Elżbieta Knop: Favo Sp. z o.o.

Ekspert z zakresu komunikacji i zarządzania zespołem, coach mentor. Właścicielka Favo Sp. z o.o. Prowadzi konsultacje indywidualne oraz warsztaty z komunikacji w zespole. Pracuje z firmami, które posiadają już zespół lub z tymi, które chcą dopiero go zbudować.

czytaj więcej >>

Kinga Bernowicz: Veneta Studio Architektury Sp. z o.o.

Architekt i prezes zarządu VENETA Studio Architektury Sp. z o.o. w Krakowie. W biznesie od kilkunastu lat. Specjalizuje się w architekturze wnętrz, szczególnie architekturze mieszkaniowej i rezydencjalnej. Wykonuje zarówno indywidualne projekty mieszkań dla osób prywatnych jak i projekty komercyjne. Chętnie projektuje wnętrza w obiektach historycznych.

czytaj więcej >>

Marzena Kamińska: Up&More

Managing partner w Up&More z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży internetowej. Odpowiada za rozwój agencji i koordynuje pracę działu handlowego i wsparcia sprzedaży, oraz nadzoruje prace działu Social Media i Public Relations.

czytaj więcej >>

Marta Rudzińska: JARS Sp. z o.o.

Właścicielka firmy i przewodnicząca Rady Nadzorczej JARS Sp. z o.o. zajmującej się badaniami żywności, kosmetyków, chemii gospodarczej opakowań, wody do dializ i środowiska, opracowuje także dokumentację środowiskową pod inwestycje.

czytaj więcej >>
12345...