WARSZAWA I ONLINE 7.06: Zlot Superkobiet Onlajnu

Zlot superkobiet onlajnu

Dziś mam przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będę jedną z panelistek panelu “Przyszłość biznesu online – jakie umiejętności oraz kompetencje warto rozwijać, by postawić na siebie w digitalowym świecie?”. Ale to tylko część tego spotkania, więc czytaj dalej by poznać szczegóły! 

Zlot Superkobiet Onlajnu – I edycja – na żywo w Warszawie  (dla tych, które nie mogą być na żywo, jest oczywiście opcja online!)

To będzie…

  • bardzo merytoryczne i energetyczne (!) wydarzenie, którego jeszcze nie było
  •  nitro paliwo do Twoich działań oraz szansa na eksplozję rozwoju dla Twojego biznesu online
  •  okazja, abyśmy w końcu zobaczyły się i uściskały na żywo!

Podczas Zlotu skupimy się na tym, abyś  na świeżo spojrzała na ten swój “biznes w budowie” i poskładała to sobie w jedną uporządkowaną całość. Uchwyciła odpowiednie detale, przez które ciągle się potykasz, ale też poznała obraz całości, aby wiedzieć, jaki efekt chcesz osiągnąć.

Zobacz, czego konkretnie możesz się nauczyć (i odkryć na nowo) podczas tego 1-dniowego wydarzenia:

  1. Jak wykorzystać swoje indywidualne talenty i Supermoce, aby zarabiać grube pieniądze w biznesie online.
  2. W jaki sposób przyciągnąć do siebie idealnych klientów, którzy chętnie będą Cię słuchać, korzystać z Twoich rad i jako pierwsze zapisywać się na Twoje płatne oferty. Bo przecież jeśli masz klientów, to biznes się kręci!
  3. Jak pracować nad swoimi blokadami i przekonaniami, które uporczywie szepczą, że niby “nie dasz rady”. Jak dostrzec, że w rzeczywistości drzemie w Tobie OGROMNA siła, która tylko czeka, aż wypuścisz ją i dasz czadu w biznesie online? Czeka Cię MOCNA sesja nad blokującymi przekonaniami!
  4. Jak budować mindset liderki, która odważnie i pewna swojej wartości sprzedaje własne produkty i usługi – również za ceny premium (czyli kilka tysięcy złotych i więcej).
  5. W jaki sposób zbudować magnetyczną ofertę, której nie oprą się Twoje klientki i z radością zapłacą nawet 2, 5 czy 10 tysięcy złotych za miejsce.

A wszystko poparte żywymi case studies oraz ćwiczeniami, które wykonasz.

Czy jesteś gotowa, by dać sobie i swojemu marzeniu o biznesie online taką szansę? Takie wydarzenie, to jak perełka na drodze Twojego rozwoju, nie pozwól, by Ci przemknęła przed nosem!

Dołącz do wydarzenia z kodem PANELISTKA a cena obniży się o 10%!

Więcej informacji >>>TUTAJ.

Do zobaczenia na żywo lub online!

Źródło: Materiały prasowe.


Udostępnij