Wrocław: Wystawa TRZY SZTUKI Kozłowskich

"Trzy sztuki" to najnowsza wystawa, na którą zaprasza IdeaPlace w ramach projekt Art in the office. Wernisaż odbędzie się 25 czerwca o godz. 18.30. Tym razem zobaczymy prace trzech ilustratorek, prywatnie sióstr: Kamili, Ani i Dominiki Kozłowskich. Mimo, że są rodzeństwem, tworzą w odmiennych stylistykach.

plakat_trzy_sztuki-ideaplace-jpg

Kamila Kozłowska – pod wpływem dużej dawki japońskiej animacji i komiksów tworzy ilustracje, które można znaleźć w książkach dla dzieci i plakatach.

Ania Kozłowska – jest klasycznym street-artowcem, a jej twórczość odznacza się motywami popkulturowymi.

Dominika Kozłowska – zajmuje się projektowaniem graficznym, interesuje się animacją poklatkową a w jej pracach wyraźnie dominuje motyw akwatyczny.

Na wystawie zaprezentują swoje starsze prace, jak i specjalnie wykonane nowe grafiki i obrazy, a na jednej ze ścian zostanie stworzony mini mural. Wszystko to dopełni dobra dawka muzyki w wykonaniu wrocławskiego zespołu Wata. Będzie fantastyczna atmosfera, a także dużo sztuki w najlepszym wydaniu i w ciekawym miejscu.

Przestrzeń coworkingowa IdeaPlace jako miejsce kreatywne i pełne idei, łączące różne środowiska, chce dać dobry przykład i pokazać, że sztuka pasuje do biura, inspiruje i stymuluje kreatywność. Właśnie, dlatego powstało Art in the OFFICE: „To cykliczny projekt poświęcony promocji wrocławskich artystów i sztuk wizualnych. Organizujemy wystawy malarstwa, rysunku, grafiki, fotografii. Celem projektu jest również zachęcenie innych, wrocławskich firm do promowania prac lokalnych artystów w biurach” – opowiada o projekcie właścicielka IdeaPlace Ewa Rogoż. Do tej pory zrealizowano XIV wystaw wrocławskich artystów, np. wystawę „DIAMENTOWY POCAŁUNEK RÓŻY” Rolanda Okonia, „ARCHEO II” Marka Kuliga lub „Przyjaciele i spółka” Robert Romanowicz.

Wystawa „Trzy Sztuki” – Kamili, Ani i Dominiki Kozłowskich: 25 czerwca godz. 18.30

Gdzie: IDEA PLACE, Pl. Solny 15, Wrocław

WSTĘP WOLNY

Wystawa czynna: 25.06.2018 – 30.09.2018 w godzinach 8.00 – 18.00 w dni robocze

Organizatorzy: IdeaPlace oraz Art in the Office

Patronat: Radio Wrocław Kultura