Warsztaty z LinkedIn

Zapraszamy do udziału w warsztacie z tworzenia profesjonalnego profilu w najważniejszym, biznesowym serwisie społecznościowym – LinkedIn.

Warsztaty w Warszawie, Krakowie i Sopocie prowadzi Emilia Bartosiewicz, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez poszczególne etapy budowania profilu tak, by podkreślał Twoje kluczowe kompetencje i osiągnięcia, stanowił wiarygodną, wyróżniającą i atrakcyjną wizytówkę. To najbardziej praktyczny warsztat na rynku.
Z warsztatu wyjdziesz nie tylko z wiedzą i umiejętnością budowania swojego wizerunku na LinkedIn, ale przede wszystkim z gotowym profilem!

* Chcesz zbudować wizerunek eksperta w swojej branży?
* Chcesz znaleźć nowych klientów i nawiązać wartościowe relacje biznesowe?
* A może nie masz strony internetowej, a chcesz być obecny w sieci?
* Chcesz zmienić pracę na lepszą i przykuć uwagę head hunterów?

TEN warsztat jest właśnie dla Ciebie!

INDYWIDUALNIE DOPASOWANY

To pierwszy tak praktyczny warsztat w Polsce, który opiera się na pracy w grupie i osiągnięciu zamierzonego celu, a nie na prezentacji, z którą po powrocie do domu nie wiesz co zrobić i jak wdrożyć pozyskaną wiedzę.

DOSTOSOWANY DO SPECJALIZACJI

Finalny zakres warsztatu jest dostosowany do grupy uczestników, ich specjalizacji i obszarów działania. Konkretne przykłady są dobierane do potrzeb i obszaru działania uczestników.

JAK UZYSKAĆ NAJWIĘCEJ KORZYŚCI

Aby uzyskać jak największe korzyści z warsztatu uczestnicy są proszeni o przygotowanie gotowych materiałów m.in. bio, zdjęcie biznesowe, które w trakcie warsztatu zostaną wykorzystane.

PROWADZĄCY

Emilia Bartosiewicz – CEO i założycielka Imagine Yourself, twórczyni i prezes Lady Business Club, twórczyni i redaktor naczelna portalu LadyBusiness.pl, ekspert budowania osobistej marki w sieci.
Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Od 6 lat pracuje z przedsiębiorcami nad skutecznym zwiększaniem ich rozpoznawalności w internecie. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 200 właścicielek firm w Polsce, biorąc udział w tworzeniu ich profili publicznych. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających obecność przedsiębiorcy w sieci, skutecznych kampaniach PR-owych oraz udziela konsultacji z zakresu treści stron internetowych i tworzeniu profili indywidualnych

Więcej informacji TUTAJ>>

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas