Opis inwestycji:

* 6 lokali po ok. 100 m2
* garaż podziemny
* winda z poziomu -1
* balkony i prywatne ogródki
* tarasy na dachu
* nowatorski i innowacyjny standard budynku i mieszkań

To pionierski budynek wykorzystujący najnowsze technologie i rozwiązania m.in.:
* zwarta bryła i bardzo dobra termoizolacja budynku
* uwzględnienie problematyki zacieniania
* energooszczędne – certyfikowane pasywne okna, oszklenie i ramy okienne
* szczelność powietrzna przegród zewnętrznych budynku
* rekuperacja – podgrzewanie wstępne powietrza świeżego i efektywny odzysk ciepła z powietrza usuwanego przy wykorzystaniu wymiennika ciepła powietrze-powietrze
* hydroizolacje pod tarasy zielone na dachu

To budynek opierający się o trendy ekologiczne, niskoemisyjne i nisko-energetyczne, finalnie przekładający się na co najmniej 8 krotne obniżenie kosztów eksploatacyjnych w mieszkaniach !!!

*) Certyfikat Darmstadt to międzynarodowy dokument, który potwierdza spełnienie warunków technicznych i wysokich standardów dotyczących zapewnienia odpowiedniego komfortu jego użytkownikom, energooszczędności, efektywności energetycznej i neutralności dla środowiska. W Polsce jednostka odpowiedzialna za certyfikacje i akredytowana przez PHI Darmstadt jest jedynie Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej Imienia Güntera Schlagowskiego Sp. z o.o.

Ta kameralna, a zarazem nowoczesna architektonicznie kamienica, zlokalizowana jest w zielonej dzielnicy STARE WŁOCHY. Posiada bardzo dobry dostęp do infrastruktury i komunikacji, a oddalona jest zaledwie 6km od Centrum Warszawy. Jest częścią Miasta Ogród Włochy

Nieruchomość położona jest przy ulicy DZIUPLI 27, jest to ulica prostopadła do ulicy ul. Popularnej, oddalonej od niej około 650m oraz równoległa do Al. Jerozolimskich, W pobliżu szkoły, przedszkola publiczne i prywatne, restauracje, hotel, przychodnia NFZ, apteka, Poczta, miejscowe sklepiki typu „u Pana Mirka”, ale również w bliskiej odległości Makro, Eleclerc, Castorama. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej odległość wynosi około 650m.; dostępna SKM. W okolicy dominuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna.

Dziupli_front

Inwestycja to budynek wielorodzinny 3 kondygnacyjny z garażem podziemnym i windą ogólnodostępną z poziomu -1. W garażu podziemnym przygotowano 9 miejsc postojowych. W budynku zaprojektowano 6 przestronnych Apartamentów. Na każdej kondygnacji znajdują się po 2 mieszkania. Na parterze z dostępem do prywatnych ogrodów, na 1 piętrze z balkonami, na 2 piętrze z balkonami dostępem do tarasów na dachu.

Nowoczesna kamienica ma dostęp do mediów: prąd, woda, kanalizacja miejska. Dodatkowo planowane instalacje to: antenowa, telewizyjna, internetowa oraz a na życzenie instalacja klimatyzacji. Kamienica, w której znajdują się mieszkania w pełni przygotowana jest do potrzeb rodziny z dziećmi. Ogrodzony teren prywatny posiada blokadę wejścia osób niepożądanych poprzez instalację wideofonu. Na działce będą znajdowały się elementy małej architektury zieleni. Naszą Inwestycję wyróżnia mała społeczność sąsiedzka.

Sprzedawane mieszkania przez Edificio Sp. zo.o w stanie developerskim, określonym standardem budynku i mieszkania. Inwestycja planowana do oddania w kwietniu 2015 roku.

Zapytaj o możliwości jakie dajemy! Kontakt: 590 250 079 Zapraszamy na Fanpage:
https://www.facebook.com/VillaNovaPasiv?ref=bookmarks

Architektura | Ekologia

Czytaj także