WEEKEND Z KOBIECOŚCIĄ – weekend by Japonia

Zastanawiacie się, jak to jest być kobietą w Japonii?
Myślałaś kiedyś o tym jaki jest przepis Japonek na ich zewnętrzne i wewnętrzne piękno? 🌸

🌹 Poznacie odpowiedź na te pytania podczas Japońskiego Weekendu z Kobiecością 🥰
W trakcie trzech dni przeniesiemy się na chwilę do Japonii i poznamy japońską kulturę przez pryzmat rozwijania kobiecości 👘

BĘDZIE KOBIECO & BĘDZIE INSPIRUJĄCO & BĘDZIE INACZEJ !

🌹 Zamieszkamy w malowniczo położonej wiosce zbudowanej zgodnie z charakterystyką architektury japońskiej i urządzoną według podstawowych zasad zen ⛩ Życie toczy się tam w prawdziwie japońskim stylu. Podłogi są pokryte matami ryżowymi, będziemy spać na futonach, a podczas spotkań siedzieć na zaisu (japońskich krzesłach bez nóg).

🌹 Podczas Chakai (japońskie spotkanie herbaciane) doświadczymy zasad japońskiej ceremonii picia herbaty ☕🌿 Rytuał ten zawiera w sobie istotę tradycji, kultury i filozofii japońskiej.

🌹 Czekają nas również warsztaty japońskiej techniki malowania tuszem sumi-e 🖌 Operuje się w niej czernią oraz jej odcieniami rzadko używając koloru. To idealny trening koncentracji, uważności, medytacji i kreatywności.

🌹 Zwieńczeniem tego cudownego weekendu będą warsztaty Odcienie Kobiecości by Japonia prowadzone przez organizatora wyjazdu Martynę Guba – to warsztaty, które pozostawiają w sercu ślad, w pamięci piękne wspomnienia i bezcenne doświadczenia.

🌹A to tylko kilka z licznych atrakcji, które czekają Was na tym wyjeździe! To niepowtarzalne wydarzenie, podczas którego nie tylko odpoczniecie oraz poznacie lepiej Japonię, ale również odkryjecie swoją kobiecość na nowo!

✅Poczułaś, że to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie ?
ZAPRASZAM NA MÓJ POKŁAD…
W linku poniżej możesz zapisać się na wydarzenie: https://www.fabrykawarsztatow.pl/produkt/weekend-z-kobiecoscia-weekend-japonski/
🥘 UWAGA : W cenę wliczone jest pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie.

✅Potrzebujesz więcej informacji ? – Napisz do mnie.
Odzwonię do Ciebie i opowiem dlaczego warto zdecydować się na ten wyjazd
martyna.guba@forchange.pl
733 16 16 16

💆‍♀️ Jeśli zapiszesz się do końca MARCA – w prezencie otrzymasz ode mnie masaż KOBIDO🌹🌹

ℹ Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiego projektu Odcienie Kobiecości 🌹WIĘCEJ NA : www.odcieniekobiecosci.pl

WYJAZD ORGANIZUJE :
MARTYNA GUBA
Ambasadorka rozwijania Kobiecości. Pomysłodawczyni Ogólnopolskiego ODCIENIE KOBIECOŚCI – wydarzeń dla kobiet ( wyjazdy, warsztaty, festiwale ) opartych na emocjach, z efektem WOW.

Ekspert i Trener ds. komunikacji w biznesie, w relacjach i w partnerstwie. Ekspert, Praktyk, Wizjoner w dziedzinie Brandingu, Konsultant ds. kształtowania tożsamości, wizerunku i budowania Marki Osobistej. Pomysłodawczyni projektu www.bankpomyslow.com

więcej na : www.martynaguba.com

ZAPRASZAM CIĘ NA MÓJ POKŁAD W PIĘKNĄ PODRÓŻ DO KRAINY KOBIECOŚCI … W podróż gdzie rozwiniesz swoją Kobiecość i zainspirujesz się Japonią…

TO WYJAZD INNY NIŻ WSZYSTKIE…


Udostępnij