Zejdź z kanapy

Czy patrząc na siebie w lustrze odczuwasz przyjemność i zadowolenie ze swojego wyglądu? Czy Twoje zdrowie i kondycja są takie, jakich oczekujesz? Jeśli tak – mogę Ci szczerze pogratulować!
A może jest nieco inaczej? Tęsknie spoglądasz na osoby wysportowane, tryskające energią, dumne ze swojego ciała... I myślisz, że taki wygląd nie jest dla Ciebie...

600x848

Stop! Nigdy więcej w ten sposób nie myśl!

Książka „Zejdź z Kanapy” to dwie książki w jednej:

Katarzyna Selwant „Odkryj swoją sportową ścieżkę”.
Kamila Rowińskiej: „Odkryj w sobie naturę zwycięzcy”.

Książka o motywacji dla każdego.

O tym, że każdy może znaleźć aktywność sportową (także tą najmniejszą) w zgodzie ze sobą, swoimi pragnieniami i upodobaniami. A jak już odkryje, jak chciałby poprzez ruch korzystać z dopływu hormonów szczęścia, to jak utrzymać motywację do dalszego działania.

Dzięki wskazówkom w książce, każdy będzie tryskał energią, poczuje się dumny z siebie i swoich działań. Jedyne, co trzeba zrobić to: wybrać aktywność i regularnie ją uprawiać. Jeśli do tej pory komuś się to nie udawało, to teraz ma gwarancję sukcesu i szcześcia. Trzeba jedynie ruszyć się z kanapy!

Oprócz książki to także audiobook, dla tych wszystkich, którzy wolą słuchać i pożytecznie wykorzystywać czas np. w samochodzie.

Do kupienia jedynie na stronie wydawnictwa Złote Myśli. Więcej informacji TUTAJ