Benefity w praktyce

Blisko 90% respondentów* naszego badania deklaruje stosowanie benefitów prozdrowotnych w firmach. Taki wynik cieszy! Jeszcze większym optymizmem napawa wiadomość, że aż 96% z nich planuje rozwijać politykę benefitową! Dlaczego? Dzięki zapewnianiu odpowiednio dobranych rozwiązań pozapłacowych można zmniejszyć rotację i absencję w zespole, czy przyciągnąć do firmy najlepszych kandydatów. To właśnie benefity często stają się odpowiedzią na wymagania różnych pokoleń pracowników zatrudnionych w jednej firmie. Co przyciągnie ekspertów z pokolenia X? Jakie benefity będą atrakcyjne dla pokolenia Z? Czego potrzebuje pokolenie BB? W jaki sposób wdrożyć w firmie politykę benefitową uwzględniając potrzeby każdej z grup?

Szukasz pomysłu na niestandardowe benefity dla pracowników?
Spotkajmy się na
I edycji DARMOWEGO Ogólnopolskiego Forum Benefitów Pracowniczych „MeetBenefit”! Już 25 września 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Jak pokazują badania, rynek benefitów w Polsce wciąż się rozwija. Stworzenie możliwości spotkania przedstawicieli obu stron tej branży – dostawców i klientów – to cel, dla którego powstał „MeetBenefit” – mówi menedżer projektu, Karolina Skowrońska-Słowikowska. Podczas Ogólnopolskiego Forum Benefitów Pracowniczych „MeetBenefit” w trakcie prelekcji i na stoiskach wystawienniczych zaprezentują się liderzy ryku pozapłacowych świadczeń dla pracowników. Już 25 września w Centrum Nauki Kopernik można będzie poznać rozwiązania zarówno dla firm, które planują rozpocząć politykę benefitową, jak i przedsiębiorstw poszukujących nowych możliwości – dodaje Karolina.

Zapraszam Państwa nie tylko na przegląd najlepszych ofert z rynku benefitów, ale także na panel dyskusyjny z udziałem praktyków, który poprowadzi Maja Gojtowska – „Zróbmy to na miarę – czyli jak zbudować efektywną politykę benefitową w firmach, które łączą pokolenia”.

Nie zapomnieliśmy także o inspiracji, której odpowiednią dawkę zafunduje Tomek Michniewicz – dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw i ekspedycji, autor pięciu bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych. Podczas jego prelekcji „BEZ UDAWANYCH EMOCJI – o tym, co odróżnia prawdziwe zaangażowanie od papierowego” zabierze Was w zupełnie inny świat – pełen emocji i prawdy.

Mapa benefitów

Poszukiwania odpowiednich benefitów stają się coraz prostsze. Na stronie wydarzenia MeetBenefit powstaje pierwsza ogólnopolska mapa pozapłacowych świadczeń pracowniczych. Będzie ona podzielona na kategorie:

  • zdrowie i wellness
  • programy emerytalne, ubezpieczenia
  • bony i kupony, karty pre-paid
  • sport i rozrywka, wypoczynek
  • wygoda i komfort pracownika
  • inne

Jesteś dostawcą usług z którejś z tych kategorii? Pokaż swoją firmę na Mapie Benefitów za darmo. Bądź z nami 25 września 2019 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie!
Dla osób, które otrzymają akredytację udział w forum MeetBenefit! jest BEZPŁATNY. Więcej informacji i zapisy >>>TUTAJ <<<

* Według badań zrealizowanych podczas II Forum Zdrowie Pracownika wśród pracowników działu HR oraz członków zarządu. N – 164

Portal LadyBusiness.pl objął Patronat Medialny nad wydarzeniem.

Forum Benefitów Pracowniczych | meetbenefit

Czytaj także