Mieszkańcy naszej planety zostali wystawieni na próbę, która trwa do dziś. Pandemia otworzyła nam oczy na aspekty, których wcześniej mało kto zauważał, ponieważ w pełni byliśmy pochłonięci codziennością. A tymczasem spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy są niesamowitymi obrazami.

Ale, żeby je dostrzec trzeba uważnie słuchać ,,uszami tolerancji”. Uszami, które powinny być czujne na krzywdę drugiego człowieka, na walkę z dyskryminacją. 

Nasze uszy są wyczulone na tolerancję, zrozumienie drugiego człowieka i niekategoryzowanie ludzi! Bez względu na to kim jesteśmy, jaki zawód wykonujemy na co dzień, nie powinniśmy dzielić ludzi na „lepszych i gorszych” – mówi Marzena Ramotowska – pomysłodawczyni Kampanii „Z tolerancją Ci do twarzy”.

Pamiętajmy, piękno jest często ukryte gdzieś w środku. A tymczasem to, co jest wewnątrz, bywa bardziej intrygujące i niezwykłe niż powłoka zewnętrzna. Nietolerancja rodzi się ze strachu, który jest silnym uczuciem przysłaniającym inne ważne elementy życia tak, jak, np. MIŁOŚĆ!

Miłość to uczucie, do którego każdy powinien mieć prawo, nie ma tu miejsca na brak akceptacji. To, co podpowiada serce powinno być dla nas głównym głosem. Głosem, który często jest przykrywany przez umysł, a przecież serca nie da się oszukać.

Jak śpiewa zespół Mikromusic ,,Coś dziwnego wisi w powietrzu mamo moja kochana. Coś słodkiego, coś nie gorzkiego, to jest chyba miłość’’. Bo miłość przychodzi niespodziewanie i jest najpiękniejszym z uczuć. Nie zapominajmy nigdy o tym!

Sesja „Z tolerancją Ci do twarzy”, organizacja: Ślubna Pracownia

Lokalizacja: Cicha 23
Fotograf: Pawel Sarota Photographer
Video: ANPRO Studio
Modelki/Modele:
@Lallaissa Maiga @Sharlene Mupita @Jagoda Kolanus @Irina Markova @Madeleine Ho Queertango – Dawid Belach & Tomasz Sępowicz
Suknie: Suknie Boho
Buty: Ksis wedding shoes
Biżuteria: White Jasmine
Wianki: ClipsMe
Dekoracje: BURZA DEKOR
Kwiaty: Lovegarden
Papeteria: Pracownia na 2 piętrze. Zaproszenia ślubne
Ciastka: Babka i ciacho
Makijaż: Kondratowicz Makeup i Aleksandra Szczepanek MakeUp
Fryzury: Fryzjerstwo Ametyst i Stylizacja Fryzur Makijaże / Hair Stylist Make Up ART

Wsparcie: RóżaHerikian i Łukasz Kwiliński

ślub tej samej płci | ślubna pracownia | tolerancja

Czytaj także