Ewa Wardęga – Sawicka: Kraina Ślubów

Od 2008 roku właścicielka agencji weddingowej Kraina Ślubów, zajmującej się organizacją ślubów i przyjęć weselnych dla najbardziej wymagających Klientów. Od 2010 roku Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Przez rok pełniła funkcję PR Managera PSKŚ, a od 2015 roku Rzeczniki Prasowy Stowarzyszenia.

czytaj więcej >>

Estera Hess: Biuro Podróży ESTA Estera Hess

Z wykształcenia lingwista i tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego, jednak jej największą pasją są podróże. Od 10 lat prowadzi własne butikowe Biuro Podróży ESTA, samodzielnie przeciera szlaki, wybiera kontrahentów, pilotuje także kilka egzotycznych tras w ciągu roku. Stara się stworzyć swoim klientom wyjątkową podróż życia.

czytaj więcej >>

Bożena Krawczuk: Kancelaria Bezpieczeństwo Informacji.

Właścicielka Kancelarii Bezpieczeństwo Informacji z Opola. Rozwijająca się polska gospodarka spowodowała, że kończyła różne studia podyplomowe z zarządzania, bezpieczeństwa, bankowe. Pracowała w korporacjach takich jak Citi Handlowy S.A., BRE bank S.A., Pekao SA, Falck Sp. z o.o., INDOS S.A. dzierżąc władzę na wysokich stanowiskach. Praca w dużych firmach nauczyła ją jednego - najważniejszy jest człowiek.

czytaj więcej >>

Beata Potoczna: Corte Del Sole w Warszawie

Właścicielka Salonu Fryzjerskiego „Corte Del Sole” w Warszawie. Współpracowała z mediami, między innymi z telewizją Polsat i TVN, przy produkcji programów takich jak „Trinni i Susanah zmieniają Polskę”, a także z redakcjami „Voutre Boutre”, „Look”, „Zwierciadło”, „Gentelmen” czy „Playboy”. Bardzo wiele dało mi szkolenie u takich sław fryzjerskich jak Tiziana Jacuzo, Salvatore Sacco, Piero Rici,Alex de Stefano oraz cudowna Ondina Pozzatello. Dziś wiem, że jedno z moich marzeń się spełniło.

czytaj więcej >>
12345...