Restauracja White Marlin ma niezwykły, kojący klimat. Za oknem ożywione morze przywołuje w pamięci słoneczne plażowe spacery, a białe wnętrza i domowy wystrój restauracji pozwalają gościom na oddanie się uczcie smaków. Czas mija powoli i leniwie.

White Marlin to nie tylko miejsce serwujące jedzenie, to styl życia. Goście odwiedzają nas, by poczytać książkę, przejrzeć prasę czy popracować popijając ciepłą herbatę, czekoladę, czy wino. Dzięki temu połączeniu goście czują się jak w domu, delektując się niezapomnianymi smakami.

Menu White Marlin to esencja smaków, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze mięsa i ryby stanowią kwintesencję jakości, a my jesteśmy dumni, że serwujemy gościom to, co Pomorze ma najlepszego do zaoferowania. Wszystkie potrawy przyrządzane są z najwyższej jakości produktów. Nad wszystkim czuwa Łukasz Domagalski – Szef Kuchni White Marlin.

Morze, zwłaszcza jesienią i zimą, pełne jest paradoksów. W White Marlin doskonale rozumiemy dwoistą naturę morza i staramy się ocieplić klimat naszym gościom nie tylko daniami na talerzu. White Marlin to miejsce dla każdego świadomego smakosza, ceniącego piękny design, intymność, przestrzeń i zdrową kuchnię.

White Marlin Sopot plaża restauracja

Jesienno-zimowe nastroje sprzyjają i zachęcają do wspólnego biesiadowania pod jednym dachem. Poczucie bliskości i więzi we wnętrach White Marlin gwarantuje wyjątkowa kuchnia i niepowtarzalna atmosfera. Pracujemy i gotujemy z pasją, mając na swoim koncie wiele imprez, które na stałe wpisały się w obraz trójmiejskiego życia towarzyskiego. Wśród nich należy wymienić organizację bankietów dla Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta czy Sopot Match Race.

Czas spędzony z nami najlepiej pokazuje nasze zaangażowanie i oddaje naszą słabość do tego miejsca…

Kontakt: Sopot, Al. Wojska Polskiego 1, +48 58 5858686, www.whitemarlin.pl

restauracja | Sopot | Trójmiasto

Czytaj także