Gość: Anna Stępień Kraska

Biznes

Jak wykorzystać Twoją wiedzę w biznesie?

Jak wykorzystać Twoją wiedzę w biznesie?

Ekspertka: Anna Stępień-Kraska

Certyfikowany coach metody Sacred Money Archetypes® by Kendall SummerHawk, Flow Consultant metodologii Talent i Wealth Dynamics.

Ania zarządza marką Asanka Mind Quest, Asanka – Zmierz się z Przygodą, Aktywnie, świadomie, bezpiecznie, w ramach której prowadzi projekt Babska Strona Podróży Rowerowych oraz Dehoust Polska. Przewodniczka dla tych, którzy są zdecydowani ruszyć w podróż, aby odnaleźć prawdę o sobie i zbudować swoje finansowe imperium. Prowadzi szkolenia finansowe oraz sesje coachingowe umożliwiające poprawę relacji z pieniędzmi i nastawienie się na ich przyciąganie oraz poznanie Siebie, swoich wzorców zachowań, talentów oraz cieni i tego jak je najkorzystniej wykorzystać w życiu.

W rozmowie poruszane są tematy: 

  1. Dlaczego warto przyjrzeć się sobie, dowiedzieć się więcej o swoich talentach? Co nam to daje?
  2. Czy to wpływa/jest powiązane z biznesem?
  3. Jaki jest związek świadomości siebie z wolnością finansową?
  4. Wiele osób robi sobie różne testy, ale potem nic nie zmienia? Jak to zmienić, tzn wdrażać wiedzę w działanie? Może ważna jest interpretacja eksperta?
  5. Co zrobić aby prowadzić biznes z lekkością? Dlaczego kobiety coraz częściej o tym mówią?

Kontakt: www.asanka.eu

Chcesz wystąpić w takim nagraniu i podzielić się Twoją wiedzą i doświadczeniem? Opcja ta dostępna jest bezpłatnie dla aktywnych członkiń Platformy LBC w pakiecie Gold i Premium. Wybierz opcję najlepszą dla Ciebie >>>TUTAJ<<<

Chcesz zostać partnerem jednego nagrania lub serii kilku nagrań zapytaj o dostępność terminu i warunki: karolina@ladybusinessclub.com