Tematem przewodnim cyklu spotkań będzie: Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managementu i skąd czerpać moc do działania. Warsztaty poświęcone zostaną poszerzaniu swoich umiejętności w dziedzinie gospodarowania energią życiową, wyzwalania pasji do działania oraz budowania swojej wewnętrznej siły.

SBE ten dzień kieruje do wszystkich osób związanych z przemysłem eventowy i tych, którzy chcą być jego częścią. Do udziału w wydarzeniu zaproszono wyjątkowych gości, którzy swoim doświadczeniem będą dzielić się ze słuchaczami. Pokażą jak ważna jest pasja do tego co robimy oraz jak wydobyć z siebie moc i przekuć ją w sukces. Udowodnią, że wiara w siebie i przebojowość w świecie event managementu to cechy podstawowe. Pozytywnym spojrzeniem na świat i branżę będą inspirować:

  • Jan Mela w prelekcji na temat: Pasja i emocje w życiu i w biznesie,
  • Tomasz Michniewicz: O prawdziwych emocjach. Jak zmienić zwykły event w przygodę, której się szybko nie zapomina,
  • Łukasz Jakóbiak: Znajdź siłę,
  • Emilian Kamiński: Etyka w branży eventowej,

Swoją premierę będzie miał również Kodeks Dobrych Praktyk Branży Eventowej stworzony w celu zachowania jak najwyższych standardów związanych z meeting industry. Dla uczestników przygotowano również zabawę: Jak przetrwać w branży eventowej? – Interaktywna gra – Pracownia Gier Szkoleniowych. Oferuj klientom to, czego naprawdę potrzebują!. Będzie to krótka i intensywna zabawa podczas której każdy uczestnik będzie mógł potrenować nieszablonowe myślenie i umiejętność poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w kontaktach z klientem.

Celem organizatorów jest zachęcenie do dyskusji na temat wyzwań jak i problemów jakie stoją przed środowiskiem eventowym. Dlatego Stowarzyszenie Branży Eventowej zaproponowało formułę warsztatów, aby każdy mógł zabrać głos w poruszanych kwestiach. Taka forma spotkania pozwoli też na wzajemne poznanie się jak i nawiązanie tak cennych w branży kontaktów.

Zapisy na Meetings Week Poland 2016 oraz szczegółowy program dnia Stowarzyszenia Branży Eventowej na Meetings Week dostępne na stronie wydarzenia: www.meetingsweek.pl/rejestracja

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) – zrzesza agencje eventowe, podwykonawców eventów oraz lokalizacje. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń poprzez działania edukacyjne oraz pro-biznesowe zmierzające do budowania nowej jakości wsparcia dla polskiej branży eventowej. Jest inicjatorem oraz współtwórcą Studium Podyplomowego Event Management przy Wydziale Zarządzania UW. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży standardów działania z klientami
i kontrahentami, do umacniania pozycji event marketingu wśród najbardziej docenianych narzędzi marketingowych i biznesowych.

event

Czytaj także