Nikogo nie trzeba przekonywać, ze istnieje silne powiązanie między rozwojem firmy, a inwestowaniem w kapitał ludzki. Jednak swojej aktualności nie tracą pytania jak i co mierzyć? Szczególnie teraz, kiedy cykle koniunkturalne uległy ogromnemu skróceniu a biznes potrzebuje szybkich i precyzyjnych informacji również w sferze personalnej. To przekłada się na rosnące wymagania stawiane przed działami HR przez otoczenie biznesowe. Jak wykazać, że podejmowanie działania personalne są inwestycją, a nie kosztem? Jak zmierzyć wartość kapitału ludzkiego? Jak wyceniać wartości jakie wnoszą do firmy poszczególne umiejętności pracowników?

Zapraszamy Państwa do udziału w ogólnopolskiej konferencji: „Mierzyć to co niemierzalne. Pomiar kapitału ludzkiego w praktyce firm”. Konferencja odbędzie się 5 listopada (czwartek) w Hotelu Radison Blu Sobieski w Warszawie. W programie konferencji zaplanowane zostały wystąpienia eksperckie, debaty, warsztaty oraz case study, które odbywać się będą w ramach dwóch ścieżek tematycznych. W ich trakcie eksperci oraz praktycy podzielą się najlepszymi doświadczeniami związanymi z budowaniem wartości kapitału ludzkiego w firmie i dokonywaniem jego pomiaru.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli działów HR, dostawców usług z obszaru HR oraz osoby związane zawodowo z rynkiem pracy, w tym przedstawicieli administracji i służby cywilnej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Konferencja jest podsumowaniem projektu „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”, który realizowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy partnerskiej ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie.

Jednym z efektów projektu jest unikalne na polskim rynku Narzędzia Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NKL). Doświadczenia związane z jego wdrażaniem będą przedmiotem dyskusji i wystąpień case study zaplanowanych w trakcie konferencji. W kuluarach przez cały czas trwania konferencji zaplanowane są konsultacje dla przedstawicieli firm zainteresowanych wdrożeniem narzędzia oraz dyskusje dotyczące jego funkcjonalności.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Programem konferencjiZ uwagi na ogromne zainteresowanie – pula miejsc na konferencję została wyczerpana a rejestracja została zamknięta. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy na warsztaty z obsługi Narzędzia Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego, które w listopadzie odbywać się będą w 10 miastach w całej Polsce. Harmonogram warsztatów, oraz formularze rejestracyjne znajdują się pod linkiem

kapitał ludzki | parp

Czytaj także