań, ulepszeń tak – by dawał jak najlepsze efekty.

Pomagam liderkom firm, aby wyprzedzając swoją konkurencję stały się pionierkami w swojej branży– mówi o sobie Agata Wojcik.

Poza marketingiem internetowym zajmuje się również nieruchomościami na Mauritiusie – zakup, sprzedaż, wynajem. Uwielbia klimat wyspy, dlatego przybliża go również Polakom.

Agata Wójcik- zainteresowania

Dobra książka, podróże, informatyka, nowinki technologiczne

W czym mogę pomóc innym

Mogę pomóc w zakresie strategii marketingowej w internecie, w budowie, przebudowie stron, w pozycjonowaniu stron (zwiększaniu widoczności w wyszukiwarce Google z uwzględnieniem preferencji użytkownika), mogę pomóc w lokowaniu kapitału w najpiękniejszym miejscu.

O firmach

Posiada 3 firmy – 2 w Wielkiej Brytanii oraz 1 w Polsce. Pierwsza powstała w 2014 roku (handel międzynarodowy działający do dziś), kolejna w 2017, a ostatnia w 2019 roku.

Dream Home

Dream Home Mauritius - logoFirma związana z nieruchomościami na Mauritiusie powstała z miłości do tego kraju. Oferta skierowana jest do osób, które inwestują już w nieruchomości na rynkach zagranicznych. Dla osób doceniających (poza ROI) dodatkowe korzyści płynące z inwestowania na wyspie. Dla osób, które szukają niebanalnego miejsca, nieoklepanego, w cudownym klimacie.

Platinium Wave

platinum wave logo gotoweFirma Platinium Wave sp. z o. o., związana z pozycjonowaniem, powstała w odpowiedzi na coraz większe grono osób zainteresowanych moimi usługami, a także zgłoszenia kolejnych osób pokrzywdzonych przez agencje, które przede wszystkim kładły nacisk do podejścia przedmiotowego i taśmowego do klienta, a nie troski o jednostkę. Misją firmy jest również „odczarowanie” złej sławy SEO.

Kontakt: www.skuteczne-seo.pl

Poznaj również

Iwona Betlejewska

Iwona Betlejewska

Marta Kuszakiewicz

Marta Kuszakiewicz

Anna Słopiecka

Anna Słopiecka

Weronika Ławniczak

Weronika Ławniczak

Lidia Zwierzak

Lidia Zwierzak

Sylwia Petryna

Sylwia Petryna

Dominika Rostocka

Dominika Rostocka

Barbara Bajorek

Barbara Bajorek