Lady Business Club to platforma biznesowa łącząca i promująca przedsiębiorcze Polki z całego świata, zarządzające firmami minimum 3 lata lub działające w biznesie ponad 5 lat.
To przestrzeń dla kobiet biznesu, które z radością rozwijają swoje firmy, promują produkty i usługi oraz dzielą się dobrymi praktykami jak działać w biznesie i mieć więcej przyjemności w życiu.

Wspieramy i inspirujemy członkinie społeczności jak mądrze prowadzić biznes , niezależnie od miejsca i branży, aby przynosił satysfakcję finansową. Zachęcamy do budowania wartościowych relacji z kobietami z całego świata. Uczymy budowania marki osobistej ekspertki, rozpoznawalnej w miediach.

To społeczność przedsiębiorczych Polek działająca aktywnie w realu i online od 2011 roku.

Dołącz do Klubu przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm i prezesek z całego świata

Pożegnaj się z samotnością w biznesie i przenieś Twój biznes na kolejny poziom. Poznaj wartość kobiecego wsparcia. Zacznij dzielić się Twoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszam serdecznie,
Emilia Bartosiewicz – Brożyna, założycielka LBC

Dołącz do społeczności LBC

Wybierz opcję

Dla kogo

jest społeczność

Właścicielek firm,
zarządzających firmą minimum 3 lata
Odważnych, otwartych i ambitnych kobiet,
które są gotowe aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi
Kreatywnych i samotnych liderek,
które mają wizję i marzenia, ale nie mają z kim o tym porozmawiać
Kobiet biznesu,
które chcą rozwijać swoją firmę i siebie, aby zmienić świat na lepsze
Kobiet biznesu,
rekomendowanych ekspertek i specjalistek, do wspólnych projektów biznesowych
Kobiet poszukujących,
możliwości dalszego rozwoju swojego biznesu i sprzedaży produktów poza Polską
Dołącz teraz

Zobacz co daje aktywne członkostwo w LBC

Czasem jedno zdanie lub jedno słowo, które usłyszysz może zmienić wiele w Twoich działaniach.

Z drugiej strony – Twoje jedno zdanie lub słowo może wnieść coś dobrego w życie innych kobiet. Najważniejsze abyś się zatrzymała i to dostrzegła. Zobacz z czego możesz skorzystać dołączając do aktywnych członkiń LBC.

IMG_4673

Promuj siebie i swoją firmę

Aktywnie promuj Twoje działania i sukcesy w internecie oraz w społeczności lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej

klub kobiet biznesu

Rozmawiaj o biznesie z innymi kobietami biznesu

Wymieniaj się wiedzą i doświadczeniami z inspirującymi kobietami, które działają w biznesie minimum 3 lata (średnio 10 lat i więcej). Poznaj ich ścieżki sukcesów i wyciągnij wnioski z ich porażek.

img bg@2x
IMG_8297

Pokaż i rekomenduj Twoją markę

Wzmocnij i zwiększ rozpoznawalność Twojej marki osobistej. Popracuje nad przygotowaniem oferty, która przyciągnie nowych odbiorców

klub kobiet biznesu

Wspieraj i otrzymuj wsparcie

Możesz mieć plany i marzenia, ale najważniejsze abyś miała wokół siebie przyjazną społeczność, na którą możesz liczyć w każdej sytuacji.

img bg@2x
img landscape 3x2@2x

Rozszerz zasięg Twoich działań w internecie

Skutecznie pozycjonuj w internecie Twoją markę i markę Twojej firmy (tworzymy m.in. Twoją wizytówkę, która pokazuje się na pierwszej stronie wyników w Google). Promujemy Ciebie w naszych w kanałach społecznościowych

klub kobiet biznesu

Otrzymuj polecenia i sprzedawaj

Dzięki Twojej aktywności w społeczności LBC dajesz szansę poznania Ciebie i Twoich produktów, czyli polecenia i sprzedaży nowym grupom klientów

img bg@2x
IMG_7753

Nawiąż nowe relacje

Skróć czas w poszukiwaniu kobiet biznesu, właścicielek firm, od których możesz się bezpośrednio uczyć. Dotrzyj do sprawdzonych ekspertów.

Dołącz teraz

Dlaczego warto dołączyć do społeczności LBC?

To przestrzeń dla kobiet biznesu, które z radością rozwijają swoje firmy, promują produkty i usługi oraz dzielą się dobrymi praktykami jak działać w biznesie i mieć więcej przyjemności w życiu.

Wspieramy i inspirujemy członkinie społeczności jak mądrze prowadzić biznes, niezależnie od miejsca i branży, aby przynosił satysfakcję finansową. Zachęcamy do budowania wartościowych relacji z kobietami z całego świata. Uczymy budowania marki osobistej ekspertki, rozpoznawalnej w mediach.

To społeczność przedsiębiorczych Polek działająca aktywnie w realu i online od 2011 roku.

Będziesz częścią aktywnej społeczności polskich właścicielek firm z całego świata, prowadzących biznes miniumum 3 lata
Otrzymasz dostęp do Platformy LBC, w ramach której możesz kontaktować się bezpośrednio z innymi, aktywnymi członkiniami społeczności LBC
Dostęp do zamkniętego czatu dla aktywnych członkiń LBC
Dostęp do Spotkań Otwartych LBC, które organizujemy regularnie w realu raz w miesiącu
Dostęp do Lady Business Coffee – spotkań online członkiń z całego świata, raz w miesiącu, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 8:30 CET
Bezpłatną publikację artykułów o Twojej marce i wywiadów z Tobą na łamach portalu biznesowego Ladybusiness.pl
Możliwość publikacji postów o Tobie w kanałach społecznościowych LBC: Instagram, Linkedin i Facebook
Dostęp do Lady Business Coffee – spotkań online członkiń z całego świata, raz w miesiącu, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 8:30 CET
Skorzystasz z zasobów i kanałów społeczności LBC
Otrzymasz Preferencyjne warunki dostępu do wydarzeń (pierwszeństwo udziału w spotkaniach) i produktów oferowanych przez LBC
Dołącz teraz

Umów się na pierwszą rozmowę

W życiu nie ma przypadków. Jeśli jesteś na coś gotowa to przychodzi w najlepszym momencie.

Nie kiedyś, nie jutro, tylko właśnie teraz. Poznajmy się bliżej w trakcie miłej rozmowy. Z radością odpowiem na Twoje pytania i podpowiem jak zwiększyć widoczność Twojej marki w internecie. Obiecuję to będzie wartościowy czas!

Zapraszam serdecznie – Emilia Bartosiewicz Brożyna, założycielka LBC

UMÓW SIĘ

Zobacz co mówią członkinie Lady Business Club

Beata Block

Współwłaścicielka RDL Hudraulics z Pomorza

“LBC to niesamowita przestrzeń możliwości, którą każda z nas może kierować po swojemu”

Edyta Tecław

Właścicielka ViaAroma z Warszawy

“Polecam współpracę z Emilią Bartosiewicz Brożyną oraz kobietami z LBC, to dużo wiedzy, ale także prawdziwej życzliwości”

Sylwia Ciszewska

Dyrektorka Zarządzająca CAL Drzwi z Suwałk

“LBC skupia wiele indywidualności, wyjątkowe miejsce pełne zaufania i dobrej siostrzanej energii, która motywuje do osiągania celów prywatnych i zawodowych.

Jola Taperek

Właścicielka Modern School i Akademii Wow z Olsztyna

“Cudownie spotykać na żywo i online tak wiele życzliwych i przedsiębiorczych kobiet oraz nawiązywać wartościowe znajomości”

Zobacz więcej

Jesteśmy platformą biznesową, która łączy kobiety przedsiębiorcze. Działamy w obszarze biznesu, szukając w kobietach ekspertek, wspierając by rozwijały siebie i swoje firmy, stawały się rozpoznawalne, a przy tym by pamiętały o sile kobiecej energii. Członkinie LBC w ramach pakietów mają dostęp do różnych narzędzi, konsultacji, kontaktów oraz możliwości rozwoju.

Kierujemy się wsparciem, inspiracją, które co roku wybrzmiewają w wyróżnieniach dla członkiń od członkiń. W każdym miesiącu organizujemy spotkania, zarówno online jaki offline. Rozwijamy naszą platformę, social media, także wspierając w tym członkinie LBC. Dajemy możliwość rozwoju biznesu, dzięki szerokim kontaktom zarówno wewnątrz LBC, jak i poza. Dołączają do nas w szczególności dojrzałe kobiety biznesu, świadome, chcące rozwijać się osobiście i zawodowo.

Stwarzamy przestrzeń w realu i internecie, gdzie szczerze i otwarcie można rozmawiać o wyzwaniach w biznesie.
Skupiając właścicielki z bardzo różnych branż i z różnych regionów, również spoza Polski, dajemy możliwość spojrzenia na podobne wyzwania przedsiębiorczych Polek ale z różnych perspektyw.

Naszym celem nadrzędnym jest otwierać uchylone drzwi, dawać Wam wiatru w żagle. Możemy to zrobić – tak i jako LBC, jak i społeczność. Wierzymy, że wiele możesz zrobić, rozwinąć się – wystarczy, że zrobisz pierwszy krok, by uwierzyć we własne siły, osobę i firmę.

Chcemy byś była rozpoznawalna, by świat się dowiedział o Tobie i Twojej firmie.
Dajemy energię i łączymy Wasze biznesy, abyś nie czuła się samotną liderką.
LBC to społeczność, dzięki której odnajdziesz inspiracje, wsparcie i rozwiniesz świadomie swój biznes.
Cały wpis Emilii Bartosiewicz – Brożyny, założycielki LBC, która opisała kto najczęściej i dlaczego decyduje się dołączyć do naszej społeczności. Przeczytaj >>>TUTAJ

Jesteśmy dla siebie partnerami, realizujemy wspólnie projekty. Korzystamy ze swoich usług i produktów, bo wiemy, która z nas jest ekspertką, której wiedza i doświadczenie może pomóc mnie (innej osobie) w danej chwili. Unikamy rywalizacji i porównywania. Pokazujemy, że mając biznes w tej samej branży, możemy działać w synergii, a nie konkurencji. Uczymy się mądrze dawać i przyjmować mądre opinie. Widzimy, jak wiele kobiet prowadzi wiele biznesów.
Różnorodność i kobiecość jest naszą mocą. Mamy dostęp do różnorodnych form kontaktu: od bezpośrednich (telefon, email, spotkanie) po pośrednie – komentowanie na stronach, forach, polecanie.

Zapraszamy się na wspólne eventy, do udziału w webinarach np. jako gość, sprzedajemy swoje produkty – wstawiając do sklepów. Szukamy rozwiązań, gdy któraś z nas ma w danej chwili słabsze dni, projekty, czas.

Poznajemy swoje sukcesy, ale także porażki.

Patrzymy się na siebie, jak na drugiego człowieka, wzbudzając wiele razy empatię czy podziw.

Naszą grupę Członkiń LBC stanowi 90 kobiet z całej Polski, właścicielki firm.

Zdecydowaną większość członkiń stanowią dojrzałe kobiety pomiędzy 35 a 50 rokiem życia. Członkinie, które są w LBC od 2 lat i więcej stanowią 15% z nas.
Członkinie mają swoje firmy w całej Polsce. Daje to tym samym możliwości – korzystania z usług, rozwijania się w innych regionach, łączenia biznesów i unikania konkurencji wprost.

Wśród członkiń znajdziesz kobiety biznesu prowadzące firmy z obszarów: logistyka, ezoteryka, środki czystości, hydraulika przemysłowa, sztuka czy prawo. A także branże: edukacyjną (szkoleniowców, mentorki, tłumaczki), medyczną (lekarz, aplikacje medyczne), modę i biżuterię, architektoniczną (projektantki), marketingową (reklama, strony www) oraz beauty (kosmetyka, masaż).

Dołącz do nas – bo każda z nas ma inny biznes, każda z nas jest inna 🙂

Czujesz, że LBC to miejsce dla Ciebie? Wybierz pasujący Tobie termin rozmowy indywidualnej z założycielką LBC Emilia Bartosiewicz – Brożyną >>>TUTAJ. To doskonała okazja, aby poznać się bliżej i odpowiedzieć na Twoje pytania. A także dowiedzieć się, jak możesz skorzystać z pakietów LBC, wspierać inne kobiety biznesu, nawiązywać relacje oraz inspirować się od innych.

Wybierz termin rozmowy >>>TUTAJ lub wyślij zapytanie bezpośrednio na adres agnieszka@ladybusinessclub.com
Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin pierwszej rozmowy online.

Jednym z najważniejszych elementów naszej społeczności jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Dlatego nowa członkini musi prowadzić firmę minimum 2 lata lub posiadać 5 – letnie doświadczenie w biznesie. Oczywiście ważna jest także chęć działania i otwartość na to co nowe, może jeszcze nieznane.

Ważne by członkini LBC wyznawała podobne wartości, oparte o empatię, rozwój, komunikację czy zaufanie.
Zachęcamy do udziału w naszych spotkaniach, wierząc, że tylko poprzez aktywny udział można zbudować relację, które zaowocują wspólnym biznesem czy projektem.

Na pierwszym spotkaniu, rozmowie o LBC, chcemy poznać Twoje potrzeby i aktualne wyzwania aby bezpośrednio z Tobą omówić możliwości i warunki, które należy spełnić, aby zrealizować cele.

LBC to społeczność która wspiera się i inspiruje wzajemnie. Nieraz już sprawdził się nasz model. Stąd jeśli chcesz do nas dołączyć, ważne jest abyś wiedziała, że nasza organizacja czerpie od wszystkich, od każdej z nas. W zamian dostajemy wsparcie, doświadczenie, rozmowę czy wiedzę. To nie jest jedynie networking, wymiana wizytówek czy spotkanie na plotkach przy kawie. Podczas członkostwa oczekujemy także zaangażowania od Ciebie.Tak by u Ciebie nastąpiła oczekiwana zmiana, przemian, rozwój. I to nie żadna magia – tylko praca nad sobą, marką, firmą i jej rozwojem. Dlatego tak ważne jest abyś, jako członkini czynnie uczestniczyła w pracy i zadaniach nad własnym wizerunkiem, czynnie nad budowaniem silnej i rozpoznawalnej marki, czynnie nad wspieraniem innych członkiń i relacjami. Dotyczy to także uczestnictwa w proponowanych wydarzeniach, warsztatach, wyzwaniach czy akcjach LBC – dzięki którym rozwijasz swoje umiejętności oraz kompetencje przedsiębiorcze. Dzięki czemu wstępując do LBC pracujesz w szczególności Ty, by dokonać zmiany mając wsparcie i otrzymując w pakiecie szereg konsultacji, udziału w wydarzeniach czy promocji Twojej marki . Bo zmiana odbywa się tylko wówczas, gdy działasz, zmieniasz, adaptujesz się, rozwijasz – w szczególności Ty.

LBC jest społecznością dla której spotkania są miłym czasem na poznanie historii w ramach Tell Your Story czy dzielenia się doświadczeniami, zaproszeniem ciekawych osobowości, w ramach Make Your Business Better. Budujemy relacje oparte na polecaniu się, wymianie kontaktów. Do takich dochodzi np. podczas comiesięcznych spotkań online, spotkań otwartych, wyjazdowych oraz bezpośrednich relacji. Średnio to ok 20 spotkań rocznie.
Przykładowe formy spotkań:

 • Promuj siebie i swoją firmę – w formule online – cykl spotkań wyłącznie dla członkiń, co miesiąc, w trakcie możliwość poznania siebie nawzajem, polecanie, dyskusja czy rozwiązywanie problemów w ramach grona członkiń (średnio ok 30 osób na online).
  Korzyści: rozwój siły i wsparcie grupy, przynależność, rozwój, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, budowanie społeczności, edukacja, dyskusje biznesowe. Dla członkiń w pakiecie: wydarzenie bezpłatne.
 • Konkretnie i na temat – w formule online – cykl spotkań wyłącznie dla członkiń, prowadzony na zoom przez jedną z członkiń w formie wykładu, dyskusji, w formule dostosowanej do czasu i możliwości i w małych grupach – w odpowiedzi na bieżące potrzeby/ pytania członkiń.
  Korzyści: pewność siebie, motywacja, eksperckość, dzielenie się wiedzą – edukacja. Dla członkiń w pakiecie: wydarzenie bezpłatne.
 • Tell Your Story Dostępne dla każdego. TYS to w szczególności wywiady w formie: wywiadu na portal ladybusiness lub wywiadu w formie pisanej. Mamy też możliwość wysłuchania historii na żywo: wówczas są to Tell Your Story w realu, które organizujemy w różnych miastach;
  Korzyści: rozpoznawalność, motywacja, rozwój społeczności, wychodzenie z biznesem poza krąg członkiń – networking. TYS wywiady – płatne dla osób spoza LBC. Dla członkiń w pakiecie – bezpłatnie.
 • Program Make Your Business Better – kilkumiesięczny, praktyczny program dla kobiet biznesu. Więcej informacji tutaj: www.ladybusinessclub.com/program-make-your-business-better
 • Szkolenia i warsztaty rozwojowe – Dostępne dla każdego. prowadzone przez Członkinie LBC, oferowane dla szerokiego grona, organizowane we współpracy z LBC oraz warsztaty prowadzone wyłącznie dla członkiń podczas spotkań wekendowych
  Korzyści: dodatkowe kanały sprzedaży i promocji wydarzenia, występowanie jako dedykowany ekspert z ramienia LBC, możliwość rozwoju jako trener. Szkolenia i warsztaty odpłatne w zależności od pakietu oraz formy.

Tak. Raz w miesiącu otwieramy drzwi do przestrzeni biznesowej Lady Business Club. To znakomita okazja do poznania społeczności LBC i jej członkiń, zdobycia merytorycznej wiedzy, wymiany biznesowych doświadczeń oraz możliwość prezentacji Twojej marki.
Spotkania Otwarte LBC to połączenie modułu Make Your Business Better (dawka wiedzy merytorycznej) oraz Tell Your Story (część inspirująco – motywacyjna).
Bez członkostwa w Klubie LBC możesz uczestniczyć w Spotkaniu Otwartym LBC maksymalnie 2 razu w ciągu 12 miesięcy.

Jesteśmy ogólnopolskim klubem kobiet biznesu, który działa od 2011. W 2017 powstała także Fundacja LBC działająca przy klubie, realizująca działania edukacyjne i rozwojowe.

To pytanie otrzymujemy zarówno od kobiet zastanawiających się nad byciem członkinią LBC ale też osób, firm przed podjęciem współpracy z LBC. Chcemy by kobiety – właścicielki firm czy managerki, stawały się rozpoznawalne, a przy tym by pamiętały o sile kobiecej energii. Wspieramy w rozwoju promocji marki osoby i firmy, kompetencji. Wewnątrz LBC przestrzegamy naszego Kodeksu Dobrych praktyk. Mimo, że nasze biznesy – mogą być z podobnych branż (tych samych ) chcemy aby świat usłyszał o danej osobie, ale też o jej firmie. Bo sądzimy, że jest tutaj przestrzeń na różnorodnosć i ona daje nam niezwykłą siłę. Podczas naszych spotkań czy do pisania felietonów zapraszamy niejednokrotnie – kilka członkiń z tej samej branży. To swoiste panele dyskusyjne, artykuły, podczas których znajdujemy w sobie różnice, wiemy co można poprawić, czym zainteresować innych, jak reagować na zmiany czy też zachowania pozytywne i negatywne. Nasze wsparcie i inspiracja są na tyle silne – na ile dana osoba korzysta i chce skorzystać, zarówno ze wsparcia LBC (udział w Tell Your Story, rozwijanie własnej marki, bycie prelegentem) oraz wykorzystać dostępne narzędzia. Ze względu na określoną liczbę członkiń, gdy dziś w LBC jest to 120 kobiet, a w przyszłości 150 kobiet – chcemy móc wesprzeć każdą z nich. Chcemy pamiętać kroki, drogę rozwoju i pomagać w osiąganiu sukcesów. Członkinie, które są w LBC od 2 lat i więcej stanowią 15% z nas. Te z członkiń, które są z nami tyle lat – stają się dla innych mentorkami, dzielą się historią i doświadczeniem. Te, które odchodzą wiemy, że kontynuują swoją drogę rozwoju siebie i firmy. Ale też nie zawsze. Wiemy, że LBC skupia kobiety dojrzałe, świadome, chcące rozwijać się, dzielić sie wsparciem, ale też niejednokrotnie samotne liderki. Sprawdzenie podczas pierwszej rozmowy Twoich oczekiwań i potrzeb, jest jednym z kluczowych wyzwań – by wiedzieć, że skorzystasz z pakietu członkostwa, że chcesz skorzystać z naszej przestrzeni LBC i działać w ramach naszej misji.