WARSZAWA 17.05: Warsztat makijażu biznesowego dla członkiń LBC Gold i Premium

Makijaż biznesowy to typ makijażu dziennego, który jest preferowany w określonym środowisku zawodowym. Niemniej jednak, jak każdy, powinien podkreślać urodę a nie ją zmieniać. Zasadniczo uogólniając w tym rodzaju makijażu dominują naturalne neutralne i raczej matowe lub satynowe kolory.
Makijaż biznesowy może się różnić w zależności od charakteru pracy, zawodu, osobowości czy osobistych preferencji a także wieku kobiety, ale zawsze powinien łącznie z całą stylizacją podkreślać profesjonalizm danej osoby i budzić zaufanie zarówno wśród współpracowników jak i klientów.

W trakcie warsztatu podstawowe zasady makijażu biznesowego omówi Małgorzata Bałdowska, wizażystka, współzałożycielka i przez wiele lat prowadzącą i zarządzającą Warszawską Szkołą Reklamy oraz Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh. Maluje zarówno klientki prywatne jak i korporacyjnych klientów, a także współtworzy wizerunek osób w wielu najbardziej znanych w Polsce programach TV.

Kiedy? 17.05, godz. 9:30-11:30

📍 Gdzie? Salon urody Follow Your Dreams, ul. Marokańska 4, Warszawa

W trakcie warsztatu dowiesz się:

🔸Co robić a czego na pewno unikać w makijażu biznesowym.

🔸Jaki typ czy charakter pracy może sobie “pozwolić” na więcej.

🔸Jakie kosmetyki warto mieć w kosmetyczce.

🔸Czy makijaż może dodać pewności siebie.

🔸Makijaż do pracy i na sesję biznesową.

*** Na warsztat zabierz swoje ulubione kosmetyki i pędzle lub inne akcesoria do makijażu;-)

*** Po warsztacie zapraszamy na wspólny lunch w gronie Członkiń LBC.

Kiedy: 17.05, godz. 12:00
Gdzie: Restauracja Mon Ami by Saint Jacques (ul. Francuska 5, 03-906 Warszawa)

Przed nami smaki francuskie słynące w świecie z wysokiej jakości składników i precyzyjnej techniki przygotowywania potraw. W menu znajdziemy wyśmienite sałatki, dania mięsne, świeże owoce morza, pyszne zupy oraz naleśniki, croissanty i desery. Idealnym dopełnieniem posiłku będzie aromatyczna kawa i wina z renomowanych francuskich winnic.

Zgłoś udział u Karoliny z zespołu LBC na karolina@ladybusinessclub.com


Udostępnij