W chwili obecnej zwracamy znacznie większą uwagę na otoczenie, w którym przychodzi nam mieszkać i pracować. Odpowiednio dobrany do naszych potrzeb obraz, może być nie tylko piękną ozdobą mieszkania, ale też sposobem na ożywienie wnętrza, relaks emocjonalny. Jest też elementem, który pomoże nam uniknąć przygnębienia i depresji. Wiele z nas staje obecnie przed wyzwaniami biznesowymi. Sztuka to także bardzo ciekawy element działań firmowych. Od optymalizacji podatkowej po budowę kolekcji marki, która będzie narzędziem marketingowym w wielu kontekstach, począwszy od kontentu na social media.

aukcja młodej sztuki

Dziś także zastanawiamy się nad tym, jak bezpiecznie ulokować oszczędności, tak aby nie pały ofiarą inflacji i obniżania stóp procentowych. Inwestycje w sztukę to obecnie, obok nieruchomości, najlepszy obszar inwestycji, z ta różnicą, że inwestując w sztukę można też wydawać małe kwoty.

aukcja młodej sztuki

Zapraszam do udziału w aukcji. Licytacja możliwa jest w pełni zdalnie. Nie ważne czy jesteście z Warszawy czy z Londynu (spadek wartości złotówki sprawił, że zakup polskich dzieł sztuki dla osób zarabiających poza Polską jest nieprzyzwoicie przystępny cenowo). Przy pomocy formularzy przy każdej pozycji katalogowej można składać zlecenie licytacji do wskazanego limitu lub zgłosić chcę licytacji telefonicznej. Można też licytować on-line w czasie rzeczywistym na platformie onebid.pl

Link do katalogu aukcyjnego Galerri Xanadu: https://www.galeriaxanadu.pl/auction/39-aukcja-sztuki-mlodej/

aukcja młodej sztuki | galeria xanadu

Czytaj także