Warszawa: Czas płynie wolniej w La Guel Clinic & Spa

LA GUÈL CLINIC&SPA to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. To tu medycyna estetyczna spotyka się z zaawansowaną kosmetologią oraz niezwykłą filozofią Wellness & Spa. W klinice LA GUÈL CLINIC&SPA czas płynie wolniej. A wszystko za sprawą niepowtarzalnej atmosfery, jaka tu panuje. Szeroki pakiet usług w trosce o wydobycie naturalnego piękna, wysokiej klasy urządzenia, wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów, najbardziej nowoczesne metody na świecie, przepięknie urządzone wnętrza - tak w skrócie opisać można magię tego wyjątkowego miejsca zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie.

klinika medycyny warszawa

W LA GUÈL CLINIC&SPA skorzystać można z ekskluzywnych zabiegów z zakresu bezpiecznej medycyny estetycznej, najnowocześniejszej i skutecznej kosmetologii HI-TECH oraz odnowy biologicznej, a także różnego rodzaju pakietów odmładzających, relaksujących w Day Spa i odchudzających na najlepszej klasy urządzeniach. Wszystkie wykonywane w klinice zabiegi opierają się na najwyższych światowych standardach. Są bezinwazyjne, bezbolesne i całkowicie bezpieczne.

Pacjenci kliniki mogą skorzystać między innymi z niezwykle szybkich i skutecznych zarazem zabiegów polegających na modelowaniu sylwetki oraz usuwaniu tkanki tłuszczowej. Stosowana w LA GUÈL CLINIC&SPA terapia Endermologie® LPG Alliance jest najskuteczniejszym na świecie zabiegiem wyszczuplającym 3 w 1, który dodatkowo likwiduje cellulit, a także odmładza i ujędrnia skórę. Jego działanie zostało potwierdzone 110 badaniami klinicznymi, a także opiniami Pacjentów, którzy do tej pory skorzystali z tej usługi. LA GUÈL CLINIC&SPA jako pierwsza w Polsce posiada innowacyjny patent Endermologie® Alliance, pozwalający na naturalną i bezinwazyjną likwidację tkanki tłuszczowej i regenerację skóry.

medycyna estetyczna warszawa

LA GUÈL CLINIC&SPA posiada także w swojej ofercie światowe premiery, takie jak: wspomniane już urządzenie Endermologie LPG Alliance służące do modelowania sylwetki i walki z cellulitem, SONOQUEEN – wykorzystywane do bezinwazyjnego i bezbolesnego liftingu, medyczne oczyszczanie skóry z HydraFacial oraz 13 innych topowych urządzeń pomagających Pacjentom w utrzymaniu młodego wyglądu. Pacjenci znajdą tu również najnowsze oraz najbardziej skuteczne na świecie procedury oraz kosmeceutyki stosowane przy zabiegach na twarz i ciało. Klinika LA GUÈL CLINIC&SPA jako jedyna w całej Warszawie posiada amerykańską autoryzację placówki partnerskiej HydraFacial CLINIC.

W trosce o bezpieczeństwo i najwyższą skuteczność wykonywanych zabiegów, wszystkie urządzenia oraz preparaty stosowane w klinice są najpierw testowane. Dba o to doświadczony personel lekarzy, kosmetologów, kosmetyczek i fizjoterapeutów. Pacjenci kliniki mogą także liczyć na profesjonalne wsparcie trenera oraz dietetyka. LA GUÈL CLINIC&SPA oferuje ponadto bezpłatną konsultację kosmetologiczną oraz diagnozę komputerową skóry.

klinika medycyny estetycznej warszawa

To, co stanowi największy wyróżnik LA GUÈL CLINIC&SPA, to przede wszystkim dbałość o wydobycie indywidualnego i naturalnego piękna, za pomocą najbardziej nowoczesnych, skutecznych i bezinwazyjnych metod. Jednym z najważniejszych celów kliniki jest wyznaczanie nowych standardów w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości usług świadczonych w branży Beauty.

Kontakt: www.laguel.com