Kurs dla przedsiębiorców realizowany przez Akademię Marki z Klasą rekomendowany właścicielkom firm oraz freelanserom, którzy poprzez renomę OSOBISTEJ MARKI chcą dostarczać unikatową wartość dla klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA OPRÓCZ PRAKTYKI I DOŚWIADCZENIA?

Akademia Marki z Klasą proponuje Personal Branding dla osób, które świadome własnej niepowtarzalności, chcą być WIDZIALNE. Personal Branding polega na przekazywaniu komunikatu opisującego pewne wartości, cechy i umiejętności osoby w taki sposób, by wywołać u odbiorców pozytywną reakcję emocjonalną oraz stworzyć wyobrażenie na jej temat, adekwatne do ambicji osobistych i zawodowych. Polega również na odpowiednim zarządzaniu  tym wyobrażeniem tzw wizerunkiem marki poprzez kontrolowanie przekazu i jego odbioru. Dowiedz się więcej czym jest Personal Branding.

Celem Półrocznego Kursu dla przedsiębiorców jest przeprowadzenie właścicieli firm przez etapy od przygotowania do wdrożenia działań związanych z budowaniem marki osobistej. Celem kursu jest wskazanie przedsiębiorcom rzeczywistych szans i wykorzystanie w rozwoju firmy wszystkich elementów brandingu to jest marka osobista, marka firmy, marka produktu i usługi. Efektem działań podjętych przez przedsiębiorcę jest stworzenie w odbiorze rynku spójnej, holistycznej marki przedsiębiorstwa, reprezentowanej przez markę osobistą właściciela.

JAK DZIAŁA MARKA OSOBISTA?

Właściwie wypromowana marka osobista działa jak kurier, dostarcza odpowiednio zapakowaną informację na temat osoby pod wskazany adres. Informacja pozwala odbiorcy szybko określić z jaką marką osoby ma do czynienia. W tym krótkim momencie odbiorca „odczytuje“ przesłanie marki i podejmuje decyzje, czy chce być z nią w kontakcie. Badania pokazują, że ten moment jest kluczowy dla relacji Ty – klient. Ten moment, określany przez Google jako zerowy moment prawdy, jest pierwszym momentem styku z Twoją marką osobistą a odbywa się bez Twojego osobistego udziału. Zamiast Ciebie działa reputacja marki.

JAK STAĆ SIĘ MARKĄ PREMIUM?

Program to, z jednej strony tworzenie autentycznej marki osobistej, a z drugiej to rozwój zawodowy i budowanie mocnej pozycji eksperta w swojej dziedzinie.  Autentyczna marka osobista nabiera wartości z wiekiem, wraz z każdą zmianą, z każdym kolejnym rokiem istnienia. Daje poczucie bezpieczeństwa, jest życiowym aktywem w bilansie zysków i strat. Marka osobista nigdy nie przechodzi na emeryturę, ponieważ jest osobistym zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia się w sferze osobowości, wizerunku, komunikacji werbalnej, mowy ciała oraz wystąpień publicznych. Jeśli założysz JA jestem MARKĄ, to okazuje się, że Twoje imię i nazwisko firmuje produkty, usługi, które proponujesz na rynku. Ty sama nadajesz swoim działaniom wartość i sprawiasz, że w kontakcie stajesz się marką premium.

  • Jak budować renomę marki osobistej, która najpełniej odzwierciedla Twój wizerunek, osoby godnej zaufania, wiarygodnej, profesjonalnej i charyzmatycznej.
  • Jak odnieść sukces i generować wartość dla odbiorców marki?
  • Jak rozpalić swoje pasje i wrócić do pełni życia?

UWAGA! Ostatnia edycja przed wakacjami startuje 17 maja 2016 w Warszawie ! Szczegóły TUTAJ

Kurs to, z jednej strony tworzenie autentycznej marki osobistej, a z drugiej to rozwój zawodowy i budowanie mocnej pozycji eksperta w swojej dziedzinie.  Autentyczna marka osobista nabiera wartości z wiekiem, wraz z każdą zmianą, z każdym kolejnym rokiem istnienia. Daje poczucie bezpieczeństwa, jest życiowym aktywem w bilansie zysków i strat. Marka osobista nigdy nie przechodzi na emeryturę, ponieważ jest osobistym zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia się w sferze osobowości, wizerunku, komunikacji werbalnej, mowy ciała oraz wystąpień publicznych. Jeśli założysz JA jestem MARKĄ, to okazuje się, że Twoje imię i nazwisko firmuje produkty, usługi, które proponujesz na rynku. Ty sama nadajesz swoim działaniom wartość i sprawiasz, że w kontakcie stajesz się marką premium.

Najlepiej o wartości, atmosferze i skuteczności Kursu świadczą opinie uczestników TUTAJ

CO OTRZYMASZ?

Skuteczną i bardzo trwałą zmianę  w życiu zawodowym i osobistym. Efektem zmiany jest wewnętrzna siła, odwaga, entuzjazm a przede wszystkim zaufanie do siebie i swoich kompetencji.

Program daje wiedzę, narzędzia oraz praktyczne umiejętności. Pomaga zintegrować działania marketingowe tak, by wykorzystać potrójną siłę marki. Marka OSOBY, marka FIRMY oraz marka USŁUGI/produktu = skuteczna SPRZEDAŻ.

Program dla grupy: maksymalnie 8 osób

Co o Programie myślą uczestnicy? Sprawdź ich REKOMENDACJE

Podczas trwania Programu możliwe jest korzystanie z promocyjnej oferty na dodatkowe  WARSZTATY

Więcej informacji i zapisy

Pytania i zapisy: amzk@akademiamarkizklasa.pl

Akademia Marki z Klasą | bądź widzialną marką | Personal Branding

Czytaj także