Spotkanie online dla Członkiń LBC

To cykliczne spotkanie online, w którym udział biorą członkinie Lady Business Club w ramach członkostwa w LBC (pakiet GOLD, PREMIUM)
💡 Odbywa się w każdy pierwszy piątek miesiąca w godzinach 9:00 – 10:15
💡 To doskonała okazja aby w jednym miejscu i w tym samym czasie poznać kilkadziesiąt członkiń społeczności z różnych miast, regionów czy krajów. A z drugiej strony to szansa na przedstawienie Twojego biznesu, tego co robisz, czym się zajmujesz, aktualnie promujesz, itp.
💡Nawiązuj nowe relacje na luzie. Możesz poznać inne członkinie od strony mniej formalnej
💡 Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla członkiń LBC. ❤️ Zalecamy udział w spotkaniu minimum raz na dwa miesiące

W jednym miejscu i w tym samym czasie możesz poznać kilkadziesiąt członkiń społeczności z różnych miast, regionów czy krajów. Z drugiej strony to także szansa na przedstawienie Twojego biznesu, tego co robisz, czym się zajmujesz, aktualnie promujesz, itp.

Nawiązujesz nowe relacje na luzie. Możesz poznać inne członkinie od strony mniej formalnej. Do spotkania online mogą dołączyć członkinie z całej Polski i z zagranicy, niezależnie od miejsca gdzie prowadzą biznes.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla członkiń LBC. Zalecamy udział w spotkaniu minimum raz na dwa miesiące.

To świetna okazja aby ćwiczyć prezentację Ciebie w gronie zaufanych i przyjaznych Ci kobiet (każda osoba ma 10 sekund na przedstawienie się). W trakcie spotkania można przedyskutować aktualne tematy, zapytać, poprosić o radę, sugestie – wszystko co związane z biznesem czy firmą.

DODATKOWE INFORMACJE:

💡 Jeśli spóźnisz się powyżej 20 minut nie będziesz miała możliwości swojej prezentacji (szanujmy czas tych, którzy są punktualnie;)

💡 Możesz łączyć się z każdego miejsca, z biura czy z domu, ogromna prośba aby nie było to połączenie z jadącego samochodu czy roweru (dbamy o Twoje bezpieczeństwo;-)

UWAGA! Spotkania nie są nagrywane i nie przesyłamy podsumowania ze spotkania, notatek czy prezentacji.

* opcja udziału w Spotkaniu online jest dostępna dla pakietów GOLD i PREMIUM. Masz pakiet FREE a chcesz dołączyć do spotkania? Zobacz pakiety >>>TUTAJ<<<


Udostępnij