WROCŁAW 13.09: V edycja eventu evolucJA – daj się zainspirować pod hasłem: #Przywództwo360°- transformacja, różnorodność, życie w harmonii

evolucJA – daj się zainspirować

Jeśli jesteś: liderem, menedżerem, dyrektorem, zarządzasz ludźmi, pracujesz w dziale HR lub po prostu – szukasz przydatnej wiedzy i umiejętności, to wydarzenie jest dla ciebie. Zapraszamy na event rozwojowy w formule warsztatowej, przygotowany przede wszystkim z myślą o wzmocnieniu leadership i budowaniu własnego dobrostanu.

Termin: 13 września 2024

Miejsce: Haston City Hotel Wrocław

To już 5 edycja wydarzenia. Jeśli czujesz się liderem, innowatorem i wizjonerem, lecz brakuje Ci niektórych umiejętności, by w pełni wykorzystać swój potencjał – zapraszamy na wspólne odkrywanie i rozwijanie nowych horyzontów przywództwa. 

Zapraszamy na inspirujące warsztaty, dyskusję panelową i speeche, podczas których poruszymy najważniejsze zagadnienia niezbędne do efektywnego zarządzania w dynamicznie zmieniającym się świecie. 

Będziemy rozmawiać m. in. o różnorodności, inkluzywności, zrównoważonym rozwoju oraz wykorzystaniu nowych technologii do tego, by harmonijnie funkcjonować w życiu zawodowym i osobistym.

Jednodniowe, intensywne wydarzenie evolucJA – daj się zainspirować to doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w budowaniu silnego przywództwa, rozwijaniu własnej samoświadomości i wzmacnianiu dobrostanu swojego i pracowników. Evoluc-JA: bo w centrum naszego zainteresowania jest zawsze człowiek. 

evolucJA – daj się zainspirować to nowatorska formuła wydarzenia, które stawia na interaktywne warsztaty i budowanie wartościowych relacji biznesowych w nieoczywisty i nieszablonowy sposób. Ewolucja – nie rewolucja, gdzie jednostka jest kluczowa w procesie rozwoju.

Czym to wydarzenie różni się od innych konferencji rozwojowych?

  • Doświadczanie i praktyka: evolucJA to nie tylko zwykłe warsztaty. Wykorzystujemy 

interaktywne i zaangażowane narzędzia, które zamieniają naukę w fascynującą przygodę.

  • Wspólnota i relacje: gromadzimy osoby, które mają wspólny cel – rozwijanie się i osiąganie sukcesów. Tworzymy wspólnotę, która wzajemnie motywuje się i wspiera.
  • Eksperci z praktyką: nasi prelegenci to nie celebryci znani z mediów, tylko praktycy, którzy mają konkretne sukcesy w swoich dziedzinach, dość często zasiadają w zarządach różnych firm, dzielą się wiedzą ekspercką z własnej praktyki. Dlatego gwarantujemy, że uczestnicy evolucJA otrzymują praktyczną i wartościową wiedzę do wdrożenia od zaraz.
  • Koncentracja na konkretach: skupiamy się na kluczowych tematach. W tej edycji to skuteczne i potraktowane holistycznie przywództwo jako jedno z największych wyzwań dla liderów i managerów. Będziemy rozmawiać o zarządzaniu zmianą i różnorodnością, o samoświadomości, kreatywnym rozwiązywaniu problemów, wdrożeniu konkretnych metod i technik. To oznacza, że uczestnicy wychodzą z naszego wydarzenia z narzędziami, które mogą natychmiast wdrożyć w praktyce.
  • Twórcze myślenie “out of the box”. Zawsze szukamy innowacyjnych rozwiązań i przełamywania schematów.
  • Spersonalizowana wiedza: formuła eventu jest tak zaprojektowana, by zaoferować różnorodność tematów i sesji, dzięki czemu uczestnicy mogą dostosować swój plan tak, aby skupić się na obszarach, które są dla nich najważniejsze.

Sprawdź pełny program wydarzenia TUTAJ

Do 17 lipca trwa przedsprzedaż biletów.

Dlaczego warto z nami być na evolucJA – daj się zainspirować?

Różnorodność i wielotematyczność

Dajemy możliwość spojrzenia na kluczowy problem z wielu perspektyw, a praca warsztatowa pozwala od razu wypracować potrzebne rozwiązania. Nastawiamy się na poznawanie przez doświadczanie, relacje H2H i pracę na swoich zasobach

Wsparcie w rozwoju 

Zarówno osobistym, jak i organizacji. Mnogość tematów, poziom ekspercki prelegentów
i warsztatowy charakter umożliwiają szybkie przyswajanie wiedzy i natychmiastowe wdrożenie rozwiązań.

Networking

Stawiamy na propagowanie dobrego i wartościowego networkingu pod okiem najlepszych w tej dziedzinie specjalistów m. in. z Barter Klub SA – jednego z największych klubów networkingowych
w Polsce. 

Wymiana doświadczeń

Warsztaty to nauka i wiedza od praktyków, ale kontakty między uczestnikami sprzyjają wymianie myśli, nawiązywania relacji czy inspiracji, dzięki udziałowi w panelu dyskusyjnym.

Partnerami evolucJA są:

Haston City Hotel Wrocław

Patroni medialni:

Biznesłomenki
ladybusiness.pl 

O organizatorze:

PETRA CONSULTING jest firmą z 21-letnią tradycją, zajmującą się przygotowywaniem i wdrażaniem profesjonalnych projektów biznesowych. Nasza misja to: „Kompetencje wspierają rozwój”, którą realizujemy na wiele sposobów. 

Petra Consulting jest pierwszą na Dolnym Śląsku Akademią Edukacyjną VCC i Partnerem Egzaminacyjnym VCC, realizuje wielomilionowe projekty unijne, szkoli, optymalizuje
i inspiruje do rozwoju. 

Przygotowuje certyfikowanych trenerów, coachów i mentorów w Szkole Trenerów, Szkole Coachów
oraz Akademii Certyfikowanych Mentorów, które posiadają autorskie moduły szkoleniowe i międzynarodową certyfikację. Jest także autorem unikatowego programu rozwojowo-mentoringowego dla liderów i liderek: Leader Skills.

Od kilku lat specjalizuje się we wdrażaniu programów nastawionych na różnorodność i włączanie z elementami wiedzy na temat pokoleń, w oparciu o narzędzia mentorskie i pracę w procesie mentorskim.

*Jako Członkini LBC Gold lub Premium możesz skorzystać z rabatu -10% na bilet wstępu na wydarzenie.
Przy zakupie biletu na www.evolucja.biz podaj kod rabatowy LBC_evo


Udostępnij